شناسایی مدارک تقلبی با استفاده از هولوگرام

برچسب امنیتی هولوگرام

امروزه وب سایت های بسیاری وجود دارند که چاپ مدرک تقلبی را بدون استفاده از برچسب هولوگرام اصل انجام می دهند و وسوسه ی تسلیم این پیشنهادات شدن دور از ذهن نیست. این مدارک تقلبی پیچیده تر شده و شناسایی مدارک تقلبی بسیار دشوار است، اما اینکه چقدر متقاعد کننده هستند اصلا مهم نیست این مدارک فقط یک نتیجه را به دنبال دارند: افراد ناوارد به لطف پول مدرک می گیرند و این کار مشروعیت تحصیلات را تهدید می کند.


کارخانه های تولید مدارک و هولوگرام تقلبی

چاپ مدرک تقلبی توسط سازمان هایی که به آن ها ” کارخانه ی مدرک ( دیپلما میل)” می گویند، رواج یافته است. این کارخانه های دیپلم سازی ادعا می کنند که موسسات آموزشی سطح بالا هستند اما در واقع سازمان های آکادمیک قانونی نیستند و هر مدرکی که از جانب آن ها صادر شود وجهه ی قانونی نداشته و هیچ نشانی مثل داشتن برچسب هولوگرام اصل از قابلیت متقاضی و یا سطح تحصیلات وی در خود ندارند.

شناسایی مدارک تقلبی

برچسب هولوگرام

نگذارید کارخانه های دیپلم شما را گول بزنند: اصلا مهم نیست چه ادعاهایی می کنند، برای مثال ممکن است ادعا کنند که دیپلم های قبلی را قبل از صدور مجوز ارزیابی می کنند، زیرا مدرک و گواهینامه واقعی و اصلی نیست در واقع دارای برچسب هولوگرام نیست و توسط دانشگاه یا کارفرما پذیرفته نمی شود. هیچ کدام از این کارخانه های دیپلم توسط آژانس های شناخته شده تایید نشده اند و هیچ گواهینامه ی صادره از طرف آن ها قانونی نخواهد بود.

کاربرد برچسب امنیتی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


شناسایی مدارک تقلبی به کمک هولوگرام

با شیوع افزایش مدارک تقلبی، برای کارفرمایان و دانشگاه ها حائز اهمیت است تا شناسایی مدارک تقلبی را به درستی انجام دهند. شاخص هایی وجود دارند که با کمک آن ها به سرعت می توانید شناسایی مدارک تقلبی را از مدارک اصلی تشخیص دهید، سه راه برای تشخیص جعلی بودن مدرک وجود دارد که هنگام مشاهده ی مدرک می توانید به صحت آن شک کنید.

  1. تمام دانشگاه های معتبر در سایت www.hedd.ac.uk ثبت شده اند. اگر نسبت به یک موسسه آموزشی نامطمئن هستید، وارد سایت شده و اسم موسسه را تایپ کنید. اگر در پایگاه داده ای نبود، آنگاه گواهینامه به احتمال زیاد از کارخانه ی دیپلم صادر شده است.
  2. به کیفیت گواهینامه دقت کنید: اگر حس کردید که کاغذ ان کیفیت خوبی ندارد، از فونت های متعدد استفاده شده است، هیچ هولوگرام امنیتی و یا امضایی حک نشده است، احتمالش هست که دارید به یک مدرک جعلی نگاه می کنید.
  3. اینجا در بعدنگار ایرانیان، ما گواهینامه های مطمئنی را برای بیش از 100 دانشگاه و 100 مرکز اعطای مدرک درسراسر دنیا گرد آوری کرده ایم. تمامی گواهینامه های ما شامل ویژگی های امنیتی برای مبارزه با مدارک تقلبی هستند. از طراحی های امنیتی گرفته تا برچسب های هولوگرام ضد سرقت.
شناسایی مدارک تقلبی

آیا برچسب های هولوگرام قابل کپی کردن است؟

برچسب های هولوگرام طی فرآیند های پیچیده ای که با انعکاس نور ساخته می شود و به راحتی قابلیت کپی کردن ندارند. خصوصا هولوگرام های اختصاصی تقریبا غیر قابل جعل هستند. بنابراین استفاده از این برچسب ها در مواردی که میخواهید از کپی و یا جعل شدن آنها پیشگیری کنید بسیار منطقی است.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.