برچسب پلمپ

برچسب پلمپ

برچسب پلمپ یک محصول بسیار عالی است که می‌تواند از محصولات شما محافظت نماید. این برچسب‌ها دارای چسبندگی بالایی است و این پلمپ قابلیت این را دارد که آن را سفارشی نمایید و جملات دلخواه و اسم برند خود را بر روی آن چاپ نمایید.
این برچسب‌ها را لیبل امنیتی می‌گویند و در صورتی که محصولات دارای این برچسب باشند امکان دستکاری و یا باز کردن آن وجود ندارد و در صورتی که این برچسب کنده شود نشان دهنده است که قبلا از این محصول استفاده شده است.

برچسب پلمپ دارای کاربردهای مختلفی است یکی از آن‌ها استفاده از این پلمپ در پلمپ کردن مغازه‌ها و اماکن می‌باشد و جنبه حقوقی و قضایی دارد و پشت این برچسب‌ها، چسب‌دار است که بسیار قدرتمند است.

انواع برچسب پلمپ

امروزه برچسب‌های زیادی در بازار وجود دارند که باعث می‌شوند کالاهای شما محرمانه باشند. هنگامی که می‌خواهید از این برچسب‌ها استفاده کنید باید مطمئن شوید که سطح عاری از هر گونه آب، رطوبت، گرد و غبار و روغن و مواد شیمیایی باشد. برخی از انواع برچسب پلمپ را برای شما معرفی می‌کنیم:

لیبل اثر گذار

این نمونه لیبل در صورتی که از سطح جدا شود تمامی اطلاعات خود را بر روی سطح باقی می‌گذارد.

برچسب پلمپ بدون اثر

این نوع برچسب همانطور که از اسمش مشخص است از دو لایه رویی و زیرین به وجود آمده که در صورتی که این برچسب کنده شود نوشته باطل شد بر روی کالا باقی می‌ماند. از این برچسب در ارگان‌های دولتی برای حفاظت از مدارک و اسناد زیاد استفاده می‌شود.

برچسب پلمپ

لیبل پلمپ با اثر جزئی

این نمونه برچسب در صورتی که کنده شود آثاری از خود به جا می‌گذارد که نشان می‌دهد که قبلا این برچسب کنده شده است و دیگر به شکل قبل خود باز نمی‌گردد. چسب این برچسب بسیار قوی است و این قوی بودن برچسب باعث می‌شود که گارانتی در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار بگیرد.

برچسب پلمپ هولوگرامی

یکی از کابردهای لیبل‌های هولوگرامی استفاده از آن‌ها به عنوان برچسب پلمپ است. این نوع برچسب‌ها دارای طرح‌های بسیار پیچیده‌ای هستند و به این دلیل امکان کپی‌برداری از آن‌ها وجود ندارد.

برچسب پلمپ گچی

برچسب لیبل گچی یکی دیگر از برچسب‌های پلمپ است که به صورت یک دست از سطح محصول جدا نمی‌شود و اگر فردی بخواهد این برچسب را از محصول جدا کند لیبل خرد می‌شود و پلمپ آن باطل می‌گردد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

ویژگی‌های برچسب پلمپ

• چسبندگی بالا
• ضد تقلب و جعل
• می‌توان آن را به عنوان گارانتی محصول انتخاب کرد.
• دارای مقاومت بالا در برابر سرما، گرما، آب و حلال‌ها
• امکان سفارشی کردن این برچسب‌ها و درج لوگو بر روی آن‌ها
• یک ابزار بسیار عالی و مناسب برای جلوگیری از جعل و دستکاری محصولات

کاربرد برچسب پلمپ

برچسب‌های پلمپ که به آن‌ها برچسب امنیتی نیز می‌گویند مانع از تقلب و جعل محصولات و کالاهای شما می‌شود. از این برچسب برای ردگیری اموال و وسایل سازمان‌ها و شرکت‌ها و تامین امنیت استفاده می‌شود.

قیمت مناسب این برچسب‌ها باعث شده است که از آن به عنوان یک گزینه عالی برای محافظت کالاها و لوازمات یک شرکت و …. استفاده کنند.
از این نمونه برچسب‌ها در پلمپ کردن دستگاه‌های الکتریکی و صنعتی و پاکت‌های محرمانه و اوراق‌ها و امور حراست و بایگانی هم استفاده می‌شود.

برچسب پلمپ

قیمت برچسب پلمپ

این برچسب‌ها دارای قیمت مختلفی هستند و قیمت این محصولات به سایز، نوع برش، تعداد و نوع برچسب پلمپ و …. بستگی دارد. شما می‌توانید این برچسب را برای محصولات خود سفارش دهید و قیمت آن‌ها در صورتی که زیاد باشد بسیار به صرفه‌تر است.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحات مفید و کوتاهی را درباره برچسب پلمپ در اختیار شما قرار دهیم چنانچه قصد خرید این برچسب‌ها را دارید باید از جاهای معتبر این برچسب‌ها را خریداری کنید تا برچسب‌ها را با کیفیت بسیار عالی برای شما تولید کنند همچنین می‌توانید با استفاده از اطلاعات خود بر روی این برچسب‌ها، آن‌ها را اختصاصی کنید. جهت خرید این برچسب با کارشناسان بعد نگار ایرانیان تماس بگیرید.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.