مراحل و شرایط سفارش هولوگرام

نکات قبل از خرید هولوگرام

حتماً شما هم برچسب‌هایی که روی کالاهای مختلف وجود دارد را مشاهده کرده‌اید. برخی از این برچسب‌ها دارای نور‌های رنگی هستند که به صورت سه‌بعدی، برندها و شماره‌های گوناگون را برای شما نشان می‌دهند. برچسب‌های هولوگرام نشان‌دهنده امنیت محصول هستند و می‌توانند موجب ارتباط با مشتریان و جذب آنها شوند. برای خرید و سفارش هولوگرام باید به برخی نکات قبل از خرید هولوگرام دقت داشته باشید. هزینه سفارش هولوگرام نیز نسبت به نوع آن درنظر گرفته می‌شود. برای اطلاعات بیشتر درخصوص مهمترین نکات قبل از خرید هولوگرام با ما همراه باشید.

دسته بندی هولوگرام ها

هولوگرام‌ها به دو نوع تقسیم می‌شود. برخی از آن‌ها به صورت عمومی و برخی به صورت اختصاص خریداری می‌شوند. هزینه خرید و سفارش هولوگرام آماده کمتر از نوع اختصاصی است. پیش از خرید هر یک از هولوگرام‌ها باید به نکاتی توجه داشته باشید تا نیاز خود را بهتر برطرف نمایید. برای خرید هولوگرام های عمومی و از پیش آماده شده نیازی به زمان زیادی ندارید. این نوع در انواع مختلف و طرح‌های گوناگون به راحتی قابل سفارش هستند. نوع اختصاصی نسبت به نیاز شما با طرح های ساده و پیچیده طراحی می‌شوند. شما می‌توانید هر گونه برند یا شماره را روی این برچسب‌ها چاپ نمایید.

نکات قبل از خرید هولوگرام
نکات قبل از خرید هولوگرام

مهمترین نکات قبل از خرید هولوگرام

یکی از نکات قبل از خرید هولوگرام باید در نظر بگیرید ویژگی‌های این محصول است. اگر شما قصد بسته‌بندی کالایی توسط این برچسب را داشته باشید باید از یک برچسب با کیفیت استفاده کنید. برخی از هولوگرام‌ها چسب های با کیفیتی نداشته و پس از مدتی از روی کالا جدا می‌شوند. شما برای بسته بندی کالای خود باید مجموعه‌ای را انتخاب کنید که از بهترین چسب برای تولید هولوگرام استفاده می‌کند.

برچسب‌های باکیفیت تا مدت زیادی روی بسته‌بندی باقی مانده و موجب رضایت مشتری می‌شوند. نکته دیگر برای سفارش و تحویل گرفتن هولوگرام، بازه زمانی برای طراحی برچسب است. شما باید با توجه به نیاز خود و تعداد هولوگرامی که می خواهید سفارش دهید زمان مناسب را برای آن در نظر بگیرید. از نکات مورد توجه دیگر برای سفارش هولوگرام می‌توان به کیفیت تولید آن اشاره کرد. رنگ هولوگرام و کیفیت پرینت آن نیز از نکات مهم برای جلب اعتماد مشتریان محسوب می شوند.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

انتخاب کالا قبل از سفارش خرید هولوگرام

یکی دیگر از نکات قابل توجه پیش از سفارش و خرید هولوگرام انتخاب نوع کالای شما است. سفارش هولوگرام برای هر کالا متفاوت در نظر گرفته می‌شود. اگر بخواهید هولوگرام شما مطابق با کالای تولید شده باشد باید به سایز و نوع کالای خود توجه کنید. باید با توجه به سایز کالا از هولوگرام‌های کوچک و بزرگ با اشکال هندسی مختلف استفاده کرد. در بیشتر موارد برای کالاهای بسیار کوچک از هولوگرام‌های دایره‌ای شکل استفاده می‌کنند.

