هولوگرام پروژکتور پرتابل

هولوگرام پروژکتور پرتابل

هولوگرام پروژکتور پرتابل یکی از تازه ترین و به روز ترین اختراعاتی است که در زمینه هولوگرام تولید شده است و در حال حاضر نیز هنوز به مرحله نهایی تکمیل شدن خود نرسیده است. این نوع از هولوگرام ها را اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح دهیم، می توانیم بگوییم که به جنگ ستارگان فکر کنید.

در این فیلم یک وسیله شبیه به موبایل و تبلت را روی میز قرار می دادند و تصویر سه بعدی یک فرد را می توانستید مشاهده کنید که به راحتی با دیگران صحبت می کند. این هولوگرام ها هنوز به این مرحله نرسیده اند، اما چیزی مشابه با همین مورد می باشند.

هولوگرام پروژکتور پرتابل

کاربردها و ویژگی های هولوگرام پروژکتور پرتابل

در خصوص کاربردهایی که این نوع از هولوگرام های پرتابل دارند، می توانیم موارد مختلفی را بیان کنیم. هر کدام از این کاربردها به گونه ای هستند که شما کاملا متوجه شوید که در چه زمینه هایی می توانید از هولوگرام های پروژکتوری استفاده کنید.

نمایش محصول

گاهی اوقات در سمینارها، کنفرانس های خبری و … لازم است تا محصولی که به تازگی تولید شده است را به نمایش بگذارید. برای این کار باید از عکس و فیلم و … استفاده کنید. این کار جلوه و جذابیتی که محصول مورد نظر ما دارند را نمی تواند به طور کامل عیان کند. به همین دلیل نیز گفته می شود که حتما برای نمایش محصول از هولوگرام پروژکتور پرتابل استفاده کنید. این وسیله می تواند یک دید کامل و جامع 360 درجه را به شما بدهد که تمامی زوایای محصول را بتوانید بررسی کنید.

نمایش محصول در هولوگرام پروجکتور پرتابل

نمایش لوگو

لوگو و یا همان آرمی که برای شرکت های مختلف طراحی می شود، می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. لوگوهای طراحی شده معمولا به صورت های مختلف دو بعدی و سه بعدی بر روی محصول درج می شوند. به همین دلیل نیز لازم است بدانید که لوگو مورد نظر شما زمانی که به صورت 3 بعدی به نمایش دربیاید، چه شکل و ظاهری خواهد داشت.

استفاده کردن از هولوگرام پروژکتور پرتابل می تواند این مشکل را حل کرده و به طور کامل به شما نشان دهد که لوگوی مورد نظرتان از هر زاویه ای به چه شکلی به نظر می رسد.

تبلیغات

استفاده از هولوگرام پروژکتور پرتابل برای تبلیغات در حوزه ها و مکان های مختلف همچون خیابان ها، پاساژها، مراکز خرید، همایش ها و… گزینه بسیار خوب و مناسبی است. با استفاده از این دستگاه و فناوری می توانید تبلیغات گسترده ای را در سطح مورد نظر خود پیاده سازی کنید. به همین خاطر نیز توصیه می شود تا حتما از این مدل از دستگاه ها برای داشتن تبلیغات بهتر و بیشتر استفاده کنید.

نمایش جزئیات عملکردی محصول

این نوع از محصولات می توانند به خوبی شکل سه بعدی محصول مورد نظر ما را به نمایش بگذارند. همین مسئله سبب می شود تا بتوانید جزئیاتی که مربوط به عملکردهای محصول هستند را نیز نمایش دهید. با استفاده کردن از هولوگرام پروژکتور پرتابل می توانید محصول مورد نظر را 360 درجه بچرخانید تا مخاطب شما از تمامی زوایا بتواند محصول را مشاهده کند.

از سوی دیگر نیز علاوه بر دیدن محصول در حالت عادی می توانید محصول را در زمان کار کردن نشان دهید و تمامی جزئیاتی که دارد را نیز بیان کنید. به همین خاطر هم توصیه می شود تا اگر قرار است برند و کالای جدیدی را به بازار معرفی کنید، حتما از این تکنولوژی استفاده کنید. تاثیر گذاری این نوع از تکنولوژی به مراتب بسیار بیشتر از روش های قدیمی است که در حال حاضر وجود دارد و استفاده می شود.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

کمک به جذب ترافیک تبلیغاتی

هولوگرام پروژکتور پرتابل دارای ویژگی و مزیت دیگری نیز می باشد. همان طور که اشاره شد این محصول می تواند به شما کمک کند تا تبلیغات بهتر و بیشتری را به نمایش بگذارید. داشتن تبلیغات بهتر مسلما ترافیک بیشتری از مشتریان و تقاضاها را به سمت شما روانه می کند و می تواند به شما کمک کند تا هرچه بهتر و ساده تر بتوانید محصولی که دارید را معرفی کنید و آن را به مشتریان خودتان عرضه نمایید.

پشتیبانی از قالب های مختلف

اگر قصد دارید تا از هولوگرام پروژکتور پرتابل استفاده کنید، بد نیست بدانید که این محصول از فایل ها و فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند. فرمت های mkv, avi, jpg, png, gif و mp4 از جمله مهم ترین فرمت هایی هستند که این دستگاه هولوگرام می تواند از آن ها پشتیبانی کند.

کمک به جذب ترافیک تبلیغاتی

قابل حمل و قابل انشعاب

همان طور که از نام هولوگرام پروژکتور پرتابل مشخص است، این دستگاه پرتابل و یا همان قابل حمل می باشد. دیگر ویژگی این دستگاه نیز مربوط به قابل انشعاب بودن آن است.

نصب راحت و آسان

مورد بعدی نیز در خصوص قابلیت نصب راحت و آسانی است که این وسیله دارد. هر قدر راحت تر بتوانید این وسیله را نصب کنید، افراد بیشتری تمایل به استفاده از آن خواهند داشت زیرا می توانند به شکل ساده تر و در موقعیت های بهتر از آن استفاده کنند.

کلام پایانی

هولوگرام پروژکتور پرتابل از جمله پیشرفت های نوینی است که به تازگی وارد عرصه شده است. به همین دلیل نیز توصیه می شود تا در مورد این نوع از هولوگرام ها اطلاعات دقیق تر و کامل تری را داشته باشید. زمانی که این اطلاعات دقیق و کامل را به دست آورید، می توانید بهتر نیز متوجه شوید که آیا این نوع از محصولات برای شما کاربرد دارند یا خیر. زمانی که از بابت این موضوع مطمئن شدید، می توانید به فروشگاه های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کرده و این محصولات را خریداری نمایید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.