تشخیص مدارک اصلی با استفاده ازهولوگرام

وجود مدارک تقلبی بدون هولوگرام

امروزه وب سایت های بسیاری وجود دارند که چاپ مدرک تقلبی را بدون استفاده از برچسب هولوگرام اصل انجام می دهند و وسوسه ی تسلیم این پیشنهادات شدن دور از ذهن نیست. این مدارک تقلبی پیچیده تر شده و شناسایی مدارک تقلبی بسیار دشوار است، اما اینکه چقدر متقاعد کننده هستند اصلا مهم نیست این مدارک فقط یک نتیجه را به دنبال دارند: افراد نا وارد به لطف پول مدرک می گیرند و این کار مشروعیت تحصیلات را تهدید می کند.

کارخانجات تولید مدارک و هولوگرام تقلبی


چاپ مدرک تقلبی توسط سازمان هایی که به آن ها ” کارخانه ی مدرک ( دیپلما میل)” می گویند. این کارخانه های دیپلم سازی ادعا می کنند که موسسات آموزشی سطح بالا هستند اما در واقع سازمان های آکادمیک قانونی نیستند و هر مدرکی که از جانب آن ها صادر شود وجهه ی قانونی نداشته و هیچ نشانی مثل داشتن برچسب هولوگرام اصل از قابلیت متقاضی و یا سطح تحصیلات وی در خود ندارند .

شناسایی مدارک تقلبی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

برچسب هولوگرام

نگذارید کارخانه های دیپلم شما را گول بزنند: اصلا مهم نیست چه ادعاهایی می کنند، برای مثال ممکن است ادعا کنند که دیپلم های قبلی را قبل از صدور مجوز ارزیابی می کنند، زیرا مدرک و گواهینامه واقعی و اصلی نیست در واقع دارای برچسب هولوگرام نمی باشد و توسط دانشگاه یا کارفرما پذیرفته نمی شود. هیچ کدام از این کارخانه های دیپلم توسط آژانس های شناخته شده تایید نشده اند و هیچ گواهینامه ی صادره از طرف آن ها قانونی نخواهد بود .

شناسایی مدارک تقلبی با استفاده از برچسب هولوگرام

با شیوع افزایش مدارک تقلبی، برای کارفرمایان و دانشگاه ها حائز اهمیت است تا این مدارک را شناسایی کنند. شاخص هایی وجود دارند که با کمک آن ها به سرعت می توانید اصلی یا جعلی بودن مدرک را تشخیص دهید، سه راه برای تشخیص جعلی بودن مدرک وجود دارد که هنگام مشاهده ی مدرک می توانید به صحت آن شک کنید.

متن مدارک واقعی فاقد هر گونه اشتباه دستوری یا املایی است. همیشه دنبال غلط های املایی، استفاده ی نادرست از نشانه گذاری و هر نوع دستور سوال برنگیز باشید، این علائم بیش از هرچیز نشان دهنده ی مدرک تقلبی است.

شناسایی مدارک تقلبی

تمام دانشگاه های معتبر در سایت www.hedd.ac.uk ثبت شده اند. اگر نسبت به یک موسسه آموزشی نامطمئن هستید، وارد سایت شده و اسم موسسه را تایپ کنید. اگر در پایگاه داده ای نبود، آنگاه گواهینامه به احتمال زیاد از کارخانه ی دیپلم صادر شده است.


به کیفیت گواهینامه دقت کنید: اگر حس کردید که کاغذ ان کیفیت خوبی ندارد, از فونت های متعدد استفاده شده است, هیچ هولوگرام امنیتی و یا امضایی حک نشده است، احتمالش هست که دارید به یک مدرک جعلی نگاه می کنید.

اینجا در بعدنگار ایرانیان , ما گواهینامه های مطمئنی را برای بیش از 100 دانشگاه و 100 مرکز اعطای مدرک درسراسر دنیا گرد آوری کرده ایم. تمامی گواهینامه های ما شامل ویژگی های امنیتی برای مبارزه با مدارک تقلبی هستند. از طراحی های امنیتی گرفته تا برچسب های هولوگرام ضد سرقت .

به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.