چرا باید از کاغذ ضد کپی استفاده کنیم ؟

کاغذ ضد کپی

کاغذهای ضد کپی امروزه در انواع مختلفی تولید شده و در بازار سراسر کشور عرضه می شوند. مزایای کاغذ ضد کپی بسیار زیاد هستند و شما می توانید از این کاغذ در انواع اسناد مهم و محرمانه استفاده نمایید. در این پست به بررسی برخی از مدل های انواع کاغذ و مزایای استفاده از آن می پردازیم. این نوع کاغذ ها با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ساخته می شوند و در چند نمونه برای فروش در بازار عرضه می شوند. شما می توانید با مطالعه مزایای این کاغذ به صورت نوع به نوع بیشتر با این محصول آشنا شده و این کالا را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

انواع کاغذ ضد کپی یکی از مهم ترین وسایل برای ثبت اسناد است و امروزه بسیاری از اسناد دولتی و مالی بر روی این دسته از کاغذها چاپ می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه این محصول و خرید آن می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید که این روش بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش ها بوده و می توانید با دریافت مشاوره رایگان بهترین محصول عرضه شده در بازار را مشاهده و خریداری نمایید.


کاغذ ضد کپی چیست؟

کاغذهای ضد کپی در واقع کاغذهایی برای ثبت اسناد بوده و می توانند جعل اسناد را تا حد بسیار زیادی سخت تر کنند. در واقع زمانی که شما بر روی این سری از کاغذها اسناد خود را به چاپ برسانید در واقع شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که اسناد شما غیر قابل کپی بوده و در صورتی که کپی یا اسکن از روی آن تهیه شد، کپی شده سند مشخص خواهد بود. مزایای کاغذ ضد کپی بسیار زیاد هستند و در واقع شما می توانید با انتخاب و خرید این محصول از بروز جعل و تقلب در اسنادی که زیاد برای شما اهمیت دارند تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمایید.

این محصول با بهترین کیفیت تولید شده و دارای قابلیت های بسیار زیادی است. مزایای این کاغذ برای هر محصول یک نمونه است و در ادامه شما را با انواع این محصول و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم نمود. کاغذهای عرضه شده در بازار دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و امروزه در انواع مختلف در دسترس دفاتر و مراکزی است که می خواهند از لحاظ امنیتی، سطح کار خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهند.

کاغذ ضد کپی

انواع کاغذهای ضد کپی

کاغذهای ضد کپی هرکدام دارای نوع و مزایای خاص خود هستند و شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود اقدام به خریداری و استفاده از این محصول نمایید. برای مثال می توان مزایای کاغذ ضد کپی VOID یا COPY را برای استفاده در اسناد مالی عنوان کرد که گاها نیازمند به گرفتن کپی هستید ولی می خواهید برگ اصلی از برگ کپی تشخیص داده شود. کاغذ فلوئورسنت برای اسنادی به کار می رود که نباید به صورت کپی گرفته قابل تشخیص باشند و از مهم ترین مزایای کاغذ ضد کپی ترموکرومیک را می توان عدم توانایی دستگاه های کپی در تشخیص متن عنوان نمود.

هر نمونه از کاغذهای ضد کپی که در بازار عرضه می شوند دارای مزایای خاص خود بوده و شما می توانید از این محصول با خیال راحت برای ثبت اسناد مهم استفاده نمایید. در صورتی که قصد دارید از کاغذهای ضد کپی و ضد جعل استفاده نمایید، می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین نوع این محصول را خریداری کنید. همچنین می توانید برای تهیه این محصول از روش های آنلاین اقدام نمایید که این روش در کاهش هزینه های شما بسیار تاثیرگذار است.

1.کاغذ ضد کپی با علامت یا نوشته VOIDیا COPY

کاغذ ضد کپی با نوشته های مخفی به صورت تصویر پنهان روی کاغذ کد گذاری می شوند. با تابش نور دستگاه های کپی این نوشته ها ظاهر شده و خروجی آن یک کاغذ است که، نوشته های محرمانه زیر عبارت های امنیتی ظاهر شده مخفی است و قابلیت خواندن آن وجود ندارد.

2.فتوکرومیک

این مواد در تابش نور، رنگشان تغییر میکند باید توجه داشت که این تغییر رنگ برگشت پذیر است. کاغذ توسط مواد شیمیایی فتوکرومیک پوشش رنگی و یا بی رنگ پوشش داده می شود.

3.فلورسنت

این کاغذها دارای فیبر های فلورسنت است و نحوه تولیدشان به این صورت است که در حین تابش دستگاه طول موج ماده فلورسنت پراکنده می شود.

برچسب امنیتی هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

4.کاغذ ضد کپی و ضدجعل

در این روش کاغذ با ماده ای با ضخامت کم و قدرت انتشار بالا پوشانده می شود این مواد کنتراست و اختلاف را در تصویر کاهش می دهد و دستگاه قابل خواندن اطلاعات نخواهد بود.

5.پولاریزه

سطح کاغذ توسط فیلم پولاریزه ای از Dyeهایی که در زوایای مختلف تغییر رنگ می دهند پوشانده می شود. این لایه کنتراست تصویر را حین کپی کاهش می دهد و خروجی سیاه خواهد بود.

6.شب تابی

عملکرد این کاغذ ها به گونه ایست که در حین فرایند کپی سفید می شود و پس از خروج از دستگاه به حالت اولیه خود باز میگردد.

