کاربرد تکنولوژی هولوگرام در زندگی

تکنولوژی در هولوگرام

جایگاه تکنولوژی هولوگرام در زندگی افراد

تکنولوژی در هولوگرام چه نقشی در زندگی افراد دارد ؟ برای پاسخ بهتر به این سوال می بایست جایگاه اصلی هولوگرام را در نظر بگیریم .
هولوگرام ها در عرصه ی تفریحات گذشته هیاهوی بسیاری به پا کرده بودند .
در فستیوال بزرگ موسیقی کوچلا در سال 2012 هولوگرام افسانه ی رپ TUPAC SHAUKERSاز آهنگ های اصلی به شمار می رفت .بعدها در سال 2014هولوگرام MICHAEL JACKSON شناخته شد .


بعدها شایع شد که THE NOTORIOUS B.I.G در سالگرد بیستم به شکل نمونه هولوگرافی در آمده است .
هولوگرام ها تنها برای از بین رفتن نیستند .بعدهای هولوگرام KATE MOSSدر نمایشگاه های موزه های هنری به معرض نمایش گذاشته شد .

نقش تکنولوژی در هولوگرام

نقش هولوگرام در جوامع هنری

در ورای هنر و سرگرمی رشته های متفاوتی در زمینه ی تصویر پردازی بیوشیمی و تجسم فکری علمی و طرح پردازی علمی به عرصه ی تکنولوژی هولوگرام راه یافته اند .
طبق گزارش های انجام شده دانشمندان دانشگاه های فنی مونیخ موفق شدند با استفاده از امواج رادیدیی وای فای تصاویر سه بعدی به وجود آورند .
اکنون این گروه توانایی تولید هولوگرام در فضا را دارند .زمانی که برای اولین بار هولوگرام ها ساخته شدند حیرت انگیز و جادویی به نظر می رسیدند .

نقش هولوگرام در هنر

بعدها تحقیقات انجام شده ی پروفسوران بخش فیزیک منجر به ساخت تصاویر هولوگرافی سه بعدی شد که 2600مرتبه بهتر از تصاویر هولوگرافی کنونی است .هدف از چنین طرحی گسترش زوایا و سایز تصاویر سه بعدی است. با وجود چنین پیشرفت هایی هولوگرام ها کمیاب به نظر می رسند .اما چرا؟سرعت گسترش تکنولوژی بالا ست اما به کندی انتشار پیدا می کند .


جوامع کمی برای افزایش سازگاری تکنولوژی با مهارت اندک وجود دارند .تکنولوژی های بسیاری همانند مایکروسافت با وجود موانع فراوانی در حال اجرا کردن پارامتر های خود هستند.
برای پیشرفت در این حیطه سرمایه گذاری کلان و همکاری با مهندسان و طراحان خبره ضروری است .
بدون شک در آینده به دلیل طبع ذاءقه ی مشتریان در استفاده از تکنولوژی پیشرفت های بسیاری خواهیم داشت .

عملکرد هولوگرام

تجربیات حقیقی کارشناس وانتا افکارپاریلو را در یک راه جدید و بدون پروا گسترش خواهد داد.
بسیاری از افراد با احیای تکنولوژی دیجیتال جشن های سنتی از میان رفته که برای گذشتگان نوعی سرگرمی به شمار می رفت را دوباره سازی کردند اما این مسئله کمکی به حل مسایل اجتماعی نکرده است .
تکنولوژی در هولوگرام نیازمند مدیریت اساسا و افزایش سرمایه ناشی از استفاده ی درست از هولوگرامی باشد .زیرا این هولوگرام ها به کرات در مراکز خرید و استادیوم ها نقش اساسی دارد.

هولوگرام ها چگونه می توانند مخاطب جذب کنند

برای جذب مخاطبان میلیونی لازم است تکنولوژی در هولوگرام ها به سمت مد و معیار های امروزی حرکت کنند .نکته ی مهم مد نظرما طی مطالعات تحقیقات این است که نزدیک به هشتاد درصد از افراد از مشاهده ی تبلیغات جلوگیری می کنند .
به یاد داشته باشیم این آمار در زمان های مختلف ،متفاوت می باشد .جوانان به یادگیری درباره ی محصولات جدید و متخصص شدن در امور آن جذب می شوند زیرا خود را از آینده سازان و تاثیر گذاران در جامعه ی کنونی می دانند .


تبلیغات به سمت تکنولوژی در هولوگرام رو به رشد رشد می یابند و هولوگرام ها موقعیت اصلی خویش در محصولات با روش های نوین جدید را پیدا می کنند .
موفقیت در حیطه ی تجارت از آن کسانی خواهد بود که روش های نوین تکنولوژی را تجربه و به کار گرفته اند .به کار گیری ذوق و استعداد در هولوگرام از اتاق کنترل گرفته تا صحنه های اجرا از دیگر گام ها می باشد .

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

امتیاز :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.