برچسب هولوگرام دارویی

طراحی لیبل بسته بندی

شما باید برچسب هولوگرام روی جلدها و بسته­ بندی های دارویی را هر وقت که نسخه­ هایتان را از داروخانه تهیه کرده اید، دیده باشید. برچسب هولوگرام برای حمایت از برند تولید کننده طراحی شده ­اند. این بسته بندی های جذاب، برچسب های دارویی نامیده می ­شوند که عموما به وسیله­ یک شرکت تولید کننده­ برچسب هولوگرام ساخته می­ شوند. برچسب هولوگرام دارویی به منظور بسته­ بندی داروها و سایر محصولات و تجهیزات پزشکی ساخته می­ شوند.
برچسب دارویی دارای چاپ های زینتی هستند و برای منعکس کردن برند و معرفی محصولات دارویی استفاده می شوند و با توجه به ملزومات کمپانی ساخته می ­شوند.


دلایل استفاده از برچسب هولوگرام در صنایع دارویی

دلایل زیاد دیگری برای محبوب شدن برچسب هولوگرام دارویی در میان غول های داروسازی وجود دارد. بیایید نگاهی به بعضی از این دلایل بیندازیم.

1- کاربرد زینتی

استیکرها و بسته­ بندی ها به وسیله­ طراحان مجرب و خلاق به شکل زیبایی طراحی می­ شوند. دلیل اینکه این برچسب ها و فیلم ها به شکل جذابی ساخته می ­شوند در هسته­ مرکزی قانون بازاریابی است که می­گوید:”چیزی که جذاب به نظر رسد، محبوب می ­شود”. بنابراین، این دغدغه­ اصلی طراحان است که این استیکرها، برچسب ها، فویل ها و فیلم ها را تا حد ممکن زیبا طراحی کنند تا چشم مشتری را به سوی آن جلب کنند.

لوگوی برند، جزئیات محصول، تاریخ های مهم برای محصول و یک بارکد چاپ شده روی یک برچسب هولوگرام دارویی وجود دارند. همه­ این اطلاعات یک رفتار جذاب را شامل می­ شود، پس این برای مشتریان ممکن می ­شود تا محصولات را شناسایی کنند و همه­ اطلاعات محصول را بدست آورند، بدون اینکه با سختی مواجه شوند.

برچسب هولوگرام دارویی

2- افزایش ایمنی

داروها با استفاده از مواد شیمیایی و ترکیبات مختلفی ساخته می ­شوند. بعضی داروها، اگر روباز باشند، ممکن است تغییر ماهیت دهند و یا برای هدفی که تولید شده ­اند، کارایی خود را از دست بدهند. اگر بعضی داروهای تزریقی و ژل ها در معرض مستقیم نور آفتاب یا رطوبت قرار گیرند، به جای درمان بیمار، ممکن است آسیب های جدی به آن ها بزنند و اگر چنین دست ه­ای از دارو به دست مشتری برسد و اتفاق بدی برای او رخ دهد، مسئولیت آن با کمپانی خواهد بود.

در نتیجه، برای کمپانی های دارویی خیلی مهم است که محصولات خود را از این مسائل محافظت کنند. و به همین دلیل است که برچسب هولوگرام دارویی برای کمپانی های داروسازی مهم شده است، چون آن ها با توجه به اهمیت و حساسیت یک داروی خاص ساخته می­ شوند.

استفاده از هولوگرام در پزشکی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

3- جعل ناپذیری با برچسب دارویی

جدا از ویژگی های زینتی و ایمنی، برچسب هولوگرام دارویی برای جلوگیری از خطر جعل کردن استفاده می شوند. بازار خاکستری جعل کردن در شدید ترین وضع خود قرار دارد و واقعا مهم است که یک حفاظ به محصولات اصل بدهیم. برچسب های هولوگرام دارویی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مقیاس های امنیتی ساخته می­ شوند که تقلید از آنها غیر ممکن است.