سفارش هولوگرام

طرح و رنگ هولوگرام

از نکات قبل از خرید هولوگرام می‌توان به طرح و رنگ آن نیز اشاره کرد. طرح فرهنگ تاثیر زیادی در جلوه هولوگرام داشته و می‌تواند نظر مخاطب را به محصولات شما جلب نماید. پس از اینکه شما محصول خود را مشخص کنید باید رنگ هولوگرام را نیز در نظر بگیرید. رنگ هولوگرام نسبت به کاربرد آن در نظر گرفته می‌شود. رنگ باید مطابق با رنگ بسته‌بندی باشد.

رنگ‌هایی مانند طلایی، نقره‌ای و رنگ‌های براق برای تولید هولوگرام جلوه بیشتری خواهند داشت. چاپ هولوگرام موجب افزایش اعتبار موسسات و شرکت‌های گوناگون می‌شود. اگر بتوانید از یک طراحی خلاقانه برای طراحی هولوگرام خود استفاده نمایید تاثیر بیشتری در ذهن مخاطبان خود خواهید داشت.

زمانی که مشتریان شما یک برچسب سه بعدی روی محصولات شما مشاهده می‌کنند به امنیت محصولات شما اطمینان کرده و اعتماد آنها جلب خواهد شد. سعی کنید طرح‌های ساده را برای سفارش هولوگرام کالای خود انتخاب نمایید. طرح‌های پیچیده با هزینه‌های بیشتری طراحی می‌شود و جلوه زیبایی نخواهد داشت.

اطلاعات روی هولوگرام

پیش از سفارش هولوگرام باید به اطلاعاتی که می‌خواهید روی آن چاپ شود دقت داشته باشید. سعی کنید اطلاعاتی روی آن قرار دهید که بیشترین تاثیر را برای شناخت کالای شما داشته باشد. مخاطب شما با مطالعه متن روی هولوگرام از کیفیت آن اطمینان پیدا می‌کند.

اطلاعات روی هولوگرام
اطلاعات روی هولوگرام

انتخاب چاپخانه

یکی از مهمترین نکات قبل از خرید هولوگرام انتخاب چاپخانه برای سفارش است. اگر شما چاپخانه را بدون اطلاعات کافی انتخاب نمایید ضرر و زیان زیادی برای شما تحمیل می‌شود. افرادی که تجربه کافی برای این کار نداشته باشند نمی‌توانند برچسب‌های باکیفیت را طراحی کنند. اگر شما یک مکان معتبر و باسابقه را برای این کار انتخاب نمایید کیفیت نشر بهتر خواهد بود.

شما باید پیش از سفارش خود نمونه کارهای یک چاپخانه را مشاهده کرده و در صورت رضایت نسبت به سفارش خود اقدام نمایید. یک چاپخانه معتبر به شما کمک می‌کند تا انواع هولوگرام را با هزینه بسیار کمتر سفارش دهید. اگر شما مجموعه ما را برای این کار انتخاب نمایید از مشاوره رایگان پیش از سفارش هولوگرام اختصاصی خود برخوردار خواهید شد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

چرا هولوگرام را برای خود انتخاب کنید؟

این روزها برچسب‌های قدیمی اعتماد مشتریان را جلب نمی‌کنند. زمانی که موسسه هزینه زیادی برای سفارش برچسب هولوگرام در نظر می‌گیرد با دیدگاه بهتری در ذهن مخاطب خود نمایان می‌شود. اگر شما هم می‌خواهید مشتریان خود را افزایش دهید به سایت مجموعه مراجعه کرده و انواع هولوگرام را با هزینه‌های بسیار مناسب سفارش دهید. پرسنل مجرب ما با سابقه طولانی مدت خود انواع هولوگرام را با کیفیت بسیار بالا طراحی و منتشر می‌کنند.

