برچسب هولوگرامی سفارشی

هولوگرام چیست

برچسب هولوگرامی | اینکه بخواهید در بازار به فروش رایانه، موسیقی یا صابون بپردازید زیاد مهم نیست. نمی توانید اجازه دهید افراد از روی کسب وکار شما جعل و تقلب کنند و آن را نابود سازند. سالانه دزدها میلیون ها دلار به کسب وکارهای موجود آسیب وارد می کنند. محصولات تقلبی آسیب زیادی به یکپارچگی کسب وکارهای موجود وارد می کنند.

برچسب های هولوگرامی که برای برند یا شرکت مورد نظر به صورت سفارشی چاپ می شوند می توانند از تولید و تکثیر دوباره محصولات جلوگیری کنند و مانع از دزدیده شدن برند گردند.

آنچه در ادامه خواهید خواند :


چه چیزی باعث می شود برچسب های هولوگرامی امن تر باشد؟

یک هولوگرام تصویر سه بعدی است که با لیزر ایجاد می شود. بعد از اینکه تصویر بر روی برچسب قرار گرفت، شیء در تصویر موقعیت و جهت را تغییر می دهد. برخی از هولوگرام ها به جای اینکه تصویر باشند، الگوهای تکراری هستند.

برخی از هولوگرام ها نیز از الگوهایی برای پنهان کردن تصویر استفاده می کنند تا برای افرادی که با چشم غیر مسلح به آن نگاه می کنند قابل مشاهده نباشد. چنین برچسب هایی را باید با لیزر یا اسکنرهای خاصی مورد بررسی قرار داد. هولوگرام ها ممکن است برای ذخیره سازی اطلاعاتی مورد استفاده قرار گیرند که با لیزر قابل تفسیر است.

از آنجایی که کپی کردن فویل های هولوگرافی کمی دشوار است، برچسب های هولوگرامی سفارشی کمی گران قیمت هستند اما برای تایید هویت محصول مورد نظر، موثرترین روش محسوب می شوند. بیشتر شرکت هایی که برچسب های هولوگرامی ایجاد می کنند به شرکت های موجود اجازه می دهند اثر هنری یا تصویر منحصر به فرد خود را مورد استفاده قرار دهند.

ویژگی امنیتی دیگری که در برچسب های هولوگرامی دیده می شود این است که جلوی جعل و تقلب را می گیرند. اگر فردی تلاش کند پوشش آن را بردارد، برچسب خود به خود تخریب می شود. عموما، برخی از مواد هولوگرامی با وجود برداشته شدن بقیه برچسب، بر روی محصول باقی خواهند ماند. در چنین شرایطی الگویی از نقطه ها و حتی عبارت ها در آن دیده می شود. همین امر موجب می شود تلاش برای جعل و تقلب کاهش پیدا کند و جلوی سارقان هویت را بگیرد.

برچسب هولوگرام سفارشی

برچسب هولوگرام ضد سرقت، جلوی دزدی را می گیرد

استفاده از برچسب های هولوگرام ضد سرقت می تواند به کاهش درز اطلاعات که در اثر دزدی صورت می گیرد کمک کند. زمانی که اثر هنری سفارشی بر روی برچسب های هولوگرامی خود تخریب شونده قرار می گیرد و بر روی بسته بندی محصول ثابت می گردد، نمی توان بسته بندی را باز کرد و دوباره مهر و موم نمود. اگر مهر و موم موجود بر روی بسته بندی یک برچسب طبیعی بود، امکان تولید، تکثیر؛ حذف و جایگزینی دوباره آن وجود داشت.

در چنین شرایطی نمی توان زمان و مکان دزدی رخ داده را تعیین کرد. برچسب ها بسیار موثرتر و کم هزینه تر از سیستم های امنیتی هستند که جلوی دزدی را در طول حمل و نقل می گیرند. برچسب های هولوگرامی ضد سرقت، مانع از این می شود که مشتری به آیتم موجود آسیب بزند و سپس ادعا کند بسته بندی را باز نکرده است.

برچسب هولوگرامی

چگونه استفاده از برچسب های هولوگرامی به ایجاد اعتماد مشتریان کمک می کند؟

زمانی که محصول مورد نظر برداشته می شود و جاعلان تلاش می کنند ان را با محصول تقلبی جایگزین نمایند، مشتریان اعتماد خود را از دست خواهند داد. در چنین شرایطی شرکت باید به نظر مشتری احترام بگذارد و محصول را پس بگیرد. حتی اگر شرکت چنین عملی را انجام دهد و محصولات مورد نظر را جایگزین نماید، باز هم اطمینان مشتری از دست خواهد رفت. برچسب های هولوگرامی از این نوع جعل و تقلب جلوگیری می کند و اطمینان حاصل می کند که محصولات با کیفیتی به دست مشتری می رسد.

