قیمت هولوگرام

قیمت هولوگرام

هولوگرام به تصویر سه بعدی می‌گویند که در اثر انعکاس لیزر در جهات مختلف به وجود می‌آید. از هولوگرام برای نمایش برند و برچسب‌های مختلف استفاده می‌شود. عوامل موثر در قیمت هولوگرام وجود دارد که باید با توجه به این عوامل هزینه هولوگرام از مشتری دریافت شود. موسسات مختلف هزینه‌های گوناگونی برای ایجاد هولوگرام از مشتری دریافت می‌کنند. اگر می‌خواهید با عوامل موثر در قیمت‌ انواع هولوگرام آشنا شوید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

آنچه در ادامه مطلب “قیمت هولوگرام” می خوانید:

برچسب های هولوگرامی چیست؟

تصویر هولوگرام می‌تواند به صورت‌های مختلف ظاهر شود. یکی از موارد استفاده از هولوگرام که کاربرد بسیار زیادی دارد لیبل و برچسب‌های هولوگرامی هستند. این برچسب‌ها که از تصاویر هولوگرافیک تشکیل می‌شوند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. منظور از چاپ هولوگرام برای گرفتن تصاویر هولوگرامی در برچسب‌های مختلفی است که روی کالاهای گوناگون قرار می‌گیرند.

هولوگرام‌ها را برچسب‌های امنیتی می‌نامند که بسیاری از محصولات از آنها استفاده می‌کنند. قیمت هولوگرام بستگی به نوع تکنیک به کار رفته برای ساخت آنها است. فروش این محصول بیشتر به صورت یک ورق در تعدادی مشخص انجام می‌شود.

قیمت هولوگرام
قیمت انواع هولوگرام ها

تعیین قیمت انواع هولوگرام

به طور کلی نمی‌توان هزینه ثابتی برای سفارش هولوگرام بیان نمود. قیمت هولوگرام وابسته به عوامل مختلفی است. از این عوامل می‌توان به ابعاد، متریال برای تولید و… اشاره کرد. ویژگی‌های منحصر به فرد هولوگرام‌ها تاثیر زیادی در قیمت آنها دارند. از آنجایی که کاربرد هولوگرام تفاوت دارد این محصول با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. هولوگرام‌ها به دسته‌بندی‌های مختلفی با توجه به قیمت چاپ خود تقسیم می‌شوند.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

قیمت هولوگرام آماده

هولوگرام‌های آماده این قابلیت را دارند که روی آنها یک شماره سریال درج شود. این کار برای تایید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به آماده بودن این نوع هولوگرام هزینه کمتری برای سفارش آن دریافت می‌شود.

قیمت هولوگرام دوبعدی

هولوگرام‌های دو بعدی برای ثبت برند استفاده می‌شوند‌؛ این هولوگرام‌ها این امکان را دارند که شما بتوانید آنها را با ابعاد مختلف و تصویرهای متفاوت سفارش دهید به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی برای هولوگرام‌های دو بعدی در نظر گرفت. با توجه به ابعاد و نوع سفارشی که مشتری درخواست می‌کند هزینه‌های گوناگونی از مشتری دریافت خواهد شد.

قیمت هولوگرام دو بعدی
قیمت گذاری هولوگرام های دو بعدی

قیمت هولوگرام‌های سه بعدی

هولوگرام‌های سه بعدی با رنگ‌های بسیار عمیقی تولید می‌شوند. می‌توان از این هولوگرام‌ها برای جلوه بهتر برند استفاده کرد. شما می‌توانید این هولوگرام‌ها را با زاویه‌ای که در نظر دارید تولید کنید. هزینه این نوع هولوگرام نیز وابسته به عوامل مختلفی مانند متریال، ابعاد و تعداد آنها در نظر گرفته می‌شود. قیمت هولوگرام‌های سه بعدی نسبت به سایرین بیشتر است. از آنجایی که برای تولید این هولوگرام‌ها باید جزئیات بیشتری اعمال شود با هزینه‌های بیشتری طراحی می‌شوند. تنوع طراحی و چاپ این هولوگرام‌ها بسیار بالا است. می‌توان در زمینه‌های مختلف، هولوگرام‌های سه‌بعدی را سفارش داده و مورد استفاده قرار دهید.

نحوه طراحی هولوگرام

هولوگرام‌ها به صورت عمومی و تخصصی طراحی می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از انواع آنها را سفارش دهید. هولوگرام‌های عمومی معمولاً با جملات آماده‌ تولید شده و هولوگرام‌های تخصصی نسبت به سلیقه مشتری و درخواست آنها طراحی و تولید می‌شوند. هولوگرام‌های اختصاصی می‌توانند کمک زیادی برای معرفی کالای شما به مشتری باشند.

