هولوگرافی در دنیای آرایشی(ناخن های هولوگرافی)

لاگ هولوگرامی

در دنیای مدرن امروز بانوان بسیار به زیبایی و پوست و موی خود توجه بسیاری دارند و آرایشگرها این روزها بهترین بهره را از این موضوع می برند یکی از مدرن ترین و جدیدترین این مد ها ناخن هولوگرافی است، پودر ناخن های هولوگرافی بسیار زیبا و مدرن است و بانوان را جذب خود کرده است.


طرح ناخن های آینه ای

اگرچه طرح ناخن های آینه ما را شگفت زده کرده بود، ولی ناخن های هولوگرافی به سرعت جای ناخن های براق و آینه ای را گرفت و به دنیای مدرن اضافه شد، ما اعتقاد داریم که یک ناخن براق خوب است به همین دلیل است که ناخن هولوگرافی مورد ستایش ما قرار گرفته است. پودر ناخن هولوگرافی بسیار شبیه پودر کروم است که تکنسین های ناخن برای ساخت این مانیکورهای بازتابی آینه ای از آن استفاده میکنند.

لاک هولوگرافی

طراحی ناخن های هولوگرافی

پودر هولوگرافی با استفاده از رنگدانه های پر زرق و برق هنگامی که به نور برخورد بکند رنگ های رنگین کمان را نشان می دهد و عضوی از انگشت میتواند هیپنوتیزم شود. با این حال، چیزی که بیشتر از نتیجه جذاب است به پایان رسیدن پروسه و کاربرد است. جراحان ناخن و حرفه ای ها از پودر هولوگرافی استفاده می کنند و آن را به یک ناخن تیره می چسبانند. هرچه هنرمند بیشتر به رنگدانه فشار بیاورد، درخشش آن بیشتر به نظر می رسد. سپس آن را با یک پوشش UV پوشش میدهند که یک پایان شیشه ای ایجاد می کند. در پایان زمانی که به ناخن های هولوگرافی خود نگاه می کنید به وجد میایید و حس خوبی در شما ایجاد می شود.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

طراحی ناخن های هولوگرافی

موی هولوگرافیک

درکنار این روش مدرن پیشنهاد می کنیم به موی هولوگرافی هم توجه عمده ای شود، موی هولوگرافی که امروزه آرایشگران به آن مدل عامره می گویند بسیار زیبا و جذاب است و هزینه بسیار زیادی دارد. سبک آرایش و رنگ مو و ناخن زمانی که همخوان داشته باشد بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. امروزه سوپر استارها ناخن هولوگرافی را با آرایش لایت استفاده می کنند.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

go to top