برچسب هولوگرام در صنایع دارویی

برچسب دارویی

برچسب هولوگرام

شما باید برچسب هولوگرام جلدها و بسته­ بندی های دارویی را هر وقت که نسخه­ هایتان را از داروخانه تهیه می­کرده ­اید،دیده باشید. این برچسب دارویی هولوگرام جذاب برای حمایت برند تولیدکننده طراحی شده ­اند، نه فقط برای دادن ظاهری جذاب به محصول.
این بسته بندی های جذاب، برچسبهای دارویی نامیده می­شوند. اینها عموما به وسیله­ یک شرکت تولیدکننده­ برچسب هولوگرام ساخته می­شوند. برچسب هولوگرام دارویی مخصوصا برای بسته­ بندی داروها و دیگر .محصولات و تجهیزات پزشکی ساخته می­شوند.
برچسبهای دارویی دارای چاپهای زینتی کیفیت هستند و برای منعکس کردن تصویر برند و معرفی محصولات دارویی استفاده می­شوند. برچسب دارویی دارای چاپهای زینتی هستند و برای منعکس کردن برند و معرفی محصولات دارویی استفاده می­شوند.برچسب دارو با توجه به ملزومات کمپانی ساخته می­شوند. با توجه به ملزومات کمپانی سازنده­ دارو ساخته می­شوند.

دلایل استفاده از برچسب هولوگرام در صنایع دارویی

دلایل زیاد دیگری برای محبوب شدن برچسبهای هولوگرام دارویی در میان غولهای داروسازی وجود دارد. بیایید نگاهی به بعضی از این دلایل بیندازیم

زینتی

استیکرها و بسته­ بندیها به وسیله­ طراحان مجرب و خلاق به شکل زیبایی طراحی می­شوند. دلیل اینکه این برچسبها و فیلمها به شکل جذابی ساخته می­شوند در هسته­ مرکزی قانون بازاریابی است که می­گوید:”چیزی که جذاب به نظر رسد،محبوب می­شود”.بنابراین، این دغدغه­ اصلی طراحان است که این استیکرها، برچسبها، فویلها و فیلمها را تا حد ممکن زیبا طراحی کنند تا چشم مشتری را به سوی آن جلب کنند. لوگوی برند، جزئیات محصول، تاریخهای مهم برای محصول و یک بارکد چاپ شده روی یک برچسب هولوگرام دارویی وجود دارند. همه­ این اطلاعات یک رفتار جذاب را شامل می­شود، پس این برای مشتریان ممکن می­شود تا محصولات را شناسایی کنند تا همه­ اطلاعات محصول را بدست آورند، بدون اینکه با سختی مواجه شوند.

برچسب دارویی

ایمنی

داروها با استفاده از مواد شیمیایی و ترکیبان مختفی ساخته می­شوند. بعضی داروها، اگر روباز باشند، ممکن است به چیز دیگری تبدیل شوند و یا برای هدفی که تولید شده ­اند، کارایی خود را از دست بدهند. اگر بعضی داروهای تزریقی و ژلها در معرض مستقیم نور آفتاب یا رطوبت قرار گیرند، به جای درمان بیمار، ممکن است آسیبهای جدی به انها بزنند و اگر چنین دسته­ای از دارو به دست مشتری برسد و اتفاق بدی برای او رخ دهد، مسئولیت آن با کمپانی خواهد بود.

در نتیجه، برای کمپانیهای دارویی خیلی مهم است که محصولات خود را از این مسائل محافظت کنند. و به همین دلیل است که برچسب هولوگرام دارویی برای کمپانیهای داروسازی مهم شده است،چون آنها با توجه به اهمیت و حساسیت یک داروی خاص ساخته می­شوند.

برچسب هولوگرام دارویی

امنیت با برچسب دارویی

جدا از ویژگیهای زینتی و ایمنی، برچسب هولوگرام دارویی برای جلوگیری از خطر جعل کردن استفاده می­شوند. بازار خاکستری جعل کردن در شدیدترین وضع خود قرار دارد و واقعا مهم است که یک حفاظ به محصولات اصل بدهیم. برچسبهای هولوگرام دارویی با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و مقیاسهای امنیتی ساخته می­شوند که تقلید از آنها غیر ممکن است.

