نقش هولوگرافی درجوامع آموزشی

نقش هولوگرام در سهولت آموزش

معرفی هولوگرافی درمباحث آموزش


دنیس گاربور فیزیکدان مجارستان جایزه پولیترز خود را برای معرفی اصل هولوگرافی در سال 1947 بدست آورد.اما تا زمانی که اختراع لیزر در سال 1960 انجام نگرفت دانشمندان،پزشکان،تکنولیوژیست ها و عموم مردم شروع به جدی گرفتن توانایی هولوگرافی کردند سوال ها بر این مبنا بود که چه زمانی تصاویر سه بعدی و سیستم های سه بعدی بر سرگرمی آمریکایی ها تاثیر خواهد گذاشت .و هنر پاسخ اول را میدهد قبل از اینکه تحصیل کرده ها و طراحان آموزشی و دانش آموزان سعی کنند بفهمند که چقدر نقش هولوگرام سه بعدی روی شیوه های تدریس و محیط های یادگیری زیاد است .

نویسنده از ویژگی یک بازی تخته سنتی به عنوان یک بازتاب دهنده برای نشان دادن تجربیات مرسوم و تکامل یافته سه بعدی و فناوری برای آموزش استفاده میکند.با استفاده از عناصر و بهره برداری از وسایل اسباب بازی کودکان آمریکایی و همچنین یک بازتاب دهنده هولوگرامی از مغز انسان است،طراحی این پوستر اثرات آموزشی 3D تصاویر بازی ها و سیستم ها را در بر دارد که بر دانش یادگیری تاثیر میگذارد.

هولوگرافی و تحصیل

همانند عوامل تدریس، هولوگرام ها میتوانند جایگزینی برای اشیاء واقعی باشند(انسان ها، اندام ها و شخصیت های متحرک) و همچنین عوامل(تعلیم و تربیت، اواتارها، بازتابدهنده) در انواع مختلف محیط یادگیری با استفاده از بسیاری از سیستم ها(مستقیم.ناپایدار.واقعیت افزوده)و وسایل الکترونیکی(موبایل ها،کامپیوترها، قرص، تلویزیون) باشند.برای اینکه متوجه اهمیت استفاده از هولوگرافی در مدرسه، تنظیمات بالینی و عمومی شویم نویسنده مزایای استفاده از تصاویر سه بعدی را به عنوان ابزار آموزشی مشخص میکند.

هولوگرافی و تحصیل
نقش هولوگرام در سهولت آموزش

چه تحقیقی اثرات هولوگرافی را به عنوان ابزار های آموزشی استفاده میکند؟آیا هولوگرافی جنبش و تاثیرات تحرک کودکان را متفاوت از بزرگسالان میبیند؟کدام آموزش های ارزیابی و سه بعدی ممکن است از طرز یادگیری خاصی پشتیبانی کند؟

پوستر ISDH هولوگرام، به عنوان نماینده تدریس طراحی شده است تا بینندگان را مورد تشویق قرار دهد تا به این و دیگر سوالات در مورد تاثیر تصاویر سه بعدی بازی ها و سیستم ها در فناوری علم پاسخ دهند.تصاویر سه بعدی ،فناوری هولوگرام سه بعدی ، عکس ها و تصویرها به صورت چشمگیری در زمینه آموزش و پرورش تاثیر میگذارد. همچنین بر طراحی فعالیت های آموزشی در محیط ها و در تمام رشته ها و زمینه های محتوا، به ویژه در حوزه علم مورد تاثیر قرار گرفته میشود.

نقش هولوگرام در سهولت آموزش

فناوری هولوگرام میتواند سیستم های آموزشی تعاملی متفاوت و متنوعی از تنطیمات یادگیری سنتی در زمینه های مفهومی و زمان و فضا به نمایش بگذارد.هولوگرام فقط یک تکنیک است که میتواند کیفیت کامل و مناسبی از یک جسم سه بعدی را ثبت کند و به ناظر این اجازه را میدهد که به راحتی آن را به عنوان یک تصویر ببیند. هولوگرام های انسان،سازمان ها و نمونه های دیگر میتوانند برای آموزش بزرگسالان و کودکان به روش های ساده و بهداشتی استفاده شوند همچنین میتوان از پروتکل ها برای آموزش دانشجویان پزشکی و پزشکان با آخرین تکنیک های جراحی و ابزار های نواورانه و محیط استفاده کرد.

برای یادگیرندگان در تمام سنین بازی های سه بعدی و سیستم ها که ارائه دهنده آموزه های تحریک آمیز هستند میتوانند اطلاعات علمی پیچیده باشند که این موضوع نه تنها با معنی و آموزنده است بلکه جذاب هم هست.آواتارهای پزشکی با استفاده از هولوگرام سه بعدی که در توسعه رانندگی و نوآوری و دانش در مورد افزایش یادگیری بیماران، دکترها و دانش آموزان در مورد بدن انسان به اطلاعات پزشکی دسترسی پیدا میکنند و شرایط سلامتی را ثبت میکنند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

نقش هولوگرام در طراحی آواتارهای پزشکی


در طراحی آواتارهای پزشکی هولوگرام سه بعدی به عنوان عوامل موثر در آموزش مبتنی بر دانش شناخته شده اند. انجام دادن کاری به عنوان مربیان علوم در محیط های یادگیری از برنامه های اواتار در داده های پزشکی و آموزشی استفاده میکنند تا هدایتی برای یادگیری علمی باشد.
تجربه دانش آموزان و ایجاد حالت های مختلف حسی و درک ها به عنوان مغز در تنظیمات هولوگرام سه بعدی یادگیری تعامل دارند.Holorad مجموعه های استاندارد و سفارشی،روشن و شفاف Voxgrams و تصاویر سه بعدی را تولید میکند که به معنی واقعی کلمه در فضا معلق است، برای تدریس خوب تست علم دانش آموزان و درک آن ها از آناتومی لازم است.

نقش هولوگرام در طراحی آواتارهای پزشکی

دانشجویان گزارش میدهند که تدریس با نظر بصری “سه بعدی اشعه ایکس” voxgrams به میزان قابل توجهی افزایش میابد.علاوه بر اطلاعات تصویر بیمار،Holorad سرگرمی محبوب و آموزشی 3D را توسعه داده و همچنین تجربه های آموزشی در مرکز Epcot دیزنی و هولوگرام فضایی که بخشی از علم هستند را به خوبی برنامه های آموزشی در موزه های ملی، فرودگاه ها و مکان های عمومی دیگر گسترش داده است.

دانشجویان،دانش آموزان،پزشکان و بیماران با طرح های مختلف هولوگرام سه بعدی برنامه نویسی و وظیفه شناسی تجربه های ذهنی در برنامه های کاربردی در زمان واقعی ارتباط برقرار میکنند آن ها مهارت های علمی خویش را توسعه میدهند و توانایی ساختن توانایی فکری آن ها برای یادگیری علم در مراحل هماهنگ فراهم میگردد. فراهم کردن سریع اطلاعات سه بعدی هولوگرام ها به طور منحصر به فرد درک خود به خود از انسان را آسان میکند و روابطی است که به طور موثر نمیتوانند با عکس ها یا نمودارها آموخته شوند.

به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.