انواع هات استمپ و فیلم های هولوگرافی

هات استمپ

هات استمپ چیست؟

هات استمپ در واقع همان تراشه های داغ مهر زنی است .ما طیف گسترده ای از تراشه های داغ مهروموم و فیلم های هولوگرافی برای صنعت چاپ و بسته بندی را ارئه میدهیم که سبب میشود در بسته بندی محصولات تجدید نظر کرده و بسته بندی آنرا با آنچه که رقبایمان تبلیغ میکنند متمایز کنیم .ما تراشه های داغ و فیلم های هولوگرافی زیادی در دسترس داریم که بسیار مناسب و چشمگیر بوده و درنیتجه سبب جذب مشتری بیشتر میشود . این تراشه ها زمینه ی اصلی کار ما بوده است و امروزه در سراسر دنیا از آن برای افزایش فروش محصولات استفاده میشود . ما طیف وسیعی از قابلیت ها ,رنگ ها و الگوها را در این راستا ارائه میدهیم .

ویژگی های هات استمپ


ما میدانیم که مهمترین عامل دکوراسیون تمبر ,دوام و کارایی است . به همین دلیل تراشه ی انتقال حرارت ما نه تنها جنبه ی تزئینی دارد ,بلکه از ویژگی های عملکردی مانند مقاومت در برابر سایش ,قابلیت محو شدن, تحریف گرما , خراشیدگی ,رطوبت و مقاومت شیمیایی و همچنین کار با دستگاه های دور چرخان و مسطح پر سرعت میباشد . طیف وسیعی از هات استمپ از کسب و کار برش ونیز مناسب مشاغل تعمیری است و از ویژگی های قابل توجه این است که تمامی تراشه های داغ فشرده سازی قابل چاپ هستند .

تراشه فلزی راسیک


تحت عنوان تزئین با هزینه ای موثر که ارزش ,اعتبار و ظرافت را افزایش میدهد ,ازتراشه های فلزی راسیک به طور گسترده برای ایجاد علاقه و ارزش بخشیدن به هنر گرافیک و محصولات ,بسته بندی پلاستیکی و کاغذی و مواد تبلیغاتی استفاده میشود . فلزات راسیک شامل نقره و طلای روشن و طیف گسترده ای از رنگ های متالیزه است . هر گونه سایه ای که در اینجا نشان داده نشده است میتواند توسط خدمات رنگ ما سفارش شود .

ما همچنین با شرکت های چاپی وتبدیل کار کردیم و زمانی که به نیاز های خود در این زمینه پی بردیم و فرمولاسیون خود را اصلاح کردیم , متوجه استاندارد های فنی مشخصی شدیم و همین سبب شد تا سطوح بهره وری بهبود پیدا کند . از این تراشه های گرم هات استمپ فلزی در زمینه هایی چون : پلاستیک, لوازم آرایشی , کارت تبریک , لیبل بسته بندی , محصولات پلاستیکی و صنایع گرافیک مورد استفاده قرار میگیرند که در آن هماهمنگی با رنگ , ظاهر و کارایی ضروری میباشد .

تراشه رنگدانه


محدوده ی ما عمدتا از تراشه رنگدانه عمدتا برای اهداف کاربردی استفاده میکند . آن در شرایطی که درآن پایداری و روند قابل قبول بودن از اهداف به حساب می آبند مناسب است مانند : برنامه نویسی داده ها ,برنامه های غذایی و نوشیدنی , محصولات بالینی و کابل کشی .قدرت تراشه رنگی ما این است که در زیر بنا ها و ماشین آلات همه کاره هستند که از آن برای استفاده از کلیه ی کالاها و کلاس های تخصصی برای کابل ها و لوله ها استفاده میشود . از آن میتوان در انواع گسترده ای از زیرساخت ها استفاده نمود همچون : تخته ها ,پلاستیک سخت ,اکریلیک ,استات ,نایلون ,پلی استایرن , چوب و PVC های لعابی .

تراشه رنگدانه

هات استمپ هولوگرافی

دکوراسیون چشمگیری که فضای عادی را خاص میکند . الگوهای هولوگرافی راسیک به محصولات و مواد تبلیغاتی بعد جدیدی از هیجان را ارائه میکند . فن آوری پیشرفته و درک فنی ما از علوم نور ما را قادر به طراحی سهام و مواد سفارشی میکند که میتواند جلوه های ویژه ای را برای توجه به محصول و موقعیت فروش نمایش دهد . از الگوهای هولوگرافی راسیک برای ایجاد طرح های بسته بندی هیجان انگیز ,مواد تبلیغاتی , طرح های تبلیغاتی ,کارت های تبریک ,محصولات پلاستیکی ,شناسی سند و غیره استفاده میشود .

هولوگرافی HRI

در هند ما پیشگامانی هستیم که گرافیک هولوگرافی HRI را تولید میکنند . این درجه از تراشه داغ مهر زنی در طبیعت شفاف با الگوهای مختلف هولوگرافی است . امروزه صنعت گرافیک نیازمند تراشه ها ی جدید و نوآورانه برای ظاهر بهتر محصولات این محصول میباشد و با توجه به نیاز های در حال تغییر ,تراشه راسیک همیشه پوشش های جدید و سازه ای را ارائه میدهند تا درخواست های قابل اعتماد و منحصر به فردی را به بازارفراهم آورند .

فیلم های هولوگرافی

فیلم های هولوگرافی راسیک از بهترین فیلم های هولوگرافی با کیفیت در هند است . به طور مداوم در خدمت به صنایع بسته بندی انعطاف پذیر, فیلم های ما به طور گسترده ای در برنامه های کاربردی مختلف مانند جعبه مشروب ,جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی ,جعبه عطر ,بسته بندی تزئینی و بسته بندی های انعطاف پذیر استفاده میشود .
محدوده ی خصوصی محصولات راسیک طیف کاملی از فیلم های فلزی که در انواع مختلفی از رنگ ها را تولید میکند . این محصولات با الگوهای هولوگرافی در دسترس هستند که قطعا تاثیر بسزایی در بسته بندی محصولات شما دارند .

فیلم هولوگرافی HRI

فیلم هولوگرافی HRI

این نوع از فیلم های هولوگرافی طبیعتا روشن هستند (از نوع روی سولفید)که همراه با الگوهای مختلفی میباشند . از این نوع در لایه برداری هولوگرافی روشن توسط کاغذ و تخته برای افزایش چشم انداز زیبای پوشش بیرونی استفاده میشود , چون جعبه و کارتن محصولات مارک و اعلاء .

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

فیلم های انتقال

این نوع از محصولات ما داری بهترین ویژگی های اتنقال میباشد که شما همیشه میتوانید آن را به همراه داشته باشید و به مبدل ها اجازه میدهد تا کاغذ ها وتخته های هولوگرافی خود را متابلیزه کنند . این فیلم با پوشش بسیار ویژه ای طراحی شده است تا پس از اینکه به کاغذ درآمد ,روشنایی عالی را به آن بیافزاید . ما میتوانیم از فیلم های انتقال در پایانه های هولوگرافی ,پایانه های جوشکاری و هم چنین درروشن سازی ها استفاده کنیم تا مبدل ها بتوانند الگوهای هولوگرافی خود را بر روی فیلم های ما وارد کرده و کاغد های هولوگرافی را انتقال دهند .

به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.