برچسب امنیتی هولوگرام و برچسب ضد جعل

هولوگرام

هولوگرام، برچسب ضد جعل و تقلب امنیتی

امروزه اهمیت ارتقاء سطح ضریب امنیتی اسناد و مدارک و نیز محصولات تولیدی و تجاری در جلوگیری از جعل و تقلب و سرقت است و همچنین امکان تمایز و تشخیص اصالت و اعتبار آن ها به جهت پیشگیری از هرگونه سوء استفاده جاعلان و فرصت طلبان یک نیاز و ضرورت انکار ناپذیر بوده و بهره مندی از راهکارهای ایجاد امنیت در مقابله با سوء استفاده افراد سودجو و متقلب دغدغه مدیریتی تلقی می گردد.

یکی از جدیدترین روش ها و مطمئن ترین راه حل ها که در سال های اخیر برای مقابله با این گونه سوء استفاده و کپی برداری ها ارائه شده استفاده از برچسب های امنیتی ضد تقلب و ضد جعل هولوگرام بوده و هم اکنون از این روش که قابلیت تعریف سطوح امنیتی متفاوت و متنوع را دارد در اکثر سیستم های اداری و اقتصادی، صنعتی، تجاری، بانکی و بیمه ، علمی، فرهنگی، آموزشی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی ویژگی های برچسب امنیتی و ضد جعل هولوگرام

 1. افکتهای پیچیده 2 و 3 بعدی در چند زاویه و با توانمندی مختلف به منظور جلوگیری از سوء استفاده جاعلین.
 2.  امکان تعریف کد مخفی در حد میکرون که با چشم غیر مسلح قابل رویت و تشخیص نمی باشد، این امکان قابلیت کنترل اصالت لیبل را به سادگی و با ابزار ساده فراهم می آورد.
 3.  خاصیت تخریب و اثرگذاری و عدم امکان استفاده دوباره این برچسب ها پس از کنده شدن. (عدم امکان انتقال برچسب از نقطه الصاق به نقطه دیگر)
 4.  امکان تعریف و استفاده از شماره سریال متوالی یا رندم با ترکیب حروف و اعداد در انواع مختلف بصورت برجسته، شفاف (حک لیزر) یا چاپی (مشکی، قرمز، آبی)
 5. امکان ایجاد خطوط پیچیده امنیتی (گیلوش) در طرح که توسط کامپیوتر و نرم افزارهای امنیتی خاص بطور اختصاصی ایجاد شده و امکان جعل به سادگی میسر نمی باشد.
 6. امکان استفاده از برش خاص (شکل اختصاصی) و برش امنیتی (ایجاد قابلیت پارگی لیبل به هنگام جداسازی) جهت بالا بردن امنیت هولوگرام توسط لیزر
 7. استفاده از تکنولوژی (Invisible Ink)که تحت اشعه UV (ماورابنفش) قابل مشاهده می باشد که کنترل اصالت لیبل را میسر ساخته و ضریب امنیتی هولوگرام شما را تضمین می کند.
 8.  امکان تولید هولوگرام ها در رنگ های متفاوت (نقره ای، طلایی، آبی(فیروزه ای)، قرمز(برنز) و …) و قابلیت ایجاد حداکثر 2 رنگ چاپی دلخواه بر روی تمام رنگ ها
 9.  الصاق هولوگرام بوسیله حرارت (Hot Stamping) به منظور نصب هولوگرام به روش الصاق حرارتی بر روی سطوح گوناگون همانند هولوگرام های کارت های اعتباری (لمینیت های شفاف پوششی)، پاکت سیگار(باند رول پلمپ دارای هولوگرام نوار هات استمپ)، کارت گارانتی (دارای نوارهای هات استمپ امنیتی) و …
برچسب امنیتی
انواع برچسب

برخی موارد کاربرد برخی موارد کاربرد هولوگرام

 •  محصولات تولیدی و وارداتی از جمله آرایشی، بهداشتی، دارویی، غذایی، پزشکی، آزمایشگاهی، قطعات خودرو، نرم افزار و …
 •  کارت های ضمانت و گارانتی محصولات تولیدی، صادراتی، وارداتی
 •  کارت های اعتباری، کارت اینترنت
 •  بارنامه های ترانزیت کالا و حمل و نقل
 •  شرکت های بیمه، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، کارگزاری بورس
 •  اوراق بهادار: بیمه نامه، ضمانت نامه بانکی، چک بانکی، اوراق مشارکت، اظهارنامه گمرکی، معاینه فنی خودرو، پایان کارساختمان و مبایعه نامه ها، سندهای مالکیت و …
 •  انواع قراردادها، پیمان نامه ها، احکام ماموریت، بلیط کنسرت و …
 •  کارت های شناسایی پرسنل، گواهینامه رانندگی، گذرنامه، روادید، کارت پایان خدمت و معافیت، کارت خودرو، کارت تردد و …
 •  پلمپ بسته بندی (اسناد و کالاها)

شرکت بعد نگار ایرانیان (ایران هولوگرام) آمادگی خود را به منظور ارائه خدمات مشاوره تخصصی در این زمینه و اخذ سفارش در رابطه با محصولات هولوگرافی و برچسب هولوگرام امنیتی در کشور اعلام می دارد.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

go to top