روش ساخت و برش برچسب هولوگرام

طراحی برچسب هولوگرام

برچسب ها بخش قابل تشخیص هر محصولی هستند. ساخت و برش برچسب هولوگرام عالی می تواند محصول شما را در میان رقبای موجود در بازار متمایز سازد. برای اینکه بتوانید به این موضوع دست پیدا کنید باید نکاتی که در ادامه بیان می شود را به خوبی دنبال کنید.

شما باید بدانید که هدف از ایجاد برچسب و هولوگرام چیست و چه جایی قرار است مورد استفاده قرار گیرد. هدف از ایجاد برچسب معمولا داشتن یک طرح تاثیر گذار است. اگر برچسبی را برای محصول غذایی خود ایجاد می کنید باید از رنگ های مناسبی استفاده نمایید. رنگ هایی که در برچسب خودتان مورد استفاده قرار می دهید به بازاری که قصد دسترسی به آن دارید بستگی دارد. اگر از رنگ استفاده می کنید و طراحی جذابی ندارید به احتمال زیاد در فروش خود مشکل خواهید داشت.

برش برچسب هولوگرام

طراحی حرفه ای برچسب هولوگرام

اگر از نرم افزارهای خوب در ساخت و برش برچسب هولوگرام استفاده نمایید، قادر خواهید بود طراحی حرفه ای تری ایجاد کنید و از آن لذت ببرید. به نوع فونتی که در طراحی خود مورد استفاده قرار می دهید بسیار فکر کنید. برخی از مطالعات انجام شده نشان می دهد که فونت Serif قابلیت اعتماد و اطمینان بیشتری دارد.

با این حال نمی توان یک قانون کلی صادر کرد. به خاطر داشته باشید که مشتریان باید بتواند بخش های کلیدی برچسب را از یک مسافت مناسب بخوانند. به همین خاطر، باید عناصر کلیدی بر اساس فونت مناسب انتخاب گردد. اگر افراد را مجبور کنید بیشتر از توانشان برای خواندن متن انرژی صرف کنند حتما از خواندن آن صرف نظر خواهند کرد.

برچسب هولوگرام رنگی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

اطلاعات کلیدی برچسب

آیتم کلیدی در جلوی برچسب نام محصول و شرکت مورد نظر است. مشتری باید بتواند برچسب را از فاصله شش پایی بخواند. همچنین به خاطر داشته باشید که باید قالب مناسبی برای برچسب خود انتخاب کنید. برای اینکه برند شما به سادگی قابل شناسایی باشد، باید عناصر طراحی بر روی برچسب به خوبی بر روی آن قرار گیرد. اگر محصولات متنوعی را تولید می کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که مشتریان شما نیاز دارند برند را تشخیص دهند.
اگر تمامی این موارد را در ذهن داشته باشید قادر خواهید بود برچسب موفقی را ایجاد کنید که برای شرکت شما مفید است و می تواند فروش را افزایش دهد.


برش برچسب هولوگرام

Lasersec هندی یکی از شرکت های برجسته دنیا در ساخت و برش برچسب هولوگرام است. چاپ جوهر حرارتی، ساخت و برش برچسب هولوگرام، صفحه برش برچسب ها و لیبل اسلیو (shrink sleeves) تعدادی از محصولاتی هستند که توسط این شرکت ساخته شده اند. همچنین لبه های اتصال برش هولوگرام ها را از mm 10 تا mm 50 در هشت رنگ متنوع طراحی کرده اند.

هولوگرام های چند بخشی شامل یک بخش اصلی که به محفظه یا بسته متصل است و بخش قابل جدا شدن که به طور جداگانه به محفظه متصل شده است. بخش قابل جدا شدن از برش برچسب های هولوگرام برای کوپن ها یا هر نوع اطلاعات دیگر استفاده می شوند که برخلاف بخش دیگر تطبیق داده می شوند.

ساخت و برش برچسب هولوگرام

چگونگی ساخت و برش برچسب هولوگرام

هولوگرام هایی وجود دارند که بخشی از صفحه پشتی بزرگتر از برش لیبل ها است. این گستردگی در اطراف حاشیه برش برچسب های هولوگرام به حفظ شکل لیبل ها کمک می کند و آنها را از خسارت ایمن می کند. بسیاری از برش لیزری برچسب ها شامل بخشی از برش برچسب های هولوگرام هستند که حداقل گوشه ای از آن بدون پوشش چسب تشکیل می شوند. این کار به منظور تسهیل در جداسازی برش برچسب از صفحه پشتی انجام می شود.


طراحی برش برچسب هولوگرام

طراحی برش برچسب هولوگرام با برچسب های چند بخشی مرتبط هستند که می توانند به بسته یا محفظه چسبیده شده باشند. ساخت و برش هولوگرام چند بخش دارند. پس از تثبیت لیبل اصلی، قسمت های درونی یا باقی مانده را می توان به محفظه متصل کرد. برش لیبل هولوگرافی با ورق پشتی تولید می شوند برای اینکه به آن پایه بدهد. سطح ورق پشتی با چسب پوشیده شده است به طوری که می تواند به هر بسته یا محفظه ای بچسبد.

طراحی برچسب هولوگرام

روی ورق برش برچسب هولوگرام، نشانی متمایز دارد که چسب پذیرای فشاری در پشت ورق است. ابعاد برش لیبل به همان اندازه ورق پشتی نیست. آنها در اندازه کوچک هستند و یک شکاف تا لیبل مجاور وجود دارد. پشت لیبل ها، ورق پشتی که درونی برش داده شده، فقط در مجاورت با برش برچسب های هولوگرام است به طوری که تصوری جدا از آن بخش داده شود.

خطوط برش بسته شده روی ورق پشتی در ورق برچسب برش واقع شده اند. ورق پشتی برش لیبل ها از لیبل اصلی حمایت ونگهداری می کند به طوریکه آسیب نخواهد دید. تکنولوژی جدید توسط تولید کنندگان برش هولوگرام مانند lasersec تصویب شده است، تا به شما در طراحی برش لیبل های مشتری کمک کند که بتواند با توجه به اندازه محفظه یا بسته مناسب باشد.

برچسب هولوگرام رنگی

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.