مزایای چاپ چسب

چاپ چسب

در این مقاله مزیت های چاپ چسبی سعی کردیم اصلی ترین و مهم ترین نکاتی که یک چسب می تواند داشته باشد را به شما بگوییم که امیدواریم با مطالعه این مقاله از مزایای چاپ چسب بتوانید به تصمیم درستی برسید.

امروزه مردم بخش مهمی از سرمایه خود را صرف تبلیغات می کنند تا کار خود را پیش ببرند. بعضی ها روی کاغذ تبلیغ می کنند و آن را روی درب خانه یا جاهای دیگر می چسبانند اما این کار اماکن عمومی را کثیف می کند اما امروزه برچسب های لوگو و علامت این کارها را بسیار آسان کرده است. همچنین می توانید با سفارش لوگو و تابلوهای خود، استیکر مخصوص برای شما سفارش و تولید شود. شما می توانید هر لوگو و تابلویی را که دوست دارید در طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید تا در مدت زمان کوتاهی به دست شما برسد.

آنچه که در ادامه می خوانید:

مزایای برچسب یا چاپ چسب

برچسب ها بهترین راه حل برای معرفی محصولات هستند که حتی با بارکد، قیمت و حتی نوع استفاده از محصولات به راحتی درج می شود. در واقع لیبل ها یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که علاوه بر کارایی بالا، مقرون به صرفه هستند و حتی می توانند در برندسازی محصولات به شما کمک کنند و سود بیشتری به شما بدهند.

شاید شما صاحب یک کارخانه یا شرکتی باشید که از برچسب برای معرفی محصولات شما استفاده می کند. بنابراین، باید از مزایای چاپ چسپ از برچسب ها آگاه باشید. برچسبی که روی محصولات قرار می گیرد به مخاطب کمک می کند تا نوع عملکرد یا نوع استفاده از محصولات را درک کند.

دو راه برای معرفی و برندسازی یک محصول وجود دارد. روش اول چاپ لیبل ارزان است که به صورت ورق می باشد و امکان تولید و چاپ روی محصول در سایزهای مختلف وجود دارد. این روش تبلیغات نسبتاً مقرون به صرفه است، اما روش جداسازی و برچسب گذاری روی محصول بسیار سخت و دشوار است. زمان تولید این روش لیبل ها کمتر و سریعتر است.

روش بعدی تولید نوار چسب این است که این روش تبلیغات باید در تیراژ بالا انجام شود تا مقرون به صرفه باشد و زمان تولید این روش بیشتر باشد و از مزایای اصلی این روش تبلیغات می توان به دقت و تمیزی آن اشاره کرد.
این سبک از برچسب ها چاپ چسب به دو صورت استفاده می شود، یکی به صورت لیبل روی محصولات که به عنوان لیبل روی محصولات استفاده می شود و هم به صورت خودکار. روش دوم نوار چسب روی کارتن است و از این روش در هنگام بسته بندی استفاده می شود. که اولین روش مخصوصاً برای برچسب زدن محصولی است که توسط دستگاه لیبل زن تولید می شود.

چاپ چسب

ویژگی های چاپ چسب

هر دوی این موارد لیبل روی محصولات و نوار چسب روی کارتن دارای روش تولید هستند اما در مورد برچسب روی محصولات یک مرحله اضافی وجود دارد و آن برش نیم تیغ است که باید روی چسب برش داده شود تا به راحتی از روی چسب جدا شود.

هر دو روش چسبی که به شما اعلام شد مزایا و معایب خاص خود را دارد که هر فردی باید از آن استفاده کند و هر کدام از این موارد را بر اساس نیاز خود سفارش دهد. هزینه روش نوار چسب بیشتر از لیبل است اما اگر حجم سفارش شما زیاد باشد سیستم تولید چسب مزایای بیشتری دارد.

اگر بیشتر بخواهیم درباره مزایای چاپ چسپ توضیح دهیم نوار چسب می تواند فرمولاسیون متفاوتی داشته باشد، در ضخامت ها و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شود و برای تبلیغات روی کارتن به عنوان بسته بندی محصول استفاده می شود.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

این طرح امکان چاپ لوگوی خاص هر شرکت یا کارخانه یا هر محصولی را بر روی کارتن یا جعبه فراهم کرده است و همچنین می توانند عایق ضد آب روی سطوح باشند. در کارخانه های تولیدی این چاپ ها به دو صورت انجام می شود. در برخی موارد ابتدا عکس چاپ می شود.

روی فیلم می گذارند و بعد می چسبانند و روش دیگر این است که ابتدا چسب می زنند و بعد عکس را روی چسب می گذارند که در این صورت کیفیت چسب پایین می آید.

این روش تبلیغاتی می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد و یک روش تبلیغاتی که می تواند در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بسیار مفید و کاربردی باشد. زیرا در این روش تبلیغاتی هزینه ای که برای تبلیغات می پردازید به هیچ وجه مانند چاپ جزوات یا بروشورهایی نیست که باید برای دستیابی به بازار هدف خود در اختیار عموم قرار دهید، بلکه شما در یک برنامه تبلیغاتی روی محصولات خود تبلیغ می کنید. روشی که همان تبلیغات سازمان است.

روی چسب قرار می گیرد و محصول خود را منحصر به فرد می کنید. یکی دیگر از کاربردهایی که می توانید از این لیبل ها یا چاپ چسب به عنوان مهر استفاده کنید، زمانی که مشتری محصول شما را نگه می دارد و محصول را باز می کند، آن محصول از مهر خارج می شود.

چاپ چسب

قیمت چاپ چسب

قیمت چاپ چسب بستگی به ابعاد نوار چسب و همچنین نام لوگو، رنگ چاپ و نوار چسب دارد. بنابراین نمی توان نرخ ثابتی را در رابطه با قیمت نوار چسب چاپی اعلام کرد. البته در برخی موارد برخی از هزینه ها ثابت است مانند ساخت کلیشه و هزینه های چاپ که تقریبا برای مدتی می توان آن را هزینه ثابت در نظر گرفت.

هم در چاپ لیبل محصولات متنوعی در انواع و اندازه ها و قیمت ها و هم در نوار چسب موجود است که در 5 نوع با قابلیت های مختلف موجود است و هر شرکتی می تواند بر اساس نیاز خود یکی از این موارد را انتخاب و چاپ کند؛ تولید چاپ چسب یا چاپ لیبل مزایای زیادی دارد که پیشنهاد می کنیم اگر شرکت و گروه تولیدی جدید و یا با تجربه هستید از مزایای چاپ چسب تبلیغاتی ویژه استفاده کنید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

کلام آخر

در مقاله مزایای چاپ چسب سعی کردیم مهمترین نکاتی که یک نوار چسب می تواند برای شما داشته باشد را به شما بگوییم که امیدواریم با مطالعه این مقاله از مزایای چاپ چسب نهایت استفاده را ببرید.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.