محصولات تقلبی ممکن است با قیمت پایین تری به دست مشتری برسد. به همین خاطر معمولا افراد احساس می کنند محصول فروخته شده توسط شرکت قیمت بالاتری داشته است. این موضوع نیز به درک مشتری از شرکت آسیب وارد می کند و باعث می شود کسب وکار دیگری را در آینده انتخاب کنند. هر شرکتی که محصول با کیفیتی تولید می کند دوست دارد از یکپارچگی محصولات خود محافظت کند.

بیشتر برچسب های هولوگرام را می توان به صورت سفارشی و در زمان اندک و اندازه، شکل و رنگ های متنوع تولید کرد. هزینه نسبت به سایر روش ها کمتر خواهد بود. داشتن برچسب هولوگرامی که برای کسب وکار شما تولید شده است می تواند اعتماد و اطمینان مشتری را به همراه داشته باشد زیرا هویت شرکت به خوبی تایید می گردد.

چاپ امنیتی در یک نگاه

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

برچسب های هولوگرام می توانند نقش کلیدی در حفاظت از برند و امنیت محصولات بازی کنند اما چگونه می توان فهمید چه برچسبی برای شما مناسب است؟ تصمیم گرفتن در مورد اینکه چه نوع برچسبی می تواند نیازهای کسب وکار شما را به خوبی بر آورده کند کار بسیار دشوار و گاه خسته کننده ای است. برای اینکه اطمینان حاصل کنید بهترین گزینه را انتخاب کرده اید باید فاکتورهایی را مد نظر قرار دهید.


برچسب های هولوگرام

بررسی های مختلف نشان می دهد که مشتریان ترجیح می دهند برای محصولات خود از برچسب های هولوگرام سفارشی استفاده کنند. اینکار باعث ایجاد اعتماد در برند می شود و حس کیفیت را در آنها نهادینه می سازد. ما می توانیم انواع مختلفی از تصاویر هولوگرافی را بر روی برچسب های استاندارد چاپ کنیم و امنیت و اعتماد کالا را با هم ترکیب نماییم.

برچسب های هولوگرام

مزایای استفاده از برچسب های هولوگرام

 • امکان تولید دوباره آن وجود ندارد.
 • ظاهر بسته بندی و آگاهی از برند را بهبود می بخشد.
 • با جعل و تقلب مبارزه می کند.
 • اعتبارسنجی آن ساده و سریع انجام می شود.
 • می توان آن را برای لوگو یا برند خاص سفارشی سازی کرد.

برچسب هولوگرامی فویل داغ

جایگزین ارزان تر برای هولوگرام، برچسب های فویل داغ است که کاربرد خوبی در موارد متعدد دارد و می تواند حس کیفیت را در مشتری ایجاد نماید. ما می توانیم طیف وسیعی از عملکردها، رنگ ها و الگوهایی که وجود دارد را تامین کنیم. در این مسیر توانسته ایم به استانداردهای فنی دست یابیم که برای ایجاد برچسب های با کیفیت و با ارزش بسیار ضروری است.


برچسب های تخریب پذیر(انهدام پذیر)

برچسب های تخریب پذیر را می توان برای پیشگیری از دزدی مورد استفاده قرار داد. زمانی که این برچسب ها کنده می شوند چسبی بر روی محصول باقی می ماند. ما به هنگام تولید این برچسب ها از مواد با کیفیتی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم هر گونه برداشت یا ساخت دوباره چنین برچسب هایی غیر ممکن است. به خاطر فراهم آوردن مواد، چسب و رنگ مناسب به خودمان می بالیم.


جوهرهای یو وی و حرارتی

تغییر رنگ، استفاده از جوهرهای فلورسنت و یو وی می تواند اندازه گیری دقیقی را فراهم آورد که در تعیین و شناسایی اصل بودن محصولات کمک بسزایی به مشتری می کند.

 • جوهرهایی که تغییر رنگ می دهند می توانند هویت و اعتبار آشکاری را برای هر نوع محصولی فراهم آورند.
 • جوهرهای فلورسنت: این نوع برچسب ها زیر نور معمولی ظاهر طبیعی دارند با اینحال زمانی که زیر نور یو وی قرار می گیرند رنگ آنها تغییر پیدا می کند.
 • جوهرهای اشعه ماوراء بنفش نامرئی: پیام، لوگو یا بارکد مخفی را می توان بر روی برچسب فراهم کرد. زیر اشعه ماورابنفش، این نوع نشانه ها آشکار خواهد شد و به شما اجازه می دهد محصولات را پیگیری و ردیابی کنید و جعل و تقلب انجام شده را بررسی نمایید.

