کاربرد تکنولوژی هولوگرام ها در زندگی

تکنولوژی در هولوگرام

تکنولوژی هولوگرام ها چه نقشی در زندگی افراد دارد؟ برای پاسخ بهتر به این سوال می بایست جایگاه اصلی هولوگرام را در نظر بگیریم. هولوگرام ها در عرصه ی تفریحات گذشته هیاهوی بسیاری به پا کرده بودند. در فستیوال بزرگ موسیقی کوچلا در سال 2012 هولوگرام افسانه ی رپ TUPAC SHAUKERS و بعدها در سال 2014 هولوگرام MICHAEL JACKSON شناخته شد.

همچنین شایع شد که THE NOTORIOUS B.I.G در سالگرد بیستم به شکل نمونه هولوگرافی در آمده است. بعدهای هولوگرام KATE MOSS در نمایشگاه های موزه های هنری به معرض نمایش گذاشته شد. پس هولوگرام ها تنها برای از بین رفتن نیستند.

تکنولوژی هولوگرام ها

پیشرفت در تکنولوژی هولوگرام ها

طبق گزارش های انجام شده دانشمندان دانشگاه های فنی مونیخ موفق شدند با استفاده از امواج رادیویی وای فای، تصاویر سه بعدی به وجود آورند. اکنون این گروه توانایی تولید هولوگرام در فضا را دارند. زمانی که برای اولین بار هولوگرام ها ساخته شدند حیرت انگیز و جادویی به نظر می رسیدند.

بعدها تحقیقات انجام شده ی پروفسوران بخش فیزیک منجر به ساخت تصاویر هولوگرافی سه بعدی شد که 2600 مرتبه بهتر از تصاویر هولوگرافی کنونی است. هدف از چنین طرحی گسترش زوایا و سایز تصاویر سه بعدی است. با وجود چنین پیشرفت هایی هولوگرام ها کمیاب به نظر می رسند. اما چرا؟ سرعت گسترش تکنولوژی بالا ست اما به کندی انتشار پیدا می کند.

پشرفت های تکنولوژی هولوگرام

جوامع کمی برای افزایش سازگاری تکنولوژی، با مهارت اندک وجود دارند. تکنولوژی های بسیاری همانند مایکروسافت با وجود موانع فراوانی در حال اجرا کردن پارامترهای خود هستند. برای پیشرفت در این حیطه سرمایه گذاری کلان و همکاری با مهندسان و طراحان خبره ضروری است. بدون شک در آینده به دلیل طبع ذائقه ی مشتریان در استفاده از تکنولوژی پیشرفت های بسیاری خواهیم داشت.

بسیاری از افراد با احیای تکنولوژی دیجیتال جشن های سنتی از میان رفته که برای گذشتگان نوعی سرگرمی به شمار می رفت را دوباره سازی کردند اما این مسئله کمکی به حل مسایل اجتماعی نکرده است. تکنولوژی هولوگرام ها نیازمند مدیریت اساسی و افزایش سرمایه ناشی از استفاده ی درست از هولوگرام است. زیرا این هولوگرام ها به کرات در مراکز خرید و استادیوم ها نقش اساسی دارد.

عملکرد هولوگرام

هولوگرام ها چگونه می توانند مخاطب جذب کنند

برای جذب مخاطبان میلیونی لازم است تکنولوژی هولوگرام ها به سمت مد و معیارهای امروزی حرکت کنند. نکته ی مهم مد نظر ما طی مطالعات تحقیقات این است که نزدیک به هشتاد درصد از افراد از مشاهده ی تبلیغات جلوگیری می کنند. به یاد داشته باشیم این آمار در زمان های مختلف، متفاوت است.

جوانان به یادگیری درباره ی محصولات جدید و متخصص شدن در امور آن جذب می شوند زیرا خود را از آینده سازان و تاثیر گذاران در جامعه ی کنونی می دانند. تبلیغات به سمت تکنولوژی هولوگرام ها رشد می یابند و هولوگرام ها موقعیت اصلی خویش در محصولات را با روش های نوین پیدا می کنند. موفقیت در حیطه ی تجارت از آن کسانی خواهد بود که روش های نوین تکنولوژی را تجربه و به کار گرفته اند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.