انواع هات استمپ و فیلم های هولوگرافی

هات استمپ

هات استمپ در واقع همان تراشه های داغ مهر زنی است. ما طیف گسترده ای از تراشه های داغ مهروموم و فیلم های هولوگرافی برای صنعت چاپ و بسته بندی را ارئه می دهیم که سبب می شود در بسته بندی محصولات تجدید نظر کرده و بسته بندی آن را با آنچه که رقبایمان تبلیغ می کنند متمایز کنیم.

ما تراشه های داغ و فیلم های هولوگرافی زیادی در دسترس داریم که بسیار مناسب و چشمگیر بوده و درنیتجه سبب جذب مشتری بیشتر می شود. این تراشه ها زمینه ی اصلی کار ما بوده است و امروزه در سراسر دنیا از آن برای افزایش فروش محصولات استفاده می شود. ما طیف وسیعی از قابلیت ها، رنگ ها و الگوها را در این راستا ارائه می دهیم.


ویژگی های هات استمپ

ما می دانیم که مهمترین عامل دکوراسیون تمبر، دوام و کارایی است. به همین دلیل تراشه ی انتقال حرارت ما نه تنها جنبه ی تزئینی دارد، بلکه از ویژگی های عملکردی مانند مقاومت در برابر سایش، قابلیت محو شدن، تحریف گرما، خراشیدگی، رطوبت و مقاومت شیمیایی و همچنین کار با دستگاه های دور چرخان و مسطح پر سرعت می باشد. طیف وسیعی از هات استمپ از کسب و کار برش و نیز مناسب مشاغل تعمیری است و از ویژگی های قابل توجه این است که تمامی تراشه های داغ فشرده سازی قابل چاپ هستند.

هات استمپ

تراشه فلزی راسیک

تحت عنوان تزئین با هزینه ای موثر که ارزش، اعتبار و ظرافت را افزایش می دهد، از تراشه های فلزی راسیک به طور گسترده برای ایجاد علاقه و ارزش بخشیدن به هنر گرافیک و محصولات، بسته بندی پلاستیکی و کاغذی و مواد تبلیغاتی استفاده می شود. فلزات راسیک شامل نقره و طلای روشن و طیف گسترده ای از رنگ های متالیزه است.

ما همچنین با شرکت های چاپی و تبدیل کار کردیم و زمانی که به نیاز های خود در این زمینه پی بردیم و فرمولاسیون خود را اصلاح کردیم، متوجه استانداردهای فنی مشخصی شدیم و همین سبب شد تا سطوح بهره وری بهبود پیدا کند. از این تراشه های گرم هات استمپ فلزی در زمینه هایی چون: پلاستیک، لوازم آرایشی، کارت تبریک، لیبل بسته بندی، محصولات پلاستیکی و صنایع گرافیک مورد استفاده قرار می گیرند که در آن هماهمنگی با رنگ، ظاهر و کارایی ضروری می باشد.

تراشه فلزی راسیک

هات استمپ هولوگرافی

الگوهای هولوگرافی راسیک به محصولات و مواد تبلیغاتی بعد جدیدی از هیجان را ارائه می کند. فناوری پیشرفته و درک فنی ما از علوم نور ما را قادر به طراحی سهام و مواد سفارشی می کند که میتواند جلوه های ویژه ای را برای توجه به محصول و موقعیت فروش نمایش دهد. از الگوهای هولوگرافی راسیک برای ایجاد طرح های بسته بندی هیجان انگیز، مواد تبلیغاتی، طرح های تبلیغاتی، کارت های تبریک، محصولات پلاستیکی، شناسی سند و غیره استفاده می شود.

فیلم های هولوگرافی

فیلم های هولوگرافی راسیک از بهترین فیلم های هولوگرافی با کیفیت در هند است. به طور مداوم در خدمت به صنایع بسته بندی انعطاف پذیر، فیلم های ما به طور گسترده ای در برنامه های کاربردی مختلف مانند جعبه مشروب، جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی، جعبه عطر، بسته بندی تزئینی و بسته بندی های انعطاف پذیر استفاده می شود.
محدوده ی خصوصی محصولات راسیک طیف کاملی از فیلم های فلزی که در انواع مختلفی از رنگ ها را تولید می کند. این محصولات با الگوهای هولوگرافی در دسترس هستند که قطعا تاثیر بسزایی در بسته بندی محصولات شما دارند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


هولوگرافی HRI

ما در هند پیشگامانی هستیم که گرافیک هولوگرافی HRI را تولید می کنند. این درجه از تراشه داغ مهر زنی در طبیعت شفاف با الگوهای مختلف هولوگرافی است. امروزه صنعت گرافیک نیازمند تراشه ها ی جدید و نوآورانه برای ظاهر بهتر محصولات این محصول است و با توجه به نیازهای در حال تغییر، تراشه راسیک همیشه پوشش های جدید و سازه ای را ارائه می دهند تا درخواست های قابل اعتماد و منحصر به فردی را به بازارفراهم آورند.

فیلم هولوگرافی HRI

فیلم هولوگرافی HRI

این نوع از فیلم های هولوگرافی طبیعتا روشن هستند (از نوع روی سولفید) که همراه با الگوهای مختلفی هستند. از این نوع در لایه برداری هولوگرافی روشن توسط کاغذ و تخته برای افزایش چشم انداز زیبای پوشش بیرونی استفاده می شود، چون جعبه و کارتن محصولات مارک و اعلاء.


فیلم های انتقال

این نوع از محصولات ما داری بهترین ویژگی های اتنقال است که شما همیشه می توانید آن را به همراه داشته باشید و به مبدل ها اجازه می دهد تا کاغذ ها و تخته های هولوگرافی خود را متابلیزه کنند. این فیلم با پوشش بسیار ویژه ای طراحی شده است تا پس از اینکه به کاغذ درآمد، روشنایی عالی را به آن بیافزاید.

ما می توانیم از فیلم های انتقال در پایانه های هولوگرافی، پایانه های جوشکاری و هم چنین در روشن سازی ها استفاده کنیم تا مبدل ها بتوانند الگوهای هولوگرافی خود را بر روی فیلم های ما وارد کرده و کاغد های هولوگرافی را انتقال دهند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.