برچسب های تخریب شونده

طراحی هولوگرام تخریب شونده معمولا در حوزه بسته بندی محصول و برچسب گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. اینکار به شما کمک می کند مطمئن شوید که محصول از کارخانه تا فروشگاه دست نخورده باقی می ماند. این برچسب ها  را می توان در بخش های مختلف طراحی کرد یا اینکه آن را زیر طرح و الگوی مورد نظر پنهان کرد.

مزایای استفاده از برچسب های تخریب شونده

 • از دزدی جلوگیری می کند
 • از جعل و تقلب جلوگیری می کند.
 • فروش امن را می توان سفارشی سازی کرد.
 • مانع از انتقال محصول می شود
 • اگر محصول باز شده باشد نشانه هایی را فراهم می کند. همین امر به مشتری کمک می کند امن بودن محصول را تشخیص دهد.
برچسب های تخریب شونده

مزیت های برچسب ها

 • دستورالعمل های شستن بر روی لباس: اینکار می تواند به شما کمک کند لباس های خود را تا مدت زمان طولانی حفظ کنید.
 • محتوای الکل در نوشیدنی ها: این موضوع نیز به افراد کمک می کند حجم و مقدار الکل استفاده شده در نوشیدنی ها را به خوبی درک کنند.
 • برچسب نام افراد در رویدادها: فراموش کردن نام افراد در رویدادها بسیار رایج است. به همین خاطر استفاده از این برچسب ها می تواند به شما کمک کند.
 • استفاده از برچسب بر روی مواد غذایی: مطالعات انجام شده نشان می دهد که افراد سالانه میلیون ها تومان هزینه برای خرید محصولات غذایی صرف می کنند و به خاطر آگاهی نداشتن در مورد محتویات تشکیل دهنده، آن را دور می ریزند. اگر برچسب های مورد نیاز بر روی محصول چسبانده شود از این دور ریز و اسراف جلوگیری خواهد شد.

ایده برچسب ها برای درآمد زایی

آرتور فرای اولین فردی بود که توانست از ایده برچسب ها برای درآمد زایی استفاده کند. دانشمندی به نام Spencer Silver چسبی ساخته بود که قدرت چسبندگی بسیار قوی داشت اما نتوانست کاربردی برای آن پیدا کند. در این میان آرتور توانست این ایده را عملیاتی کند و از آن برای ساخت برچسب های با کیفیت استفاده نماید.

این فرد چسب های تولید شده را با تکه ای از کاغذ پوشاند و از آن به عنوان بوکمارک استفاده کرد. سپس ایده خود را گسترش داد و طرحی به نام Post-It Note را ایجاد کرد.این طرح محصولی بود که به ۴۰۰۰ محصول دیگر تبدیل شد و امروزه در ۱۰۰ کشور مختلف به فروش می رسد و درآمدزایی خوبی برای شرکت دارد.

برچسب ها در طول دهه های اخیر دچار تغییر و تحول زیادی شده اند. به عنوان مثال برچسب های کاغذی رنگی برای شناسایی محصولات از سال ۱۸۸۰ مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای مدرن، برچسب های هولوگرام برای متمایز ساختن موارد مختلف، آگاهی بخشیدن به افراد و نیز ارائه دستورالعمل ها مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که وارد عصر دیجیتال می شویم،


برخی از انتظارات برای آینده برچسب ها به شرح زیر خواهد بود:

 • دستور پخت آنلاین: این یک مفهوم جدید نیست اما بیشتر شرکت ها به دنبال کاهش ردپای کربنی خود هستند. افراد می توانند خریدهای خود را از طریق گوشی های هوشمند انجام دهند و بعد از پرداخت، مبلغ دستور پخت را دریافت نمایند. فروشنده نیز می تواند به صورت آنلاین حساب بانکی خود را چک کند.
 • کدهای QR بر روی برچسب ها: شرکت ها به دنبال ارائه اطلاعات بیشتر بر روی برچسب هایی هستند که فضای بسیار اندکی دارد. کدهای QR به شما اجازه می دهد کدها یا تصاویری را ایجاد کنید که قابل اسکن است و فرد را به سایت مورد نظر راهنمایی می کند. تولید کنندگان مواد غذایی هر چه بیشتر می توانند از این گزینه برای فراهم آوردن اطلاعات غذایی مورد نیاز مشتریان استفاده کنند.
به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.