تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID

تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID

تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID یکی از موضوعات بسیار جذاب امروز است. این تکنولوژی سبب می شود تا شما بتوانید به شکلی متفاوت تر از هولوگرام های امنیتی استفاده کنید. RFID یک تراشه کوچک به همراه یک انتن دارد که می تواند اطلاعات امنیتی درج شده بر روی هولوگرام های مختلف را از فاصله چند متری نیز به خوبی بخواند.

برای آن که هرچه بهتر و بیشتر بتوانید این موارد را بشناسید، ابتدا باید با این تکنولوژی آشنا شوید. آشنایی شما با این تکنولوژی می تواند سبب شود که در حوزه کاری خودتان نیز از آن بهره مند شده و بتوانید هرچه بهتر و ساده تر از مزیت های آن برخوردار گردید.

ویژگی های تکنولوژی RFID

این تکنولوژی می تواند ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خودش را داشته باشد. با شناخت این ویژگی ها می توانید به راحتی و به سادگی متوجه شوید که چرا باید در عوض برچسب های اسکرچ معمولی و یا هولوگرام های عادی از این سیستم و تکنولوژی استفاده کنید.

ویژگی های تکنولوژی RFID

ظاهر جذاب تر

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان شما را می تواند به شما جذب کند، مربوط به ظاهر جذابی است که به محصول خود می دهید. با استفاده کردن از این نوع از هولوگرام های امنیتی RFID، می توانید یک ظاهر کاملا مدرن و تکنولوژیک را به محصولات خود هدیه دهید. به همین خاطر است که توصیه می کنیم تا حتما از این نوع از لیبل های جذاب استفاده کنید و به مشتریان خودتان حرفه ای بودن کارتان را نشان دهید.

ارتقا امنیت برند با تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID

همان طور که گفته شد، این مدل از هولوگرام های امنیتی می توانند بسیار ایمن باشند و امکان هیچگونه کپی برداری از روی آن ها وجود ندارد. به همین خاطر نیز اگر برای برند خودتان از این مدل از هولوگرام های هوشمند استفاده کنید، می توانید امنیت برند خودتان را نیز بالا ببرید. با بالا رفتن امنیت نیز می توانید از محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

استفاده در فضاهای مختلف

مورد بعدی در خصوص استفاده کردن از تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID در وضعیت های مختلف است. از این مدل از هولوگرام ها می توانید در موارد مختلف همچون انبارها، پیگیری کالاها و… استفاده کنید.

کنترل ساده تر

اینکه بتوانید محصولات و به طور کلی روند کاری خود را هرچه بهتر و ساده تر مدیریت کنید، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. با استفاده از این مدل از هولوگرام های هوشمند می توانید مدیریت کالاها را بهتر انجام دهید. مسلما مدیریت کردن بهتر کارها سبب می شود تا بتوانید به خوبی و به سادگی پروسه پیشرفت بهتری را داشته باشید.

تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID
تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID

انجام سریع تر کارها

انجام دادن سریع تر کارها یکی دیگر از مواردی است که می توانید در پی تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID به آن برسید. هرقدر کارهای شما سریع تر انجام شوند، مدیریت کارها راحت تر خواهد بود و قطعا میزان اشتباهات نیز به پایین تر حد ممکن خود می رسد.

رهگیری و ردیابی محصول

با استفاده کردن از تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID می توانید محصولی که دارید را به خوبی ردیابی و رهگیری کنید. این موضوع برای افرادی که مرسوله های پستی دارند و یا برای کسانی که دائما قرار است اجناس و محصولات آن ها جابجا شود، می تواند بسیار مفید باشد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

قیمت تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID

قیمتی که در پی تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID وجود دارد، می تواند بسیار متفاوت باشد. در چند سال پیش، این تکنولوژی ها قیمت های بسیار گزافی داشتند، اما امروزه قیمت آن ها بسیار کاهش پیدا کرده است.

در یک مدل از آن ها می توانیم هولوگرام ها را به عنوان پایه های تگ RFID استفاده کنیم و در مدل دیگر نیز می توانیم هم هولوگرام و هم RFID را در کنار هم و بر روی یک نوع لیبل قرار دهیم.
اندازه و ظرفیتی که این نوع از محصولات هوشمند دارند، می توانند به اندازه ها و ظرفیت های این نوع از تگ ها بسیار مرتبط باشند. معمولا تگ هایی که فلزی بوده و یا از جنس مواد سخت ساخته شده اند، از لیبل های دیگر گران تر می باشند.

رهگیری و ردیابی محصول

کلام پایانی

تلفیق هولوگرام امنیتی با تکنولوژی RFID سبب می شود تا اطلاعات امنیتی درج شده بر روی هولوگرام ها را بتوانید هرچه بهتر بخوانید. از سوی دیگر این نوع از هولوگرام های هوشمند به شکلی طراحی شده اند که به هیچ وجه قابل کپی برداری نیستند. در حقیقت این مدل از هولوگرام ها می توانند همچون اثر انگشت باشند که تاکنون اثر هیچ دو انگشت مشابهی در جهان وجود نداشته است. برای آن که بتوانید این موارد را تهیه کنید، بهتر است به سراغ شرکت های معتبری بروید که از بابت خدمات و کیفیت های ارائه شده توسط آن ها اطمینان کامل و کافی دارید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.