برچسب گارانتی

برچسب گارانتی

برچسب گارانتی یکی دیگر از انواع لیبل‌های موجود در بازار است. این برچسب‌ها از سری برچسب‌های بسیار عالی و پرطرفدار و پرکاربرد است که پشت آن‌ها چسب‌دار می‌باشد.

این برچسب‌ها در صورتی که کنده شوند دیگر اعتبار ندارند و معمولا کمی از این برچسب‌ها بر روی محصول باقی می‌ماند. این برچسب‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که دارای شماره سریال چاپ و درج مهر می‌باشند. شما می‌توانید این برچسب‌ها را در سایزها و ابعاد مختلف سفارش دهید.

برچسب گارانتی چیست؟

برچسب گارانتی و یا برچسب پلمپ یک نوع برچسب امنیتی می‌باشد که از آن برای پلمپ کردن محصولات استفاده می‌شود که این برچسب نشان دهنده اصالت کالا و عدم استفاده از آن و یا تعویض محصولات و قطعات می‌باشد.
این برچسب‌ها دارای انواع مختلفی هستند که برخی از این برچسب‌ها شامل:

  • برچسب شبرنگی
  • برچسب گچی
  • برچسب هولوگرامی و یا وید

هر یک از این برچسب‌ها دارای مشخصات و کاربردهای خاصی هستند و برای مصارف گوناگونی از آن استفاده می‌شود.

برچسب شبرنگ

برچسب شبرنگ یکی از برچسب‌های گارانتی است که دارای چسبندگی و خردشوندگی بالایی است. این برچسب در هنگام جدا شدن به صورت سالم جدا نمی‌شود و تکه تکه می‌شود که این یکی از ویژگی‌های مهم این برچسب‌ها به حساب می‌آید چون دیگر امکان باز کردن این محصولات بدون آسیب رسیدن به برچسب‌ها وجود ندارد.
این برچسب‌ها را با نام برچسب اموال هم می‌شناسند و برای شناسایی اموال یک شرکت و سازمان هم کاربرد دارند.

برچسب گارانتی
برچسب شبرنگ

برچسب گچی

برچسب گچی دارای قابلیتی همانند برچسب شبرنگ است با این تفاوتی که برچسب گچی حساس‌تر از برچسب گچی است و برای مصارفی که به برچسب‌های ریز نیاز دارند استفاده می‌شود. این نمونه برچسب بسیار پرکاربرد است و از آن بیشتر برای استفاده در محصولات الکترونیکی استفاده می‌شود.

برچسب هولوگرام یا وید

برچسب هولوگرام یا وید یکی دیگر از نمونه برچسب‌های گارانتی است و این برچسب مانند دو برچسب دیگر هنگام جدا شدن از سطح محصول اثری از خود به جا می‌گذارد و این نشان دهنده این است که قبلا از این محصول استفاده شده است.

ویژگی برچسب گارانتی

  • امکان چاپ در سایزها و رنگ‌های مختلف
  • چسبندگی و مقاومت بالا
  • قابلیت درج شماره سریال و مهر
  • امکان چاپ مهر و نوشته بر روی برچسب گارانتی
تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

کاربرد برچسب گارانتی

امروزه برای افزایش امنیت کالاها و نشان دهنده اصالت و اصل بودن محصولات از برچسب‌های گارانتی با چاپ نشان برند و … استفاده می‌شود. برچسب گارانتی نشان دهنده اصل بودن و اصالت کالاها است به این علت استفاده از این برچسب‌ها می‌تواند بسیار سودمند باشد و یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از کپی و تقلبی کردن محصولات است.
این برچسب‌ها امکان دستکاری محصولات را به صفر می‌رسانند و از آن جلوگیری می‌کنند که این باعث می‌شود که هیچ کس نتواند به محصولات دسترسی داشته باشد.

از دیگر کاربردهای این برچسب‌ها می‌توان به افزایش امنیت محصولات اشاره کرد. این برچسب‌ها را می‌توانید در انواع طرح‌ها و سایزها سفارش دهید.
از این برچسب‌ها می‌توان برای استفاده در پاکت‌ها، جعبه‌ها، جعبه‌های فلزی، پاکت نامه‌های مهم، صنایع انفورماتیک و کامپیوتر و…. استفاده کرد.

این برچسب‌ها دارای کاربرد مختلفی در صنایع‌ گوناگون هستند که یکی از آن‌ها گارانتی است و برای نشان دادن اصالت کالاها از آن استفاده می‌کنند. از دیگر کاربردهای این برچسب‌ها می‌توان به برچسب اموال اشاره کرد که از آن برای نشان دادن صاحب اموال‌ها استفاده می‌شود و برای سازمان‌ها و شرکت‌ها بسیار کاربرد دارد.
معمولا افراد به برچسب گارانتی‌ها توجه می‌کنند و در صورتی که محصولات دارای برچسب مخدوش شده باشند و یا برچسبی نداشته باشند از خرید آن جلوگیری می‌کنند. پس نمایندگی‌ها باید در هنگام توزیع محصولات خود از برچسب‌های گارانتی بر روی آن‌ها استفاده کنند.

برچسب گارانتی
کاربرد برچسب گارانتی

قیمت برچسب گارانتی

برچسب‌هایی که بر روی محصولات استفاده می‌شوند در سایزهای مختلفی تولید و طراحی می‌شوند که باید بر روی این برچسب‌ها اطلاعاتی درج شود که اگر اطلاعات شما طولانی باشد باید برچسب نیز دارای ابعاد بزرگی باشد ولی اگر اطلاعات کم باشد می‌توان از برچسب‌های کوچک استفاده کرد.

قیمت این برچسب‌ها به نوع سایز و ابعاد و توضیحات آن بستگی دارد همانگونه که گفته شد می‌توانید این برچسب‌ها را در سه نوع شبرنگ، گچی و هولوگرامی تهیه نمایید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحاتی مفید و مختصر را درباره برچسب گارانتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم چنانچه قصد سفارش این محصولات را دارید می‌توانید به سایت‌های معتبری که این محصولات را تولید و طراحی می‌کنند مراجعه نمایید و سفارش این برچسب‌ها را انجام دهید و آن‌ها را با یک کیفیت بسیار عالی تحویل بگیرید.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.