زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

طراحی و روش های برش برچسب هولوگرام

طراحی و روش های برش برچسب هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 855 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2494
تاریخ انتشار : شنبه, 14 اسفند 1395 11:00
تعداد بازدید کننده : 855
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
طراحی و روش های برش برچسب هولوگرام
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برچسب های هولوگرام پس از تولید به روش های متععدی برش داده می شوند که در ادامه به آن می پردازیم

برش برچسب هولوگرام

Lasersec هندی یکی از شرکت های برجسته دنیا است که انواع گوناگونی از لیبل ها را می سازد. چاپ جوهر حرارتی، برچسب هولوگرام، صفحه برش برچسب ها و لیبل اسلیو (shrink sleeves) تعدادی از محصولاتی هستند که توسط ما ساخته شده اند. همچنین در تولید برش لیبل هولوگرام مشتری که در سایزهای مختلف مانند mm 10 تا mm 50 تخصص داریم. و همچنین لبه های اتصال برش هولوگرام هارا از mm 10  تا mm 50  در هشت رنگ متنوع طراحی کردیم.

هولوگرام های چند بخشی شامل یک بخش اصلی که به محفظه یا بسته متصل می باشد و بخش قابل جدا شدن که به طور جداگانه به محفظه متصل شده است. بخش قابل جدا شدن از برش برچسب های هولوگرام برای کوپن ها یا هر نوع اطلاعات دیگر استفاده می شوند که برخلاف بخش دیگر تطبیق داده می شوند.
برچسب هولوگرام

چگونگی برش برچسب هولوگرام

هولوگرام هایی وجود دارند که بخشی از صفحه پشتی بزرگتر از برش لیبل ها می باشد. این گستردگی در اطراف حاشیه برش برچسب های هولوگرام به حفظ شکل لیبل ها کمک می کند و آنها را از خسارت ایمن می کند. بسیاری از برش لیزری برچسب ها شامل بخشی از برش برچسب های هولوگرام هستند که حداقل گوشه ای از آن بدون پوشش چسب تشکیل می شوند. این کار به منظور تسهیل در جداسازی برش برچسب از صفحه پشتی انجام میشود.

طراحی برش برچسب هولوگرام با برچسب های چند بخشی مرتبط هستند که میتوانند به بسته یا محفظه چسبیده شده باشند. برش هولوگرام چند بخش دارند. پس از تثبیت لیبل اصلی، قسمت های درونی یا باقی مانده را می توان به محفظه متصل کرد. برش لیبل  هولوگرافی با ورق پشتی تولید می شوند برای اینکه به آن پایه بدهد. سطح ورق پشتی با چسب پوشیده شده است به طوری که می تواند به هر بسته یا محفظه ای بچسبد.

هولوگرام 

روی ورق برش برچسب هولوگرام، نشانی متمایز دارد که چسب پذیرای فشاری در پشت ورق می باشد. ابعاد برش لیبل به همان اندازه ورق پشتی نیست. آنها در اندازه کوچک هستند و یک شکاف تا لیبل مجاور وجود دارد. پشت لیبل ها، ورق پشتی که درونی برش داده شده ، فقط در مجاورت با برش برچسب های هولوگرام است به طوری که تصوری جدا از آن بخش داده شود. خطوط برش بسته شده روی ورق پشتی در ورق برچسب برش واقع شده اند.

ورق پشتی برش لیبل ها از لیبل اصلی حمایت ونگهداری می کند به طوریکه آسیب نخواهد دید. تکنولوژی جدید توسط تولید کنندگان برش هولوگرام مانند lasersec تصویب شده است، تا به شما در طراحی برش لیبل های مشتری کمک کند که بتواند با توجه به اندازه محفظه یا بسته مناسب باشد. 


“ طراحی و روش های برش برچسب هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.