طراحی برچسب هولوگرام

طراحی برچسب هولوگرام

طراحی برچسب هولوگرام یکی از چالش های همیشگی طراحان تازه وارد و مبتدی است. حتی طراحان مجرب نیز ترجیح می‌دهند پروژه‌های راحت تری داشته باشند. برچسب محصولات باید طوری باشد که فورا توجه مشتری را به خود جلب کند و همه اطلاعات مورد نیاز فرد را در خود بگنجاند. برچسب ها باید قادر باشند هویت محصول را به نمایش گذارند و برند را برجسته سازند. یک برچسب و هولوگرام خوب اعتماد مشتریان را به خود جلب می کند و موجب می‌شود تمایل افراد به خرید محصول بیشتر شود. به همین خاطر است که مدیران موفق سعی می کنند برچسب های جدید و نوینی برای محصولات خود طراحی کنند.


ابزارهای اصلی طراحی برچسب

قبل از اینکه بخواهید دست به کار شوید و پرینتر خود را روشن کنید باید با اصول کار آشنا شوید. بنابراین قدم اول اشنایی با ابزارهای طراحی است. ابزارهای طراحی برای طراحی برچسب هولوگرام شامل موارد زیر است:

  • خودکار، مداد یا قلم مناسب
  • مجموعه ای از مدادهای رنگی
  • پاک کن
  • دفتر طراحی
  • دفترچه یادداشت
ابزارهای اصلی طراحی برچسب

مراحل طراحی برچسب هولوگرام

آغاز کار:

ابتدا باید کلمات مهم و کلیدی را روی کاغذ بیاورید و بدانید محصول شما قرار است بیانگر چه چیزی به مشتری باشد. نیازی نیست این کلمات یا عبارات خیلی تخصصی باشند. کلماتی همچون سالم، شاد؛ انرژی زا؛ منحصربه‌ فرد و مدرن را می توان مورد استفاده قرار داد. برای آغاز کار بیش از سه کلمه را انتخاب نکنید. انتخاب کلمات زیاد باعث می شود تمرکز بر روی طرح نهایی دشوارتر گردد.

در مرحله طراحی برچسب هولوگرام، باید نگاهی به طراحی های موفق بیندازید. با اینکه کپی برداری از کار دیگران به هیچ وجه قابل قبول نیست اما می توانید از این طراحی ها الهام بگیرید. اگر می خواهید برچسبی را برای یک محصول شوینده طراحی کنید، سعی کنید به برچسب هایی که روی محصولات فعلی وجود دارد توجه کنید. در بین آنها برچسب هایی را بیشتر در نظر قرار دهید که شخصا آن را بیشتر قبول دارید.

به نظر شما چه چیزی باعث می شود یک برچسب ظاهر زیبا و جذب کننده‌ای داشته باشد؟ در طراحی برچسب هولوگرام محدودیتی برای خود قائل نشوید. به برچسب روی شامپوها؛ ژل حمام و سایر محصولات مرتبط نیز دقت کنید. ممکن است نکات مشترک زیادی پیدا کنید.

طراحی برچسب و لیبل:

خوب حالا می توانید دست به کار شوید و طرح اولیه و درواقع اتود خود را ایجاد کنید. تصاویر و متون و جای آنها را تغییر دهید تا به طرحی که واقعا دوست دارید برسید. از این مرحله به بعد، می‌توانید از نرم افزار طراحی استفاده کنید که با آن راحت هستید. برای برخی از برچسب ها به تصاویر و عکس های شخصی سازی شده نیاز خواهید داشت. پس دوربین را بردارید و دست به کار شوید. سعی کنید از دوربین های دیجیتال و با کیفیت استفاده کنید و سپس این تصاویر را در نرم افزار ویرایش تصویر ایمپورت کنید. تصویر را برش دهید، به آن افکت دهید و اصلاحش کنید.

بعد از طراحی برچسب هولوگرام اگر قصد دارید برچسب خود را به صورت حرفه ای چاپ کنید، باید از راهنمای موجود در پرینترها نیز کمک بگیرید. بیشتر خدمات چاپ شما را ملزم می کنند تصویر را با فرمت مشخصی ذخیره کنید تا مشکلی در مورد رزولوشن ایجاد نشود. همچنین باید در مورد حاشیه های تصویر هوشیار باشید. در طول فرآیند طراحی این فاکتورها را مدنظر قرار دهید.

 طراحی برچسب و لیبل

اگر می خواهید چند برچسب را در منزل چاپ کنید، نباید نگران این مسائل باشید. شما می توانید محصولات با کیفیتی را ایجاد کنید که در منزل چاپ شده اند. این طرح ها در پرینترهای معمولی قرار می گیرد. قالب هایی وجود دارد که به شما کمک می کند متن و تصویر خود را در محدوده هر برچسب قرار دهید. این موضوع می تواند برای افراد مبتدی کارساز و مفید باشد.