طراحی هولوگرام
آشنایی با طراحی هولوگرام ها

چگونه هولوگرام را سفارش دهید؟

سفارش هولوگرام‌های عمومی کار بسیار آسانی است. شما می‌توانید به سایت بعدنگار ایرانیان وارد شده و نسبت به نیاز خود یکی از هولوگرام‌های آماده را سفارش دهید. تصاویر هولوگرام‌های آماده که در سایت ما وجود دارد تنوع بالایی داشته و شما می‌توانید هر تعداد که نیاز داشته باشید از هر یک از طرح‌های موجود سفارش خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت سفارش شما باید هزینه مورد نظر را پرداخت کرده تا سفارش شما برای شما ارسال گردد. درگاه پرداخت اینترنتی که برای دریافت هزینه هولوگرام در سایت ما وجود دارد سرعت بسیار بالایی داشته و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید در هر مکانی سفارش خود را به صورت غیرحضوری ثبت نمایید.

سفارش هولوگرام اختصاصی کمی پیچیده‌تر بوده و باید زمان بیشتری برای سفارش خود صرف کنید. شما ابتدا باید نوع درخواست خود را بیان کرده و نسبت به سلیقه خود یک طرح مناسب برای چاپ انتخاب نمایید. هر چه طرح شما پیچیدگی بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری برای سفارش آن پرداخت نمایید. اگر بخواهید تعداد زیادی هولوگرام را چاپ کنید به زمان بیشتری نیاز دارید. کیفیت چاپ هولوگرام اهمیت زیادی دارد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

قیمت چاپ هولوگرام در تهران

در هنگام سفارش چاپ هولوگرام یکی از مهمترین مواردی که مورد توجه افراد قرار می گیرد قیمت چاپ هولوگرام است. توجه داشته باشید با وجود اینکه شرکت های مختلفی در این زمینه در حال حاضر مشغول ارائه خدمات هستند طبیعتاً در قیمت آن‌ها تفاوت‌هایی دیده می‌شود با این حال لازم است قبل از سفارش هولوگرام در تهران ابتدا از قیمت هر شرکت اطلاع پیدا کنید. به طوری که شرکت‌های زیادی خدمات را با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت عرضه می دارند.

از طرفی لازم است بدانید با وجود این که این نوع چاپ دارای انواع مختلفی است طبیعتا در قیمت آن نیز تفاوت هایی وجود دارد. لازم است بدانید در قیمت هولوگرام های عمومی و اختصاصی نیز تفاوت هایی وجود دارد به گونه ای که هولوگرام های عمومی در هزینه های پایین تر تولید شده زیرا تمامی مشتریان می توانند از آن استفاده کنند و اختصاص به شما ندارد و همچنین از قبل تولید شده است.

قیمت چاپ هولوگرام در تهران

عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت هولوگرام ها

همانطور که گفتیم، انواع هولوگرام ها در زمینه های مختلفی می توانند کاربرد داشته باشند و برای هر کدام از این کاربرد ها، برچسب های هولوگرامی باید ویژگی های خاصی داشته باشد. به طور کلی هزینه های فرآیند چاپ هولوگرام را می توان بسته به عوامل مختلفی دانست که از آن جمله می توان گفت:

  • تعداد برچسب های هولوگرامی درخواستی
  • ویژگی های منحصربفرد تصاویر هولوگرافی
  • نوع برچسب های هولوگرامی
  • کاربرد این برچسب ها
  • جنس لیبل ها
  • ابعاد و اندازه برچسب های هولوگرامی
  • طراحی و تصویر برچسب ها

سخن پایانی

همانطور که برای شما توضیح دادیم عوامل زیادی در قیمت انواع هولوگرام تاثیر دارند. از این عوامل می‌توان به نوع هولوگرام و نوع سفارش مشتری اشاره کرد. هر موسسه برای چاپ هولوگرام هزینه‌های مختلفی از مشتری دریافت می ‌کند. اگر شما یک موسسه معتبر را برای این کار انتخاب نمایید می‌توانید انواع هولوگرام را با هزینه کمتر سفارش داده و نیاز خود را برطرف سازید.

از آنجایی که این روزها هولوگرام کاربردهای متنوعی دارد، مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های درج شده در این مطلب تماس بگیرید. همکاران ما شما را از مشاوره رایگان برخوردار کرده و اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار خواهند داد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.