برای جاعلان مسموم کردن بازار با محصولات جعلیشان بسیار مشکل خواهد بود اگر محصولات اصل با برچسب دارویی هولوگرافیک همراه شوند. هولوگرام و بارکد چاپ شده روی این برچسبها وجود دارند که تک هستند و اصل بودن یک دارو را نشان می­دهند.
تولیدکنندگان برچسب هولوگرام دارویی معتبری در بازار وجود دارند که منحصر به فرد ترین و ایمن ترین فیلمها و برچسبها را برای لیبل بسته ­بندی دارو ارائه می­دهند. با توجه به مقیاسهای privacy و امنیت، توصیه می­شود که شخص باید از مشارکت با شرکت خارجی اجتناب کند تا از فعالیتهای جعل کنندگی جلوگیری شود.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

تولید کنندگان و فروشندگان لیبل های هولوگرام دارویی

داروها صنعت بسیار بزرگی هستند که با محصولات متنوعی مانند داروهای نجات بخش، تجهیزات، داروهای عمومی و محصولات تشخیصی متفاوت سر و کار دارند. بسته بندی حبابی یکی از رایج ترین کاربردها در صنعت دارویی است که از آسیب دیدن داروهای نجات بخش بدلیل ارتباط با محیط خارجی یا از خراشیده شدن محافظت می کند.

تولید کنندگان دارویی نیاز به لیبل هولوگرام دارویی دارند تا داروها یا محصولات یا تجهیزات شما را بسته بندی کنند و از برند شما در مقابل جعل شدن محافظت نماید. اگر لیبل های هولوگرام امنیتی برای محصولات دارویی استفاده نشوند، جعل کنندگان می توانند عنوان های همنامی را تولید و در بازار توزیع کنند.

فناوری lasersec نیازهای متفاوتی از تولید کنندگان و فراهم کنندگان محصولات دارویی را با توجه به نیازشان درک کردند. سازندگان قابل اعتماد لیبل هولوگرام دارویی نیازها و پیشنهادات محصول شما را که در امنیت کامل باشد را درک کردند. سازندگان لیبل هولوگرام دارویی نیاز دارند که تولید کنندگان لیبل های دارویی دقیق را انتخاب کنند که بتوانند محصولات را دست نخورده، امن نگه دارند و برند شرکت را نشان دهند.

سازندگان لیبل دارویی هولوگرافی باید تمام اقدامات ضروری برای طراحی مانند هر یک از نیازهای خاص تولید کنندگان دارویی رابه کار بگیرند. امروزه، سازندگان لیبل از فناوری لیزر پیشرفته استفاده می کنند که نمیتواند توسط جعل کنندگان تکرار شود. و در ایجاد برند شرکت و تولید کنندگان دارویی که بتواند بر کسب و کار مهم دیگران تمرکز کند مفید است.

برچسب دارویی

فناوری تولید لیبل هولوگرافی دارویی

Lasersec فن آوری است که ارائه کیفیت را در هر مرحله از تولید لیبل های دارویی هولوگرافی به کار می بندد. یک گروه بیمه کیفیت جداگانه تضمین می کند که هر دسته تولید شده توسط شرکت بی عیب هستند به طوری که بهترین کیفیت ارائه شده است. علاوه بر این، هر مرحله متوالی زیر نظر نقاط کنترل کیفیت بررسی میشود به طوری که هیچ اشتباهی در هیچ مرحله ای از تولید لیبل هولوگرام دارویی انجام نشود.

علاوه بر این، از آنجایی که کل فرآیند تولید لیبل هولوگرام دارویی خودکار است، تحویل لیبل های دارویی میتواند در کوتاه مدت ساخته شده باشد. طراحی، چاپ و تولید تمام اتوماتیک است که بهترین کیفیت در هر زمان تولید را تضمین می کند.

فن آوری lasersec همچنین در لیبل هولوگرام دیجیتالی سفارشی با قابلیت به چرخش درآوردن به موقع آن سر و کار دارد. با طیف گسترده ای از امکانات برای تولید لیبل هولوگرام دارویی، این شرکت نام تجاری خود را در صنعت به عنوان سازندگان لیبل دارویی قابل اعتماد تاسیس کرده است.

امتیاز :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.