نکاتی در طراحی برچسب هولوگرام

بعد از اینکه طراحی برچسب هولوگرام شما آماده شد می توانید آن را به چشم فاکتور مهمی برای بالا بردن فروش محصولتان نگاه کنید. باید برچسبی داشته باشید که بتواند محصول را به مشتری معرفی کند. خوب چگونه می توان اینکار را انجام داد؟

کار خود را با شناسایی اطلاعات اساسی آغاز کنید، نام محصول بسیار مهم است. باید نام شرکت مادر و اصلی را بر روی برچسب داشته باشید. وزن، حجم و سایر اطلاعات نیز باید بر روی برچسب گنجانده شود. شما می توانید اطلاعاتی را در مورد نحوه استفاده از محصول بر روی برچسب قرار دهید. اگر فضایی برای ارائه دستور العمل ها ندارید، یک تصویر یا نمودار ساده می تواند به مشتریان کمک کند با محصول موجود آشنا شوند.

طراحی برچسب هولوگرام برای افراد مبتدی ممکن است در ابتدای کار بسیار چالش برانگیز است. کارهای زیادی برای آسان تر کردن این فرآیند وجود دارد. قالب مرکزی را شناسایی کنید، طرح کاغذی ایجاد کنید، نمونه برچسبی را چاپ کنید و اگر شک داشتید از اصول اولیه استفاده کنید. این ترفندها به شما کمک می کند برچسب جذابی ایجاد کنید. شما می‌توانید کار طراحی برچسب هولوگرام و تولید انواع برچسب ها را به متخصصی و کارشناسان ما بسپارید. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


اهمیت برچسب هولوگرام در بسته بندی مواد غذایی

تقلب هست، البته، بسیار بیشتر در صنایع خاص شایع است. برای مثال، شرکت های علاقه مند با چاپ بلیط برای رویدادها بیشتر از صنایع دیگر با تقلب مواجه می شوند. وقتی این موضوع برای تقلب مواد پیش میاید محصولات خاصی وجود دارند که به احتمال زیاد توسط کلاهبرداران هدف قرار میگیرد، به همین جهت استفاده از برچسب هولوگرام بسیار رایج شد. چه مواد غذایی رایجی هستند که هنوز بیشتر در معرض خطر تقلب قرار می گیرند؟

سه سال پس از رسوایی گوشت اسب، تقلب مواد غذایی دوباره به اخبار ضربه زد به طوری که کارشناسان هشدار می دهند که هنوز هم مشکلات زیادی مثل همیشه هست. در حالی که مصرف کنندگان هرگز نمی توانند تضمین کنند دقیقا چه چیزی درون غذایی که آنها می خرند می رود، به عنوان یک تهیه کننده شما می توانید مطمئن باشید که محصولات غذایی شما شامل ویژگی های امنیتی باشد مانند چاپ برچسب های هولوگرافی که از تقلب مواد غذایی جلوگیری می کند.

اهمیت برچسب هولوگرام در بسته بندی مواد غذایی

استفاده از هولوگرام در بسته بندی شیر خشک بچه

کسانی که در صنعت شیرخشک هستند در حال حاضر از مسئله تقلب آگاه هستند که بسیاری از برندهای بزرگتر با آن مواجه هستند. شیرخشک نوزاد یک محصول گران قیمت است که در تقاضای بالا است، که برای بسیاری از متقلبان راهی باز کردند تا محصولات ارزان جایگزینی برای بیشتر محصولات گران شوند. چاپ برچسب هولوگرام روی بسته بندی شیرخشک نوزاد شما برای تشخیص محصولات معتبر می توانند به مشتریان آنها این اطمینان را بدهند که آنها محصولاتی با کیفیت بالا بدست می آورند.

استفاده از هولوگرام در بسته بندی شیر خشک بچه

Chorizo اسپانیایی به همراه اهمیت برچسب هولوگرام

مانند شامپاین، Chorizo اسپانیایی باید در یک منطقه خاص جغرافیایی تولید شود. عبور یک محصول به طوری که از یک منطقه معتبر است یکی از بزرگترین منابع تقلب مواد غذایی است. اگر شما محصولات غذایی تولید می کنید، مانند شامپاین و chorizo، نیاز به اثبات اصیل بودن دارند، از جمله چاپ برچسب هولوگرافی روی محصولات یا برچسب های کالا که می توانند به مشتری و خرده فروشانی که در حال بدست آوردن معاملات واقعی هستند این اطمینان را بدهند.

در گذشته، تاجران مواد غذایی اغلب برای حفاظت محصولاتشان از چاپ برچسب های هولوگرافی استفاده می کردند. در سال 2014 شراب سازان در آفریقای جنوبی برای کمک به مصرف کنندگان که آنها را از کپی های جعلی تشخیص دهند شروع به اضافه کردن برچسب های هولوگرافی روی بطری هایشان کردند. این افزایش حفاظت تنها یکی از راه هایی است که شما می توانید محصول و مشتریانتان را از تقلب مواد غذایی محافظت کنید.

در Hague ما اصالتا طراحی برچسب هولوگرام را بیشتر از هر تولید کننده ای در UK عرضه می کنیم. در تماس باشید تا بفهمید ما چطور می توانیم یک هولوگرام خاص را که می تواند محصول شما را از تقلب حفاظت کند طراحی کنیم.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.