افزایش فروش با برچسب تبلیغاتی

افزایش فروش با برچسب تبلیغاتی

برچسب تبلیغاتی و هولوگرام می تواند یک روش جالب برای مشتریان فعلی شما باشد و می توان از آن به عنوان یک ابزار عالی برای افزایش فروش استفاده کرد. یکی از شرکت هایی که این کار را به خوبی انجام داده، شرکت Pieminster است. در جعبه ای از محصولات این شرکت معمولا یک برچسب تبلیغاتی قرار می گیرد که بر روی آن تخفیف ۵۰ درصدی قرار دارد. این نوع برچسب ها می تواند به عنوان یک عامل تشویق کننده برای خرید مشتریان عمل کند.

آنچه در ادامه در مورد برچسب تبلیغاتی خواهید خواند :


برچسب تبلیغاتی و تعامل با مشتریان

برچسب های تبلیغاتی بیشتر در مورد تعامل با مشتریان است. این تعامل به صورت مستقیم یا غیر مستقیم خواهد بود. با ایجاد ارتباط با مشتریان و تعامل با آنها، می توانید اگاهی از برند بهتری را ایجاد کنید. دلیل خوبی برای تعامل با کسب وکار خود ارائه کنید. اگر چنین باشد قادر خواهید بود پاسخ خوبی از مشتریان خود دریافت کنید. اگر محصولات یا خدمات شما برایشان جالب باشد، حتما با شما تعامل خواهند کرد.

ایا محصولات یا خدمات شما به عنوان نیاز عمل می کند یا درخواست؟ اگر محصولات و خدماتی که ارائه می کنید در طبقه بندی نیازها قرار داشته باشد، می توانید تخفیف خوبی برایشان فراهم کنید یا شانس برنده شدن محصولات یا خدمات را برای آنها ایجاد کنید. اگر محصول یا خدمات شرکت چیزی است که مشتریان آن را می خواهند یا به آن علاقه دارند، تعامل با آنها راحت تر خواهد بود.

برچسب تبلیغاتی

اندازه گیری و پیگیری داده ها با برچسب تبلیغاتی

زمانی که تبلیغی را اجرا می کنید، باید پیگیری و اندازه گیری را نیز مد نظر قرار دهید تا بتوانید موفقیت یا شکست کمپین خود را بسنجید. رایج ترین روش برای انجام اینکار با استفاده از برچسب تبلیغاتی، کاربرد کدهای منحصر به فرد بر روی هر برچسب امنیتی بارکد دار و یا هولوگرام است. بنابراین زمانی که مشتریان هدف شما فعالیت درخواست شده را انجام می دهند، می توانند کد منحصر به فرد را وارد کنند. شما نیز می توانید از همین طریق تعداد مشتریان را پیگیری کنید.

از برچسب های تبلیغاتی برای یادگیری در مورد مشتریان خود استفاده کنید. شما می توانید از برچسب های موجود در محصولات برای پاسخ دادن به سوالات زیر استفاده کنید:

  • فروش محصولات به مشتریان جدید راحت تر است یا مشتریان فعلی؟
  • آیا مشتریان فعلی دوست دارند محصولات و خدمات جدید را امتحان کنند؟
  • آیا به مواردی که ارائه می کنم علاقه مند هستند؟

تبلیغ بهترین ابزار برای یادگیری در مورد مشتریان و استفاده از آن برای فعالیت های بازاریابی آینده است اما اطلاعات به اندازه تبلیغ مهم است. این موضوع بدین معناست که زمان خود را برای طراحی و مشاوره در مورد برچسب های تبلیغاتی صرف کنید تا تاثیر بهتری دریافت نمایید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


تیراژ پایین، کیفیت بالا ، خواست امروز دنیای تبلیغات

با پیشرفت تکنولوژی، سرعت گرفتن فرایند تولید، و از طرفی رقابت برندهای بزرگ در بسته بندی های متنوع و متفاوت، با بسته بندی های خاص و یونیک برای هر دسته محصول، تمایل به تیراژ پایین در تولید بسته بندی شکل گرفت. با افزایش تنوع محصولات، و استفاده از بسته بندی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، کیفیت بالای بسته بندی، بسیار حائز اهمیت شد. رسیدن به کیفیت بالا، با تیراژ پایین، و حتی در مواردی، سفارشات on demand ، بسیار هزینه بردار می باشد. اینجاست که ماشین های چاپ عرض کم، قدرت خود را به نمایش گذاشتند.

ماشین های عرض کم (Narrow Web) برای انواع چاپ و عملیات تکمیلی و تبدیلی (converting) آن ، مخصوصا چاپ لیبل و بسته بندی، ماشینی ایده آل محسوب می شود. چرا که به شدت هزینه ها را کاهش می دهد.کاهش هزینه ها به دلیل عرض کم تغذیه(Feeder) ماشین است که چیزی بین 10تا35 اینچ می باشد. طبیعتا این عرض کم باعث می شود که کار، باطله کم تری داشته باشد. کاهش پرت و باطله، به شدت روی هزینه های کلی چاپ تاثیر خواهد گذاشت. از طرفی دیگر، هزینه پلیت نیز به علت کوچک بودن آن، کم تر خواهد بود.

از مزایای دیگر تکنولوژی Narrow web ، اپراتور-دوست (operator friendly) بودن آن است. راه اندازی اولیه و تغییرات روی این ماشین ها بسیار سهل الوصول می باشد. هم چنین دارای انعطاف پذیری بیشتری برای چاپ محصولات متنوع می باشد که خود باعث می شود که دست طراحان در گرافیک های خاص تر در بسته بندی، ازاد باشد.

برچسب های تبلیغاتی و تعامل با مشتریان

شرکت چاپ هولوگرام

شرکت هولوگرام ایرانیان با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب هولوگرام، برچسب امنیتی نموده است . تولید انواع هولوگرام با کاربری های متفاوت جهت رفع نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن تنوع در سلایق و نیاز های آنان با تلفیق هوشمندانه و هنرمندانه از فویل، چسب و کاغذ و به وسیله ماشین آلات پیشرفته تولید می شود، این شرکت با به کارگیری تیم متخصص و فنی قادر به طراحی و تولید انواع برچسبها با امکان درج تمامی ویژگیهای امنیتی آشکار و پنهان بوده و قادر به رفع نیاز مشتریان می باشد

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.