7.ترموکرومیک

کاغذ به وسیله‌ ی ماده بی‌رنگ ترموکرومیک پوشش داده می شود و اختلاف بین متن و کاغذ را در فرایند کپی حذف می کند و دستگاه توانایی تشخیص متن را نخواهد داشت.

شرکت ایران هولوگرام با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب هولوگرام، برچسب امنیتی و کاغذهای ضد کپی نموده است .این شرکت با به کارگیری تیم متخصص و فنی قادر به طراحی و تولید انواع برچسب ها با امکان درج تمامی ویژگیهای امنیتی آشکار و پنهان بوده و قادر به رفع نیاز مشتریان است . با مراجعه به سایت هولوگرام ایرانیان درباره ما بیشتر بدانید.


مزایای این کاغذ

استفاده از انواع کاغذ ضد کپی همانطور که عنوان شد برای بسیاری از دفاتر و مراکز اسناد رسمی بسیار مهم می است و همچنین در بسیاری از شرکت ها برای ثبت قراردادهای تجاری مهم به همراه اسناد مالی از این دست کاغذها استفاده می شود. در صورتی که علاقمند به استفاده از انواع کاغذ ضد کپی هستید و به نظرتان مزایای آن برای کسب و کار شما ضروری است می توانید انواع مختلف این محصول را از سایت اینترنتی خریداری کنید که این روش در سراسر کشور در دسترس شما بوده و برای خرید استفاده از این روش می توانید در هزینه ها صرفه جویی داشته باشید.

استفاده از انواع کاغذ ضد کپی در بسیاری از اسناد دولتی که لازم است نتوان از آن ها کپی گرفت مانند اسکناس و قباله های مختلف بسیار رایج بوده و می توان گفت که کاغذهای ضد کپی به دلیل مزایای بسیار زیادی که برای جلوگیری از جعل و دروغ دارند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. برای خرید این محصول می توانید به صورت آنلاین اقدام کرده و بهترین انواع کاغذهای ضد کپی که در بازار برای شما موجود است را خریداری نمایید.

مزایای کاعذ ضد جعل

کاغذ ضد کپی چگونه کار می کند؟

کاغذهای ضد کپی در هنگام پرینت هیچ مشکلی بر روی متن ایجاد نکرده و می توانید با خیال راحت برای پرینت و نوشتن با دست از این دسته کاغذ ها استفاده کنید. این دسته از کاغذها با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و به دلیل وجود برخی از مواد در لایه های میانی، از کپی گرفتن اسناد جلوگیری می کنند. از مزایای کاغذ ضد کپی در برخی از مدل ها می توان به جلوگیری از کپی گرفتن با استفاده از مواد فلورسنت اشاره نمود که با بازتاب نور انعکاسی از دستگاه کپی مانع از کپی گرفتن از اسناد می شوند.

همچنان در برخی از این کاغذ ها کلماتی مانند VOID یا COPY به صورت مخفی چاپ شده است که در صورت ورود به دستگاه کپی، این نوشته ها بر روی کاغذ های کپی گرفته شده درج می شوند. در کل می توان گفت که مزایای کاغذ ضد کپی و جعل برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی مناسب بوده و این محصول با بهترین قیمت در بازار سراسر کشور در دسترس شما است. برای خرید این کالا می توانید از طریق سایت فروش آنلاین اقدام کنید.


کلام آخر

انواع کاغذهای ضد کپی با بالاترین کیفیت تولید شده و در بازار عرضه می شوند. در این متن به بررسی انواع مزایای کاغذ ضد کپی و بیشتر به معرفی کاغذ ضد کپی پرداختیم. فروش کاغذ ضد کپی به صورت مستقیم از طریق سایت فروش آنلاین انجام می شود و شما می توانید برای خرید کاغذ ضد کپی به صورت اینترنتی اقدام کرده و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع کاغذهای ضد کپی و هولوگرام ضد سرقت با کارشناسان ما مشورت کنید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین محصولات را مشاهده کرده و برای خرید آن ها اقدام کنید.

تولید انواع کاغذهای ضد کپی و هولوگرام با بالاترین ضرایب امنیتی انجام می شود و خرید آن به خصوص برای شرکت ها و مراکز مالی می تواند بسیار مناسب باشد. امروزه از انواع کاغذهای ضد کپی در بسیاری از مراکز اسناد رسمی و دولتی نیز استفاده می شود.

برچسب امنیتی هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

سوال های رایج در مورد کاغذ ضدکپی

1.کاغذ ضد کپی چگونه مانع جعل اسناد و کپی برداری می شود؟

کاغذ با ماده ای با پوشانده می شود که اختلاف را در تصویر کاهش می دهد و دستگاه قابل خواندن اطلاعات نخواهد بود.

2. پولاریزه چگونه مانع جعل اسناد و کپی برداری می شود؟

سطح کاغذ توسط فیلم پولاریزه پوشانده می شود. این لایه کنتراست تصویر را حین کپی کاهش می دهد و خروجی سیاه خواهد بود.

3.کاغذ ضدکپی شب تابی چگونه مانع جعل اسناد و کپی برداری می شود؟

عملکرد این کاغذ ها به گونه ایست که در حین فرایند کپی سفید می شود و پس از خروج از دستگاه به حالت اولیه خود باز میگردد.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.