هولوگرام TVS

وجود قابلیت هولوگرام TVS در این هولوگرام باعث بالا بردن توانایی ضد جعل آن شده است. (مدل TVS جدیدترین مدل هولوگرام)، وجود ویژگی های متعدد در هولوگرام TVS باعث بالا بردن توانایی ضد جعل آن شده است. قابلیت های برچسب ضد تقلب مدل T.V.S به شرح ذیل است:

آنچه در ادامه مطلب “ویژگی های هولوگرام TVS” می خوانید:

قابلیت هولوگرام TVS

ویژگی هولوگرام TVS به شرح زیر است:

  1. وجود برش های امنیتی در این برچسب یکی دیگر از خصوصیات ضد جعل آن است.
  2. ضخامت این مدل ۵۰ میکرون یعنی دو برابر ضخامت تمامی هولوگرام های معمولی می باشد.
  3. در این برچسب امکان داشتن قابلیت مانند مدل VOID نیز وجود دارد و مزیت آن نسبت به مدل های مشابه این است که می توان قالب اختصاص تعیین نمود.
    • منظور از قالب اختصاص این است که می توان هر نوشته و یا طرحی را به جای نوشته VOID قرارداده که انحصارا” متعلق به سفارش دهنده خواهد بود.
  4. چسبندگی بسیار قوی این مدل در کنار ضخامت قابل لمس، همراه با قالب اختصاصی VOID، برش امنیتی و چاپ بر روی آن، مطمئن ترین برچسب برای جلوگیری از تقلب و پلمپ بسته بندی های مختلف را بوجود آورده است.
قابلیت هولوگرام TVS

هولوگرام TVS

امروزه مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل برای جلوگیری از جعل ، تقلب و سرقت و نشان دهنده اصل بودن کالا ، حافظ اعتبار اسناد و محصولات و رواج دهنده علامت تجاری آن در تمامی کشورهای پیشرفته استفاده از برچسب امنیتی هولوگرام است زیرا این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی‌باشد.

همچنین تولید هولوگرام نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند ISO و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست .همچنین جلوه زیبای آن باعث شده است که برخی از تولید کنندگان صرفاً جهت افزایش جاذبه های ظاهری و بصری کالا از این برچسب استفاده نمایند .

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


بالا رفتن ضریب امنیتی اسناد

اطلاعات متغیر شامل شماره سریال ها و انواع کد ها هستند که به منظور رهگیری و بالا رفتن ضریب امنیتی اسناد، به آن ها اضافه می شوند. گرچه خود هولوگرام یک المان امنیتی محسوب می شود ولی استفاده از اطلاعات متغیر به بالارفتن ایمنی آن و رهگیری آن کمک به سزایی می کند.

 بالا رفتن ضریب امنیتی اسناد با هولوگرام TVS

مرکب های مغناطیسی

اطلاعات متغیر را معمولا با مرکب های مغناطیسی( MICR) چاپ می کنند که Machine-Readable هستند و پس از چاپ قابلیت پیگیری و رهگیری دارند. چاپ اعداد و ارقام و حروف شماره سریال ها توسط ماشین های شماره زن (Numerator) ها انجام می شودکه به صورت مکانیکی و الکترومکانیکی (و به طور خاص در هولوگرام ها به صورت لیبل پرینت ThermalTransfer و لیزری)هستند و چاپ انواع کدها (کدهای یک بعدی، دوبعدی) توسط پرینتر های دیجیتال مغناطیسی صورت می گیرد.

الگوهاي گيلوش

الگوهاي گيلوش، الگوهای دكوراتيو و تزئينی هستند كه شامل تكرار بافت خيلی دقيق و عالی خطوط است كه عموما دايره وار و بيضی شكل هستند.

ویژگی های الگوهاي گيلوش

اين الگو ها دارای ساختار عالی و بدون نقص هستند كه تنها در فرايند چاپی خاص و با ماشين های چاپی دقيق  توليد می شوند. و طراحی آن با نرم افزار های توليد طرح های امنيتی صورت می گيرد. بنابراين نه تنها بازتوليد طرح آن ها بسيار سخت تقريبا غيرممكن است؛ بلكه كپي و اسكن كردن آن ها نتيجه ای در بر نخواهد داشت. علاوه بر اين ماشين چاپی كه بتواند اين طرح ها را چاپ كند دردسترس عموم قرار ندارد.

در هولوگرام ها از الگوی گيلوش به عنوان زيرلايه تصاوير و حاشيه های ليبل، به عنوان يك عنصر امنيتی تزئينی استفاده می شود.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.