چاپ و تولید انواع برچسب های هولوگرامی

چاپ هولوگرام

از آنجایی که استفاده از محصول هولوگرام مانند بسیاری از محصولات دیگر نیازمند امکانات و ابزارهای جانبی است شرکت بعد نگار ایرانیان جهت رفع نیازهای مذکور خدمات دستگاه های چاپ گرم هولوگرام و انواع لوپ هولوگرام را ارائه می نماید. این برچسب های هولوگرام با در نظر گرفتن تنوع در سلایق و نیاز های مشتریان با تلفیق هوشمندانه و هنرمندانه از فویل، چسب و کاغذ و به وسیله ماشین آلات پیشرفته تولید می شود، ما قادر به تولید انواع برچسب هولوگرام با امکان درج تمامی ویژگی های امنیتی آشکار و پنهان هستیم.

شرکت بعد نگار ایرانیان، ایران هولوگرام اولین تولید کننده بخش خصوصی چاپ هولوگرام ضد جعل در داخل کشور اقدام به تولید برچسب های هولوگرام نموده و نمایندگی رسمی برخی از شرکت های معتبر در زمینه تولید فویل متالیزه هولوگرام را در خصوص فروش انواع فویل هولوگرام برعهده دارد. این فویل ها در صنعت، صنایع چاپ و بسته بندی، تبلیغات و صنایع تولید لوله های غیر فلزی و کابل مورد استفاده قرار می گیرند.


مزیت چاپ هولوگرام

مردم عموماً هولوگرام را بعنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در مقابل تابش نور تغییرات نوری رنگارنگی در آن ایجاد می گردد. هولوگرام hologram چیست؟ این واژه از دو بخش Holo به معنای همه یا تمام یک شی و Gram به مفهوم نگاشتن یا نمایاندن بصری یک شی تشکیل شده که میتوان معادل پارسی بعد نگار یا تمام نگار را برای آن در نظر گرفت. مزیت اصلی هولوگرام سختی و گرانی جعل پذیری است. بنابراین بهترین ابزار جهت حفظ اسناد و محصولات است زیرا مدل اولیه هولوگرام با روش های بسیار پیچیده و در شرایطی خاص در آزمایشگاه های ویژه و با استفاده از نیروهای متخصص ایجاد می گردد. طول عمر و دوام بالای این محصول یکی دیگراز مزیت های قابل توجه هولوگرام است که در مقابل روش های رایج کپی برداری با استفاده از پیچیده ترین اسکنرها و یا فتوکپی ها متفاوت است.

چاپ هولوگرام

انواع چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام یکی از روش های چاپ امنیتی موثر است که از جعل جلوگیری می کند. یکی از نیازمندی های افرادی که دارنده تجهیزات گران قیمت هستند وجود هولوگرام است و همچنین برای دولت و سازمان ها جهت حفظ محصولات و دارایی شان به کار می رود. برای مثال، اغلب هولوگرام های سه بعدی را روی پاسپورت و چک های بانکی مشاهده می کنید.

چاپ هولوگرام

هولوگرام دو بعدی و هولوگرام سه بعدی

این نوع هولوگرام ها به کرات دیده می شوند و در همه جا قابل رویت اند، از کارت شناسایی گرفته تا برچسب های حفاظت محصول. به طور فنی این ها بهترین هولوگرام های دنیا نیستند، اما در واقع دو یا سه تصویرند که روی همدیگر قرار گرفته اند تا تصویری را بسازند که از هر زاویه ای که به آن نگاه کرده شود قابل رویت باشد.

تکنیک های چاپ لیبل و هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

چاپ هولوگرام های ماتریکس نقطه ای

این هولوگرام ها از تعداد زیادی نقطه های هولوگرامی درست شده اند، گاهی بیش از صدها هزار نقطه ( و شاید میلیون ها). می توانند تاثیر زیبای را روی تصاویر مختلف بگذارند و دارای موارد امنیتی متفاوتی باشند.

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام دوگانه ( فلیپ فلاپ)

این برچسب های هولوگرام می توانند برای امنیت و نیز اهداف برند سازی استفاده شوند. مقاومت بالایی دربرابر پاره شدن دارند و می توانند دو تصویر متفاوت را در دو زاویه ی متفاوت نشان دهند. بعلاوه، این نوع چاپ هولوگرام نسبت به فشار حساس بوده و دارای رنگ های واقعی هستند و کاملا قابل شخصی سازی بوده و دارای افکت های محرک فوق العاده ای هستند.

اشعه های الکترونی لیتوگرافی

این تکنیک برای ساخت ساختار های نانو و میکرو به کار رفته و تنها با استفاده از تکنولوژی فوق پیشرفته قابل ساخت هستند. موارد امنیتی بسیاری را می توان در این نوع از هولوگرام به کاربرد، مانند استفاده از تصاویر مخفی و یا متحرک، متون ریز و تصاویر با رنگ های واقعی.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

go to top