سفارش چاپ هولوگرام در تهران

چاپ هولوگرام در تهران

آنچه در مقاله چاپ هولوگرام در تهران خواهید خواند:

هولوگرام چندین سال است که به عنوان متداول ترین و مهم ترین ابزارهای تأمین امنیت اسناد و اوراق بهادر شناخته می شود. حال اگر شما هم قصد چاپ هولوگرام را دارید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن کسب اطلاعات بیشتر با انواع هولوگرام آشنا شوید.

چاپ انواع هولوگرام

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی مشاهده می‌ شود که در زمینه های مختلف پیشرفت هایی حاصل شده است، در این بین می‌ توان گفت چاپ هولوگرام نوعی چاپ بوده که در دنیای امروز جایگاه ویژه دارد و به طور کلی می‌توان گفت هولوگرام را به عنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند، به طوری که در مقابل تابش نور تغییر رنگ می دهد. همچنین لازم است بدانید هولوگرام یک ساختار تقریبا مسطح بوده که اجزای آن حدود یک ماکرون یا کوچکتر هستند که بر اثر نور دهی مناسب طی فرآیند های پیچیده و بسیار دقیق به صورت یک عکس سه بعدی به نمایش گذاشته می شود.


جنس کاغذ چاپ هولوگرام چیست ؟

حال سوال بسیار متداولی که مطرح می‌شود این است که کاغذ چاپ هولوگرام از چه جنسی است؟ دقت داشته باشید به طور کلی می توان گفت چیزی به اسم کاغذ چاپ هولوگرام وجود نداشته بلکه این نوع چاپ با استفاده از فایل تولید شده که می‌توان آن را بر روی مواد مختلفی چون کاغذ و پلاستیک استفاده نمود. با این حال دقت داشته باشید، هولوگرام چاپ های امنیتی بوده که روی محصولات مختلف و کارت بانک و برچسب محصولات استفاده می‌شود و می‌توان گفت این برچسب ها همچون مانعی در مقابل تقلب بوده زیرا کپی کردن آن بسیار سخت و دشواراست. از طرفی برندهای معتبر و فوق العاده معروف نیز برای اینکه اعتبار کالای خود را بالا ببرند از این روش چاپ استفاده می‌کنند که اگر شما هم قصد سفارش چاپ هولوگرام را دارید باید این نکات را بدانید.

چاپ هولوگرام در تهران

انواع سفارش چاپ هولوگرام در تهران

با وجود این که مزایای زیادی در مورد انواع چاپ هولوگرام گفته شد حالا اگر شما قصد سفارش چاپ هولوگرام در انواع مختلف را دارید باید بدانید چاپ هولوگرام را می توان به دسته های مختلفی تقسیم نمود.

چاپ هولوگرام تصویر ثابت

چاپ هولوگرام تصویر ثابت که یکی از انواع آن است به گونه ای بوده که شاهد نقش بستن یک تصویر یا لوگوی ثابت بر روی تمام صفحه هولوگرام هستیم و به طور کلی می‌توان گفت این نوع چاپ یک طرح اختصاصی داشته که معمولاً از آن جهت حفظ امنیت شرکتی استفاده می شود.

چاپ هولوگرام تصویر تکرار شونده

دیگر نوع چاپ هولوگرام تصویر تکرار شونده بوده که مانند یک رول کاغذ دیواری تصاویر در آن تکرار می شود؛ مهمترین مزیت این نوع چاپ راحتی بیرون کشیدن یک طرح خاص از آن است که می‌توان گفت تنوع بی نظیری دارد. چاپ هولوگرام دو بعدی نیز به گونه ای بود که با تغییر موقعیت چاپ به منبع نور می توان شاهد تغییر رنگ آن بود و همچنین با اضافه شدن بعد سوم لایه های موجود در طراحی عمق پیدا می کند.

استفاده از از رنگ ها به صورت ثابت در چاپ هولوگرام نیز امروزه رونق پیدا کرده است به گونه‌ ای که با تغییر زاویه دید این تصاویر ثابت بوده و تغییری در آن ایجاد نمی شود که این روش یکی از بهترین روش‌های پیشگیری از جعل اسناد است و این تصاویر تنها در زوایای خاص قابل مشاهده هستند که در نتیجه این امر برای تشخیص اصالت و اعتبار یک محصول می تواند بسیار کمک کننده باشد.

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام تصویر پنهان

نوع دیگر چاپ هولوگرام، تصاویر پنهان قابل رویت با لیزر بود به گونه ای که این نوع چاپ با کمک یک دستگاه ساده لیزر می توان اعتبار هولوگرام های حاوی تصاویر پنهان را بررسی نمود. با این حال لازم است بدانید این نوع هولوگرام به دو قسمت پویا و محرک و متحرک تقسیم می شود و در این نوع چاپ بخشهایی وجود دارد که تنها با استفاده از دستگاه لیزر قابل رویت است و هنگامی که لیزر بر روی سطح هولوگرام حرکت می کند تصاویر متحرک بر روی ثبت نمایش داده می شود. تصویر وارونه در هولوگرام در واقع یک افکت بوده که در زوایای دید مختلف تصاویر متفاوتی دیده می شود به گونه ای که تصاویر هولوگرام دو بعدی و سه بعدی وارانه یک افکت تصویری حیرت آور است.