نکات قبل از خرید هولوگرام

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا متوجه شدید که یکی از برچسب‌های مورد توجه که روی کالاهای مختلف وجود دارد برچسب هولوگرام نامیده می‌شود. این برچسب که به صورت سه بعدی طراحی و چاپ می‌گردد مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است. این برچسب به عنوان یک نماد امنیت روی کالاهای مختلف قرار گرفته و در سایزهای مختلفی طراحی می‌شود. شکل هندسی هولوگرام نیز یکی از نکات قبل از خرید هولوگرام و سفارش آن محسوب می‌گردد. هزینه چاپ هولوگرام با توجه به مجموعه‌های گوناگون متفاوت است. باید نکات قبل از خرید هولوگرام زیادی را در نظر بگیرید تا خرید آن مورد رضایت شما قرار گیرد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

مراحل دریافت سفارش هولوگرام

 1. دریافت اطلاعات فنی ( سایز، تیراژ ، محل الصاق و دیگر مشخصات فنی ) و تعیین قیمت محصول
 2. ارسال اطلاعات طراحی به آدرس ایمیل های:  sale@iran-hologram.com و sale1@iran-hologram.com (ترجیحا فایل های وکتور همانند CorelDraw, Illustrator و یا لایه باز)
 3. ارسال مدارک ( به شرح ذیل)
 4. تایید کتبی طرح و پیش فاکتور
 5. واریز پیش پرداخت

مدارک مورد نیاز برای دریافت سفارش برچسب امنیتی هولوگرام عبارتست از:

مشتریان حقوقی:

 1. فتوکپی روزنامه رسمی آگهی تاسیس و آخرین تغییرات جهت معرفی صاحب یا صاحبان امضا و آدرس برای شرکت ها، برای دیگر سازمان ها مجوز پروانه بهره برداری و یا هر گونه مدرکی که مشخص کننده وضعیت سازمان و صاحبان امضا باشد.
 2. کد اقتصادی برای مشتریان
 3. درخواست کتبی تولید برچسب طی نامه رسمی معتبر به نام شرکت بعد نگار ایرانیان
 4. معرفی نماینده جهت تایید طرح و تحویل گیری برچسب مورد درخواست

مشتریان حقیقی:

 1. کپی کارت ملی
 2. درخواست کتبی تولید برچسب به نام شرکت بعد نگار ایرانیان

توجه: تا زمان تکمیل کلیه مراحل پنج گانه فوق آغاز به کار تولید میسر نمی باشد.

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برعهده مشتری می باشد که این مورد در هنگام تحویل فاکتور فروش نیز منظور خواهد شد.


شرایط سفارش هولوگرام

 1. فروشنده متعهد می شود محصول را مطابق مشخصات مندرج در فرم سفارش به خریدار تحویل نماید.
 2. فروشنده متعهد می گردد بر چسب های هولوگرام را پس از تکمیل مراحل دریافت سفارش و طی شدن مدت ذکر شده در پیش فاکتور تحویل نماید.
 3. فروشنده متعهد به حفظ انحصار برچسب های هولوگرام با مشخصات مندرج در فرم سفارش می باشد.
 4. مبلغ و مقدار مندرج در پیش فاکتور پس از تایید خریدار و شروع تولید قطعی بوده و امکان تغییر و یا انصراف سفارش از طرف خریدار نمی باشد و خریدار متعهد به اجرای تعهدات خود مطابق بند 6 می باشد.
 5. برچسب های هولوگرام در محل دفتر فروشنده (آدرس مندرج در پیش فاکتور) به نماینده معرفی شده از سوی خریدار تحویل و صورت مجلس خواهد شد، تعداد تحویلی را شمارش و تحویل گرفته و صورت مجلس را امضا نماید، هرگونه اعتراض بعدی مورد پذیرش نخواهد بود.
 6. خریدار متعهد می گردد بلافاصله پس از تایید پیش فاکتور نسبت به پرداخت 50% مبلغ سفارش اقدام نماید.
  تبصره: خریدار متعهد میگردد ارزش هر محموله بر چسب تحویلی را همزمان با تحویل و پس از کسر در صدی از پیش پرداخت به نسبت ارزش برچسب تحویلی به فروشنده نقدا پرداخت نماید.
 7. خریدار متعهد میگردد بلافاصله پس از اعلام فروشنده برای دریافت برچسب های آماده اقدام نماید.

ارزیابی رایگان سفارش  طراحی

  انتخاب سطح امنیت هولوگرام


  به اشتراک بگذارید :