ارسال یک نامه امنیتی

Security Letter

پاکت امنیتی چیست؟

شرکت های تولید کننده هولوگرام به تولید محصولات متنوع بسیار زیادی میپردازند که یکی از مهمترین های این هولوگرام امنیتی را میتوان پاکت امنیتی دانست.اما این پاکت های امنیتی چه ویژگی ها و چه کاربرد هایی دارند؟ پاکت امنیتی از وجوه نقد، چک، سفته ، اوراق بهادار و اواق قرضه، قرار دادها، مدارک شرکت، وسایل شخصی، موبایل، مدارک شخصی و اشیاء با ارزش افراد محافظت می کند.

ارسال نامه، پول، سند و یا قراردادها به خارج از شرکت، برای مدیران امری رایج و ساده است اما حفظ امنیت اسناد به سادگی ارسال آن نیست. برای آنکه بتوانید محموله ای را با ضریب امنیتی بالا جابه جا کنید، باید از پاکت امنیتی استفاده کنید.

Security Letter

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

طراحی پاکت امنیتی

ما در شرکت بعد نگار ایرانیان چاپ پاکت امنیتی را متناسب با نیاز خاص تولیدکنندگان طراحی می کنیم. به این حالت که در صورت باز شدن پاکت امنیتی کلمه Stop به وجود می آید. در قسمت بالای درب پاکت امنیتی محلی وجود دارد که مشخصات شخصی که پاکت به آن تحویل داده می شود وجود دارد و پس از تحویل پاکت این قسمت که دارای پرفراژ می باشد جدا و رسید آن نزد فرستنده باقی می ماند .

ویژگیهای پاکت امنیتی

به علت اینکه هر پاکت دارای سریال مخصوص خود می باشد امکان اینکه پاکتی باز شود و با پاکت دیگر جا به جا شود وجود ندارد. در ادامه معرفی پاکت های امنیتی برای شما خواهیم گفت که این پاکت ها چه ویژگی هایی را دارند.پس ادامه این مطلب میتواند برای کسانی که قصد استفاده از این محصول را دارند بسیار جذاب باشد.
مزیت پاکت امنیتی در این است که همانند پاکتهای دیگر می توان از آن استفاده کرد. علاوه بر آن:

نامه امنیتی
 • در شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم می باشد،
 • از چند نوع پلاستیک مقاوم لمینت شده است،
 • در برابر نفوذ آب، رطوبت و پارگی مقاوم است،
 • یک شماره مشترک هم در قسمت فرستنده هم در قسمت رسید گیرنده پاکت وجود دارد،
 • شماره بر روی هر پاکت امنیتی متفاوت است که باعث می شود هر پاکت منحصر بفرد باشد،
 • زمانی که پاکت بسته شود دیگر کسی نمی تواند آن را باز کند،
 • در صورت اقدام غیر مجاز برای باز کردن پاکت کلمه stop ظاهر می شود،
 • قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست است،
 • انعطاف پذیر است به این معنا که قابلیت خم شدن دارد،
 • اگر در آن مایعات بریزید و در آن را ببندید آب به بیرون نفوذ نمی کند،
 • اگر به آن ضربه شدیدی وارد شود پاکت مقاومت می کند.
نامه امنیتی

انواع تمبر

تمبرها قطعه کاغذ کوچک و بهاداری هستند که در شکل های متفاوت چاپ و تولید می شوند. تمبر و الصاق آن روی هر محموله یا نامه، به معنای پیش پرداخت مبلغی برای ارائه خدمات از جمله پست می باشد و برای کاربردها و مناسبت های ویژه ف در تیراز های مشخص چاپ و ارائه می شوند.

تمبرها معمولا به شکل مربع یا مستطیل با لبه های کنگره ای شکل هستند که پشت آن چسبی مخصوص آغشته می شود که در ترکیب با آب، خاصیت چسبندگی آن فعال می شود

کاربرد تمبر

کاربرد تمبر ها جهت پست، یادگاری و یا خیریه هستند و نحوه مصرف آن به این شکل است که یا روی یک نامه و بسته الصاق می شود تا به مقصد برسد(که از این لحاظ چسب و مقاومت آن مهم است) و یا این که جهت یادگاری و کلکسیون، جمع آوری می شوند و در آلبوم مخصوص آرشیو می شوند و دچار تنش های فیزیکی و شیمیایی نمی شوند.

ویژگی تمبر امنیتی

ویژگی های امنیتی تمبرها ، المان هایی چون انواع طراحی های امنیتی،برجسته سازی، استفاده از سازه های اپتیکی(مثل هولوگرام)، مرکب های امنیتی و واترمارک و فیبرهای خاص کاغذ آن و در نهایت برش های خاص و متفاوت روی آن اعمال شوند.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها :


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.