کاربرد هولوگرام سه بعدی

کاربرد هولوگرام سه بعدی

با توجه به پیشرفت روزانه هولوگرام در تمامی صنایع از هولوگرام ها استفاده می شود. امروزه با انواع هولوگرام آماده می توان نیاز صنعت های مختلف را رفع کرده و امنیت را در هر محصولی بالا برد. هولوگرام های سه بعدی کاربرد فراوانی دارند. در ادامه به چند کاربرد هولوگرام سه بعدی می پردازیم.


نمایش محصولات توسط هولوگرام ها

هولوگرام های سه بعدی روش ابداعانه ی جدید محصولات به صورت سه بعدی به مشتریان است. برخلاف شکل های سنتی نمایش همانند فیلم های تولیدی مشتریان اشکال واقعگرا تری از محصولات را به دست می آورند. هولوگرام ها تنها برای نمایش واقعی محصولات کارایی ندارند بلکه برای تشخیص جلوه های بصری همانند آتش، باران، مه و دود به کار گرفته می شود. حتی هنگامی که محورهای رایج به صورت هولوگرام های سه بعدی نمایش داده می شوند، چشمگیرتر هستند.

کاربرد هولوگرام سه بعدی امکان نمایش محصولات به صورت منحصر به فرد فراهم می آورد. برای مثال هولوگرام ها برای تطابق با محصولات محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرند. برای نمایش جواهرات ارزشمند همچون ساعت و ذغال سنگ از پیش زمینه های باران طلایی استفاده می شود. این امر سبب می گردد باران و یا برف در تمامی فصول ببارد و یا اینکه آفتاب بر سطح آن بتابد و یا اینکه ماشین آلات صنعتی در مقابل چشم بینندگان ساخته و پرداخته می شود. این تکنولوژی منحصر به فرد است. در این نمونه بینندگان مستقیما به سوی محصولات کشانده و جذب می شوند.

کاربرد انواع هولوگرام سه بعدی

انتقال اطلاعات توسط هولوگرام ها

کاربرد هولوگرام سه بعدی روش مطلوب نمایش مفاهیم پیچیده به صورت گویا است. در فرآیند این تکنولوژی در ابعادی که به طرح های اولیه، نقاشی، عکس ها و اسلاید های پاورپوینت نمی رسد، ساخته می شوند. از این طریق امکان انتقال اطلاعات به صورت آسان وگویا را فراهم می شود. در پایان این نمونه مزیتی برای مشتریان به شمار نمی آید بلکه یک عرصه ی رقابتی فاقد ارزش را به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


جلب توجه مشتریان توسط هولوگرام ها

یکی دیگر از کاربرد هولوگرام سه بعدی جلب توجه مشتریان می باشد. در دوره و زمانی که به آسانی با چیزهای جدید روبه رو می شویم جلب توجه مشتریان با معرفی تکنولوژی جدید چندان ارزشمند نیست. هولوگرام سه بعدی به طرز شگفت انگیزی تاثیر گذار است و تنها به محصولی که در ذهن مشتری حک گردیده است، محدود نمی گردد بلکه به شرکت سازنده ی آن نیز مرتبط است. علاوه بر این استفاده از کاربرد هولوگرام به معنای ابداع محصول با آخرین متدهای روز است. با این تکنولوژی می توان فاکتورهای غیر قابل باور کردنی مطابق آخرین مد روز را بهره برداری کرد که در بلند مدت مشتریان را شگفت زده خواهد کرد.

انواع هولوگرام
به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.