کاربرد برچسب امنیتی و هولوگرام

انواع کاربرد برچسب امنیتی

انواع کاربرد برچسب امنیتی و هولوگرام به شرح زیر می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از آنها به طور کامل می پردازیم:

  • دولت
  • بهداشتی
  • تولیدی
  • انبارداری

کاربرد برچسب امنیتی و هولوگرام به عنوان شماره اموال دولتی

کاربردهای برچسب امنیتی و هولوگرام ضد سرقت به عنوان شماره اموال در مراکز دولتی در شعبه­ های سازمان های دولتی از برچسب گذاری اموال برای پیگیری انواع و اقسام چیزها مانند نگهداری یک فهرست از تجهیزات اداره و نظارت روی همه چیز از چراغ راهنمایی تا پارک مترها استفاده می­ شود.

کاربرد بهداشتی هولوگرام

صنعت بهداشت و برچسب های از جنس هولوگرام

صنعت بهداشت یک مکان رایج برای یافتن برچسب امنیتی و هولوگرام اموال هاست. هزاران قطعه از تجهیزات وجود دارند که باید در حوزه­ ی پزشکی پیگیری شوند. کارمندان بهداشتی می ­توانند تجهیزات، منابع و همچنین نظارت بر تاریحچه­ ی پزشکی بیمار را پیگیری و برنامه ریزی کنند.

برچسب و هولوگرام

صنعت تولید و برچسب امنیتی و هولوگرام اموال

صنعت تولید باید پیگیری نزدیکی از تجهیزات خود داشته باشد. برچسب امنیتی و هولوگرام اموال می ­تواند کمپانی ها را در دانستن اینکه دقیقا کدام ماشین نیازمند چه جور نگه داری است و چه زمانی به آنها نیاز دارند، کمک کند. این برچسب ها می توانند پروسه­ ی سرویس تجهیزات را ساده کند که در صرفه جویی زمان و پول موثر است.

صنایع تله کام و کابل در زمینه­ ی استفاده از این برچسب ها بسیار شبیه صنایع تولیدی هستند. با بسیاری تجهیزات ، این کمپانی ها باید قادر به ردیابی استفاده و نگه داری این موارد باشند. برچسب گذاری اموال به آنها کمک می ­کند تا مطمئن شوند که تجهیزات و سیستم هایشان به درستی کار می­ کنند و قطعی و دیگر مشکلات را متوجه شوند.

کاربرد برچسب امنیتی و هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


کاربرد های برچسب اموال هولوگرامی در انبارداری

شاید برای شما نیز پیش آمده است که به هنگام مدیریت موجودی انبار دچار خستگی و سردرگمی شوید. به نظر می رسد فضای موجود در انبار به درستی مورد استفاده قرار نگرفته است. درست است؟ در چنین شرایطی استفاده از برچسب می تواند شما را در مدیریت انبار و موجودی آن یاری کند. این تاکتیک سازماندهی ساده می تواند موجودی شما را به خوبی نگهداری کند و خلاقیت و بهره وری را به هنگام فروش افزایش دهد.

خوب حالا سوال اینجاست که کار را از کجا باید آغاز کنیم؟ اگر موجودی انبار شما به نظر سازماندهی خوبی ندارد نمی توانید همه چیز را به درستی مدیریت کنید. مواردی که به آن نیاز ندارید را دور بیندازید و فضای بیشتری برای ایتم های دیگر باز کنید.

ایجاد فضای اختصاصی

اول از هر کاری باید بتوانید یک ناحیه اختصاصی برای مرتب کردن موجودی انبار و بسته بندی های موجود ایجاد کنید. اینکه چنین فضایی به صورت اتاق جداگانه طراحی می شود یا گوشه ای از فضای موجود است زیاد فرقی نمی کند. فقط باید به خاطر داشته باشید که این ناحیه را تمیز و مرتب نگه دارید و آن را سازماندهی کنید. خیلی زود متوجه خواهید شد که فضای اختصاصی به شما کمک می کند و خلاقیت و بهره وری کارمندان را افزایش می دهد.

برچسب های امنیتی

همه چیز را برچسب گذاری کنید

هر چیزی که در انبار وجود دارد باید برچسب گذاری شود. این یک روش مقرون به صرفه برای سازماندهی چنین محیط هایی است. هر برچسب امنیتی و هولوگرام باید به صورت محکم بر روی وسایل قرار گیرد. مطمئن شوید که متن روی برچسب ها به وضوح خوانده می شود. در چنین شرایطی افرادی که اختلال بینایی دارند نیز می توانند آن را به سادگی بخوانند. قبل از اعمال برچسب، مطمئن شوید که سطح آن تمیز است. اینکار باعث می شود ماندگاری برچسب بیشتر از قبل باشد.

برچسب گذاری در انبار یک روش بسیار مفید است و می تواند به کارمندان در سازماندهی آن کمک کند. کاربرد هولوگرام و برچسب امنیتی به شما و کارمندانتان کمک می کند مکان دقیق یک آیتم را به راحتی پیدا کنید. زمانی که می خواهید یک کارمند جدید را آموزش دهید، استفاده از برچسب در زمان شما صرفه جویی خواهد کرد.

کاربرد برچسب امنیتی و هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.