چاپ هولوگرام در تهران

با وجود استفاده های روز افزون که از هولوگرام می شود امروزه اگر قصد سفارش چاپ هولوگرام در تهران یا در هر کدام از دیگر شهرهای کشور را داشته باشید لازم است بدانید که شرکت های متعددی در این زمینه آماده ارائه خدمت هستند که این شرکت‌ها به طور حتم به شما کمک خواهد کرد تا به آسانی نوع هولوگرام را انتخاب کرده و سفارش دهید. دقت داشته باشید بهتر است قبل از سفارش چاپ هولوگرام ابتدا با مشاوران شرکت ها که به صورت آنلاین آماده ارائه خدمت هستند در ارتباط باشید. همچنین لازم است بدانید در هنگام سفارش چاپ هولوگرام شرکت ها بعد از ۲ الی ۷ روز کاری سفارش شما را تحویل می دهند.


قیمت چاپ هولوگرام در تهران

در هنگام سفارش چاپ هولوگرام یکی از مهمترین مواردی که مورد توجه افراد قرار می گیرد قیمت چاپ هولوگرام است. توجه داشته باشید با وجود اینکه شرکت های مختلفی در این زمینه در حال حاضر مشغول ارائه خدمات هستند طبیعتاً در قیمت آن‌ها تفاوت‌هایی دیده می‌شود با این حال لازم است قبل از سفارش هولوگرام در تهران ابتدا از قیمت هر شرکت اطلاع پیدا کنید. به طوری که شرکت‌های زیادی خدمات را با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت عرضه می دارند.

از طرفی لازم است بدانید با وجود این که این نوع چاپ دارای انواع مختلفی است طبیعتا در قیمت آن نیز تفاوت هایی وجود دارد. لازم است بدانید در قیمت هولوگرام های عمومی و اختصاصی نیز تفاوت هایی وجود دارد به گونه ای که هولوگرام های عمومی در هزینه های پایین تر تولید شده زیرا تمامی مشتریان می توانند از آن استفاده کنند و اختصاص به شما ندارد و همچنین از قبل تولید شده است.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


نکات مهم سفارش چاپ هولوگرام در تهران

در هنگام سفارش چاپ هولوگرام در تهران و خرید آن لازم است که مشتریان به این نکات مهم نیز توجه داشته باشند زیرا به دلیل حساسیت این نوع چاپ داشتن اطلاعات لازم در مورد هولوگرام و انواع آن بسیار مهم بوده که می تواند کمک های شایانی به انتخاب صحیح و در نتیجه رفع کامل نیاز واقعی مشتری کند.

با وجود این که گفته شد هولوگرام معمولاً به عنوان برچسب اطمینان بر روی محصولات و اوراق استفاده می شود لازم است که به درستی انتخاب شود تا به راحتی به متمایز کردن کالا و اوراق واقعی از دیگر کالاها کمک کند. با این حال بهتر است از شرکت هایی اقدام به سفارش هولوگرام نمایید که در این زمینه سابقه چندین ساله داشته و مطمئن هستید که این نوع چاپ را به بهترین نحو ممکن به شما تحویل می دهند.


تیراژ چاپ هولوگرام

تیراژ برچسب های هولوگرام بر اساس خواست و نیاز مشتری مشخص می شود. معمولا برای هولوگرام های آماده تیراژ زیادی چاپ شده و به فروش می رسد که سطح امنیت خیلی بالایی ندارند.
برای خرید هولوگرام سفارشی مشتری بر اساس نیاز تیراژ مورد نیاز را مشخص می کند و قیمت بر اساس تیراژ اعلام و مراحل چاپ آغاز می شود.


سوالات متداول

 1. انواع سفارش چاپ هولوگرام در تهران چیست ؟

  چاپ هولوگرام تصویر ثابت
  چاپ هولوگرام تصویر تکرار شونده
  چاپ هولوگرام تصویر پنهان

 2. چاپ هولوگرام در تهران چند روزه صورت میگیرد ؟

  قبل از سفارش چاپ هولوگرام بهتر است با مشاوران شرکت ها که به صورت آنلاین آماده ارائه خدمت هستند در ارتباط باشید. در هنگام سفارش چاپ هولوگرام شرکت ها بعد از ۲ الی ۷ روز کاری سفارش شما را تحویل می دهند.

 3. جنس کاغذ چاپ هولوگرام چیست ؟

  چیزی به اسم کاغذ چاپ هولوگرام وجود نداشته بلکه این نوع چاپ با استفاده از فایل تولید شده که می‌توان آن را بر روی مواد مختلفی چون کاغذ و پلاستیک استفاده نمود. با این حال دقت داشته باشید، هولوگرام چاپ های امنیتی بوده که روی محصولات مختلف و کارت بانک و برچسب محصولات استفاده می‌شود

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

go to top