تاریخچه هولوگرام

ساخت هولوگرام

هولوگرام

هولوگرام تصویر برداری پیشرفته ی سه بعدی یک عکس می باشد .درهولوگرام آماده نمایش تصاویر سه بعدی و مجازی بر روی صفحه نمایشگرهای دو بعدی ، تصاویر هولوگرام سه بعدی را بدون نمایش عمق واقعی برجسته می نمایند و یا نیازمند برنامه های خاصی برای نمایش هستند .

چرا از هولوگرام به عنوان یک ابزار امنیتی استفاده می کنند ؟
نیازی به رونوشت و کپی کردن هولوگرام با دستگاه کپی رنگی نمی باشد .
نیازی به کپی کردن هولوگرام در فرآیند چاپ نیست .
از مراتب اولیه امنیت بصری برای کامل کردن سایر مراتب کنترل کارت استفاده می شود .

هولوگرام و راهکار های امنیتی

طراحی هولوگرام منحصرآ به وسیله تعداد کمی از شرکت های صنعتی انجام می گیرد .اصول فنی به کار برده شده بسیار پیچیده و سخت می باشد . هولوگرام ها راه کاری مستحکم برای تولید نشان ها و کارت های امنیتی هستند .هیچ ماده ای برای شناسایی اصل بودن هولوگرام ها لازم نیست .اصل بودن نشان ها با نگاه کردن به کارت مشخص می شود .

چگونه یک هولوگرام یکپارچه بر روی کارت ایجاد کرد ؟

هولوگرام ها به وسیله ی یک نوار باریک بر روی یک کارت ایجاد می شوند .نوار های هولوگرامی متفاوتی وجود دارد که ما به اختصار آنها را توضیح میدهیم سه نوع از نوار های برچسب هولوگرام EVALL:
نوارهای براق بدون برچسب برای چاپگرهای گرمایی
نوارهای چند لایه ای بدون نشان تجاری
نوارهای چند لایه ای تکه ای

هولوگرام یکپارچه

هولوگرام آماده

هولوگرام آماده در واقع نوعی هولوگرام است که با کلیشه و طرح ثابت و مشخص به تعداد انبوه تولید میشود و به آسانی در بازار قابل تهیه میباشد و میتوان تعداد زیادی از آن ها را به راحتی و باقیمت مناسب تهیه نمود.

تفاوت های کلی هولوگرام آماده با هولوگرام اختصاصی

هولوگرام آماده با هولوگرام اختصاصی تفاوت بسیاری دارد. ما به اختصار برای شما توضیح می دهیم.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

اختلاف قیمت هولوگرام آماده و اختصاصی

برای سفارش هولوگرام اختصاصی کمپانی تولید کننده هولوگرام برای هولوگرام اختصاصی شما اقدام به تولید قالب یا کلیشه اختصاصی برای ثبت نام و لوگوی شرکت شما میکند که از این کلیشه ساخته شده فقط برای ساخت هولوگرام سفارشی شرکت شما استفاده میشود و در اختیار هیچ شرکت دیگری قرار نمیگیرد، به همین دلیل این هولوگرام ها میتوانند امنیت تولید شما را از نظر جلوگیری از جعل تضمین کنند. به ساخت این کلیشه اختصاصی ، اصطلاحا مسترینگ میگویند و یکی از علل اختلاف قیمت هولوگرام عمومیبا اختصاصی هزینه مسترینگ میباشد.

روش ساخت هولوگرام آماده و اختصاصی

 روش ساخت هولوگرام

در ساخت هولوگرام اختصاصی علاوه بر مسترینگ هزینه خط تولیدی که برای چاپ هولوگرام اختصاصی شما استفاده میشود هم در نظر گرفته میشود که به هزینه های هولوگرام سفارشی شما افزوده میشود اما هولوگرام آماده به صورت انبوه و با طرح های پیش ساخته در بازار به وفور یافت میشوند ، فاقد هزینه تولیدی لحاظ شده برای شما میباشند

ضعف های استفاده از هولوگرام عمومی

از جایی که هولوگرام عمومی به آسانی و به صورت آزاد با طرح ثابت بفروش میرسد همانطور که شما از آن استفاده میکنید به آسانی در اختیار سایر افراد نیز قرار دارد و آن ها میتوانند خیلی راحت ازآن برای کارهای خودشان از آن استفاده کنند و همین در دسترس بود آسان و فراروان برای جاعلان امکان جعل و سو استفاده از محصول شما را فراهم می آورد ، توصیه میکنیم از این نوع هولوگرام آماده فقط در جاهایی که امنیت زیاد مدنظر نیست استفاده کنید .

قیمت هولوگرام آماده

قیمت هولوگرام آماده بسته به تولید کننده و اینکه حداقل سفارشی که قبول میکنند متفاوت است اما به دلیل رقابتی که وجود دارد این اختلاف ها جزیی میباشد

به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.