برای جاعلان مسموم کردن بازار با محصولات جعلیشان بسیار مشکل خواهد بود اگر محصولات اصل با برچسب دارویی هولوگرافیک همراه شوند. هولوگرام و بارکد چاپ شده روی این برچسب ها وجود دارند که تک هستند و اصل بودن یک دارو را نشان می­ دهند.
تولیدکنندگان برچسب هولوگرام دارویی معتبری در بازار وجود دارند که منحصر به فرد ترین و ایمن ترین فیلم ها و برچسب ها را برای لیبل بسته ­بندی دارو ارائه می ­دهند. با توجه به مقیاس های privacy و امنیت، توصیه می شود که شخص باید از مشارکت با شرکت خارجی اجتناب کند تا از فعالیت های جعل کنندگی جلوگیری شود.

برچسب هولوگرام دارویی

تولید کنندگان و فروشندگان برچسب هولوگرام دارویی

صنعت دارو، صنعت بسیار بزرگی است که با محصولات متنوعی مانند داروهای نجات بخش، تجهیزات، داروهای عمومی و محصولات تشخیصی متفاوت سر و کار دارد. بسته بندی حبابی یکی از رایج ترین کاربردها در صنعت دارویی است که از آسیب دیدن داروهای نجات بخش بدلیل ارتباط با محیط خارجی یا از خراشیده شدن محافظت می کند. تولید کنندگان دارویی نیاز به برچسب هولوگرام دارویی دارند تا داروها یا محصولات یا تجهیزات شما را بسته بندی کنند و از برند شما در مقابل جعل شدن محافظت نماید. اگر لیبل های هولوگرام امنیتی برای محصولات دارویی استفاده نشوند، جعل کنندگان می توانند عنوان های هم نامی را تولید و در بازار توزیع کنند.

فناوری lasersec نیازهای متفاوتی از تولید کنندگان و فراهم کنندگان محصولات دارویی را با توجه به نیازشان درک کردند. سازندگان قابل اعتماد لیبل هولوگرام دارویی نیازها و پیشنهادات محصول شما را که در امنیت کامل باشد را درک کردند. سازندگان لیبل هولوگرام دارویی نیاز دارند که تولید کنندگان لیبل های دارویی دقیق را انتخاب کنند که بتوانند محصولات را دست نخورده، امن نگه دارند و برند شرکت را نشان دهند.

سازندگان لیبل دارویی هولوگرافی باید تمام اقدامات ضروری برای طراحی مانند هر یک از نیازهای خاص تولید کنندگان دارویی رابه کار بگیرند. امروزه، سازندگان لیبل از فناوری لیزر پیشرفته استفاده می کنند که نمیتواند توسط جعل کنندگان تکرار شود. و در ایجاد برند شرکت و تولید کنندگان دارویی که بتواند بر کسب و کار مهم دیگران تمرکز کند مفید است.

استفاده از هولوگرام در پزشکی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


فناوری تولید برچسب هولوگرافی دارویی

Lasersec فناوری است که ارائه کیفیت را در هر مرحله از تولید لیبل های دارویی هولوگرافی به کار می بندد. یک گروه بیمه کیفیت جداگانه تضمین می کند که هر دسته تولید شده توسط شرکت بی عیب هستند به طوری که بهترین کیفیت ارائه شده است. علاوه بر این، هر مرحله متوالی زیر نظر نقاط کنترل کیفیت بررسی می شود به طوری که هیچ اشتباهی در هیچ مرحله ای از تولید لیبل هولوگرام دارویی انجام نشود.

علاوه بر این، از آنجایی که کل فرآیند تولید لیبل هولوگرام دارویی خودکار است، تحویل لیبل های دارویی می تواند در کوتاه مدت ساخته شده باشد. طراحی، چاپ و تولید تمام اتوماتیک است که بهترین کیفیت در هر زمان تولید را تضمین می کند.

فناوری lasersec همچنین در لیبل هولوگرام دیجیتالی سفارشی با قابلیت به چرخش درآوردن به موقع آن سر و کار دارد. با طیف گسترده ای از امکانات برای تولید لیبل هولوگرام دارویی، این شرکت نام تجاری خود را در صنعت به عنوان سازندگان لیبل دارویی قابل اعتماد تاسیس کرده است.

برچسب دارویی
به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.