هولوگرافی در دنیای آرایشی

لاگ هولوگرامی

در دنیای مدرن امروز بانوان بسیار به زیبایی و پوست و موی خود توجه بسیاری دارند و آرایشگرها این روزها بهترین بهره را از این موضوع می برند یکی از مدرن ترین و جدیدترین این مد ها ناخن هولوگرافی است، پودر ناخن های هولوگرافی بسیار زیبا و مدرن است و بانوان را جذب خود کرده است. در این مقاله به بررسی هولوگرافی در دنیای آرایشی می پردازیم.

آنچه در مقاله “هولوگرافی در دنیای آرایشی” می خوانید:


طرح ناخن های آینه ای

اگرچه طرح ناخن های آینه ما را شگفت زده کرده بود، ولی ناخن های هولوگرافی به سرعت جای ناخن های براق و آینه ای را گرفت و به دنیای مدرن اضافه شد. یکی از کاربردهای هولوگرافی در دنیای آرایشی در ناخن های هولوگرافی می باشد. ما اعتقاد داریم که یک ناخن براق خوب است به همین دلیل است که ناخن هولوگرافی مورد ستایش ما قرار گرفته است. پودر ناخن هولوگرافی بسیار شبیه پودر کروم است که تکنسین های ناخن برای ساخت این مانیکورهای بازتابی آینه ای از آن استفاده میکنند.

لاک هولوگرافی

طراحی ناخن های هولوگرافی

پودر هولوگرافی با استفاده از رنگدانه های پر زرق و برق هنگامی که به نور برخورد بکند رنگ های رنگین کمان را نشان می دهد و عضوی از انگشت میتواند هیپنوتیزم شود. با این حال، چیزی که بیشتر از نتیجه جذاب است به پایان رسیدن پروسه و کاربرد است. جراحان ناخن و حرفه ای ها از پودر هولوگرافی استفاده می کنند و آن را به یک ناخن تیره می چسبانند.

هرچه هنرمند بیشتر به رنگدانه فشار بیاورد، درخشش آن بیشتر به نظر می رسد. سپس آن را با یک پوشش UV پوشش میدهند که یک پایان شیشه ای ایجاد می کند. در پایان زمانی که به ناخن های هولوگرافی خود نگاه می کنید به وجد میایید و حس خوبی در شما ایجاد می شود.

هولوگرافی در دنیای آرایشی

موی هولوگرافیک

درکنار این کاربردهای هولوگرافی در دنیای آرایشی پیشنهاد می کنیم به موی هولوگرافی هم توجه عمده ای شود، موی هولوگرافی که امروزه آرایشگران به آن مدل عامره می گویند بسیار زیبا و جذاب است و هزینه بسیار زیادی دارد. سبک آرایش و رنگ مو و ناخن زمانی که همخوان داشته باشد بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود. امروزه سوپر استارها ناخن هولوگرافی را با آرایش لایت استفاده می کنند.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.