برق لب های هولوگرافی و صنعت آرایشی

موی هولوگرافی

برق لب های هولوگرافی


اخبار برق لب های هولوگرافی و متغیر هفته ی گذشته همانند آتشفشان پیچید و جنبش عظیمی در اینستاگرام به وجود آورد. محصولات پنج تکه ی برق لب های هولوگرافی سیگما به فروش خواهد رسید. و در حال حاضر تنها سایه ی در دسترس flip flop است. در حالی که بی صبرانه منتظر عرضه ی جدید محصولات جادویی پنج تکه برق لب ها هستیم، می توانید یکی ازاین محصولات چند تکه را انتخاب کنید. به ما اعتماد کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

این هفته، یکی از ویراستاران یکی از همین رژلب های هولوگرافی را که سال ها قبل تولید شده بود را یاد آوری کرد و تصور کرد که از محصولات سیگما است. از آنجایی که می دانیم این رژلب ها از سال 2014 تولید شده اند. محصولات جدید به طور آنلاین در حال رسیدن هستند. برق لب های سه بعدی در شش رنگ متفاوت نزدیک به برق لب های سابق سیگما در حال رسیدن هستند.


برق لب های یشمی

ممکن است این رنگ های مروارید سان درخشندگی لازم را همانند برق لب های هولوگرافی داخل شیشه را نداشته باشند. اما هنگامی که برق لب هولوگرافی بر روی لب ها قرار می گیرد، همانند رنگین کمانی خواهد بود که حسی از نورانیت ستارگان را به شما خواهد داد.

رژلب های شیری

ممکن است این محصول برق لب هولوگرافی نباشد، اما دقت کنید. انگشت خود را برای مدتی کوتاه داخل محصول قرار دهید تا اندکی گرم شود سپس آن را روی لب های خود بمالید تا باعث برجستگی لب ها شود. (می توانید این محصول را برای پیشانی و ابرو استفاده کنید، و زمانی که در یک جهت محصول را بر روی پوست بمالید زیبا به نظر می رسد)

برق لب های هولوگرافی

رنگ موی هولوگرافیک

همه ما به دنبال زیبایی و ست کردن رنگ مو و سبک آرایش خود هستیم. جدیدترین مدل های رنگ موی امروزه موی هولوگرافیک است که به سبک عامره نیز معروف است. شما میتوانید با این رنگ مو از رژ لب های هولوگرافی هم استفاده کنید تا جذابیت چهره شما بیشتر شود.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


تکنیک جدید این رنگ مو

بنا بر یک مصاحبه با رنگ­شناس، گرایش هولوگرافی تکنیکی به نام رنگ­زنی دست فشرده(hand-pressed coloring) به دست آمده است. نام رنگ­زنی دست فشرده از روش­ های چاپ پشت صفحه نمایشی(behind screen printing) استفاده می­ کند و آنها را به سمت طراحی موی هولوگرافیک می ­آورد. طراح (stylist) الگوهای مختلفی روی یک تکه از Plexiglas با رنگ (dye) نقاشی می ­کند و سپس یک قسمت از مو را درون شیشه قرار می ­دهد که رنگ را به موی شما انتقال می ­دهد.

طراح موی هولوگرافیک این پروسه را با استفاده از تصاویر خمیر مواد رنگی(pastel hues) از رنگ ­های صورتی، آبی و بنفش کمرنگ (lavender) روی بخش­ های مختلف مو، یا به صورت مجدد و تکراری روی بخش­ های مشابه تکرار می­ کند تا شدت (intensity) رنگ را تغییر دهد. این تکنیک از دیگر تکنیک­ های محبوب کاربرد رنگ مانند foil and balayage سریع­تر است و به طراح اجازه می ­دهد که کنترل بیشتری روی ارتعاش (vibrancy) ظاهر داشته باشد. تا کنون، فقط به چند تا از طراحان این تکنیک را آموزش داده ولی ما مطمئنیم که این تکنیک به سرعت جا می ­افتد.

تکنیک رنگزنی دست فشرده در رنگ مو

رنگ موی هولوگرافیک رنگین کمان

ما فکر می­ کردیم که فقط آن را در زمان ظهور یال ­های رنگین مکان دیده بودیم ولی وقتی که چشم ما به تصاویر هولوگرافی باز شد همه چیز تغییر کرد. چیزی که به وسیله­ ی تصاویر متالیک چندبعدی یا خمیر مواد رنگی (pastel) مشخص می ­شود و پهلوها (strands) به نظر شیری رنگ(opalescent) می­ آیند و این که روی پوشنده­ی لباس (wearer) رنگ دچار شیفت (colour-shifting) می­ شود.

گرایش رنگی شبه رنگین کمان

بیشتر بدانید

متأسفانه، برای این که هولوگرافی روی مو به شکل سایه ­های رنگین کمانی به نظر برسد، مشتری باید رنگ موی روشن مانند بلوند یا خاکستری داشته باشد، پس قبل از حرکت به سمت سالن این را در نظر داشته باشید که برای داشتن موی هولوگرافیک به موهی بلوند نیاز دارید. ولی اگر باز هم شما مایل هستید و به انجام این کار اصرار دارید، نتیجه بسیار باشکوه خواهد بود و شبیه این است که به کمی غبار آغشته شده و ما نمی­توانیم بیش از این به جالبی آن بیفزاییم. در این باره بیشتر بخوانید تا ایده ­هایی در مورد موی هولوگرافیک کسب کنید.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.