بهترین ایده برای طراحی بسته بندی های آماده چگونه شکل می گیرند؟

طراحی بسته بندی

یک طراحی خوب برای انواع بسته بندی مانند جعبه های آماده باید در میان سایر رقبا در قفسه فروشگاه ها متمایز باشد. برای جلب توجه و اعتماد مصرف کنندگان در سال 2022، طراحی بسته بندی آماده مانند جعبه کفش های آماده یا کیف های دستی آماده برای شما باید بتواند به تغییرات رفتاری جدید در مصرف کنندگان توجه کند.

نیاز مصرف کنندگان در قلب طراحی بسته بندی

مصرف کنندگان شما باید فورا بدانند محصول شما چیست. نام تجاری خوب نیاز به آموزش فوری دارد و بهترین مکان برای آموزش مصرف کنندگان احتمالی روی بسته بندی محصول شما است. همیشه به خاطر داشته باشید که طراحی بسته بندی نباید در مورد برند شما باشد، بلکه باید خریدار را هدف قرار داده و به او خدمت کند.

مصرف کنندگان هنگام خرید محصول به آنچه در داخل آن وجود دارد توجه می کنند و چگونه نیاز آنها را برآورده می کند یا مشکل آنها را حل می کند. در اصل باید گفت که نام تجاری و پیام شما باید واضح، قابل درک و حالت گرا باشد.
ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد برای طراحی بسته بندی و پیام خاص آن مهم است. ایجاد تعادل کامل بین آگاهی و اصالت که نیازهای خریدار شما را برآورده می کند واقعاً مهم است .

پیام بسته باید به راحتی قابل درک باشد و باید شامل جنبه هایی باشد که مخاطبان هدف شما با آن آشنا هستند. به خصوص اگر کلمات و عباراتی در صنعت دارید که رایج هستند، سعی نکنید چرخ را دوباره اختراع کنید و آنها را به گونه ای تغییر دهید که گیج کننده باشد و مخاطبی را که به چنین زبانی عادت کرده گیج کند.

نیاز مصرف کنندگان در قلب طراحی بسته بندی

ویژگی های مختلف طراحی بسته بندی

چه چیزی محصول شما را از رقبا متمایز می کند؟ چگونه محصول شما در قفسه های فروشگاه در مقابل سایر رقبا قرار می گیرد؟ پیام برند شما بر چه اساسی است؟

ارتباط حسی با مخاطب بسیار مهم است زیرا نسل هزاره و نسل دوم در حال حاضر سهم زیادی از فشار مصرف کننده دارند. این گروه های آماری علاقه خاصی به داستان سرایی دارند. آن‌ها از برندهایی پیروی می‌کنند که با ارزش‌های آن‌ها همسو هستند و هنگام تصمیم‌گیری برای خرید، موقعیت‌های اخلاقی را در نظر می‌گیرند.

هنگام طوفان فکری برای طراحی بسته خود، این سوالات را از خود بپرسید تا تفاوت های خود را مشخص کنید. این نقاط تمایز برای موفقیت در بازاری که از برندهای مختلف اشباع شده است، بسیار حیاتی هستند، به ویژه اینکه در بسیاری از مواقع نقاط تمایز بسیار کوچک است.

به این فکر کنید که چه چیزی برند و محصول شما را منحصر به فرد و خاص می کند. لیست مهم ترین آنها را بنویسید و مطمئن شوید که نمایش و ارائه این نقاط تفاوت به اندازه کافی واضح و گویا بر روی بسته بندی شما چه از نظر بصری و چه از نظر متنی است. رنگ های زنده و اشکال نامتعارف از جمله عوامل متمایز کننده در طراحی بسته هستند.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

محیط بازار امروز، برندها را ملزم می کند تا محصولات خود را با بسته بندی شخصی تر و رساتر تبلیغ کنند. بسته بندی که با یک داستان در ذهن ایجاد می شود، انسانی تر به نظر می رسد و نیازهای مصرف کنندگان امروزی را برای شفافیت و حقیقت برآورده می کند .

داستان سرایی در برندسازی، مصرف کنندگان را در گفتگو با برند درگیر می کند. این نقش اصلی در طراحی بسته بندی امروزی و مدرن در بسته بندی ها و طرح های محدود و انحصاری که تمایل به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی دارند به خوبی عمل می کند. مشخص است. این به تعامل با مصرف کنندگان کمک می کند و راهی برای حمایت از نام تجاری با گسترش بسته در چندین نقطه لمس دیجیتال ایجاد می کند .

به الفبای بصری خود فکر کنید که قرار است از طریق کانال‌های مختلف با مخاطبان خاص شما صحبت کند، رنگ ، تصویر تایپ ‌فیس و عکس ‌هایی که داستانی را بیان می‌کنند ، همگی توانایی بسته شما را برای ارتباط با مخاطبان شما در چندین پلتفرم افزایش می‌دهند .

ویژگی های مختلف طراحی بسته بندی
ویژگی های مختلف طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی خود را برای آینده مقاوم کنید

معرفی یک محصول به بازار و یافتن فضایی برای آن در بازار بزرگ و بی رحم فرآیندی طولانی و پرهزینه است . به همین دلیل است که طراحی بسته خود را در برابر تغییراتی که در آینده رخ خواهد داد، ایمن کنید. ایجاد ثبات در سرمایه گذاری و سودآوری یک موضوع ساختاری است. هنگامی که در حال طراحی محصول خود هستید، به کل محصولی که هنوز در خط تولید است فکر کنید و نمونه های اولیه کار قبلی طرح جدید شما باید از همان جا شروع شود تا برند بتواند ارتباط مستمری با خریداران حفظ کند.

پس همانطور که در بخش اول بحث شد، طراحی بسته بندی فقط مربوط به ویژگی های خارجی نیست، گرافیک، پیام و نوشتار بخش های داخلی هستند که به مصرف کنندگان کمک می کنند تا محصول را درک کنند.

1- یک گرایش جدید در طراحی بسته بندی، داشتن یک ایده خلاقانه اما ساده و قابل درک برای بالا بردن شخصیت برند و همچنین اطلاع رسانی به خریدار در مورد آن است. همچنین باید بتواند با جمعیتی جوان تر ارتباط برقرار کند.

2- همیشه در نظر داشته باشید که طراحی بسته بندی نباید در مورد برند شما باشد، بلکه باید خریدار را هدف گرفته و در خدمت او باشد. هنگام خرید یک محصول، مصرف کنندگان به آنچه در داخل آن وجود دارد و نیازهای آنها توجه می کنند. از طرف دیگر یا مشکل آنها را حل می کند. اصولاً باید گفت که برندسازی و پیام‌رسانی شما باید شفاف، قابل فهم و سود محور باشد.

3- بسته بندی که دارای شخصیت، ارزش و هدف برند است و همچنین الهام بخش زبان بصری فریبنده و اطمینان بخش است، بسته بندی ای است که آینده آن را در اولویت قرار می دهد. همچنین مهم است که انگشت خود را روی نبض صنعت نگه دارید و هر روند جدیدی را که محبوبیت پیدا می کند، زیر نظر داشته باشید. برای اطمینان از فروش آینده و مشارکت خریدار، طراحی بسته باید چنین شرایطی را داشته باشد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.