انجمن بین المللی هولوگرام

انجمن تولید کنندگان بین المللی هولوگرام

به گفته ­ی انجمن بین المللی هولوگرام (IHMA)، تقاضای ادامه ­دار برای دستگاه­ های امنیتی کارآمد برای مقابله با تهدیدهای جهانی، باعث رشد هولوگرام­ های اعتبارسنج و محافظ برند در سال 2017خواهد شد. سال 2017 هفتادمین سالگرد تکمیل اولین هولوگرام سه بعدی خواهد بود و بدنه ­ی بازرگانی صنعتی IHMA اعتقاد دارد که این تکنولوژی به جا به­ جا کردن مرزها در 12 ماه آینده ادامه خواهد داد.

ورود نوشته ­های بانکی (banknotes) جدید در سال 2017 که شامل یادداشت پلیمر 10 پوندی بانک انگلستان، 20 فرانکی سوئیس و 100 شکلی اسرائیل می ­شود، می­تواند نقش هولوگرافی را به عنوان پیشتاز در دستگاه ­های امنیتی تقویت کند و این پیش­بینی شده است. این تکنولوژی در مقایسه با دیگر دستگاه ­های نوری در بازار ارز وضعیت بهتری دارد و پیش بینی می ­شود که تا آینده­ ی نزدیک نیز شرایط به همین منوال خواهد بود (به گفته ­ی منشی عمومی IHMA دکتر Mark Deakes).

انجمن تولید کنندگان بین المللی هولوگرام

آنچه در ادامه مطلب “انجمن بین المللی هولوگرام” می خوانید:


هولوگرافیک

بعضی از ویژگی های هولوگرافیک در لایه ­های کاغذهای سنتی­تر نیز به جابه­ جا کردن مرزها در این مورد که کدام تکنولوژی الآن قابل دستیابی است ادامه خواهد داد و این نشان دهنده­ ی این است که هنوز راه طی نشده ­ی زیادی در هولوگرافی وجود دارد. بعداً، هولوگرام های تشخیصی یک نقش مهم در جایی که وسایل جدید ساخته شده با کاربردهای دیجیتال، بسته ­بندی و تمبرهای مالیاتی لینک می ­شوند، بازی خواهد کرد و همه­ ی این ها دلیلی برای رشد ادامه­ دار هستند.

پیش بینی های انجمن بین المللی هولوگرام

انجمن بین المللی هولوگرام پیش ­بینی کرده که هولوگرام ­های جذاب و طراحی ­ها در بسته­ بندی برند به کار گرفته می­ شوند، پس در سال 2017 شاهد موفقیت در این بخش خواهیم بود. که کمپانی­ ها مجبورند روی محصولات جدید سرمایه گذاری کنند و یا برندهای موجود را احیا کنند تا نیازهای مشتریان را ارضا کنند.

همچنین شاهد رشد روز افزونی در استفاده از طراحی برچسب های هولوگرام در کنار تکنولوژی ­های تشخیص اعتبار (track and trace) خواهیم بود تا حفاظت آشکار و نهانی (overt and covert) فراهم کنند. این امر باعث تقویت نقش هولوگرام ها در برنامه­ های تمبر مالیاتی می­ شود و با تجارت­ های میلیارد دلاری جهانی در زمینه­ ی جعل و قاچاق تنباکو و محصولات الکلی مقابله می­ کند.

Dekes افزود که المان­ های نوری هولوگرافیک (HOE) دیگر حوزه­ ها است که IHMA پیش ­بینی می ­کند شاهد رشد روز افزونی در فعالیت آن باشیم. این حوزه­ ی متولد شده ­ی موجود، یعنی فرصت برای هولوگرافی، شاهد سازمان ­هایی خواهد بود که در جست و جوی تکنولوژی­ های مربوط به هولوگرافی هستند تا به نمایش­گرهای پوشیدنی جدید و دیگر لوازم هوشمند دست یابند و زندگی مردم را ارتقا بخشند.

با این LEDهایی که به عنوان چراغ عقب وسایل نقلیه و چراغ ترمز استفاده می ­شوند، HOEهای مورد استفاده برای افزایش نور تابیده شده، نقش مهمی هم در ابزار وسایل نقلیه و اصلاح تصاویر روی نمایش­گرهای LCD و OLED بزرگ و کوچک دارند. هولوگرام­ های نمایشی که اغلب چشم­ پوشی (overlooked) می ­شوند نیز باعث قوی ­تر شدن رشد بالقوه می­ شود، در نتیجه سال 2017 می­ تواند شاهد فعالیت­ هایی در این بخش و بزرگ­تر شدن آن باشیم.

پیش بینی های انجمن بین المللی هولوگرام

جلوگیری از قاچاق توسط IHMA

IHMA کشورهای اروپایی و امریکای شمالی را می­ بیند که به ارائه­ ی فرصت­ ها در بازارطراحی برچسب های هولوگرام ادامه می ­دهند، در حالی که قدرت­ های اقتصادی مانند هند و چین که در آنها هنوز جعل و قاچاق به شکلی گسترده انجام می­ شود دارای پتانسیلی عظیم هستند. امروزه و در سال­ های آینده، به طور خاص کشور چین به ارائه­ ی فرصت­ هایی در حوزه­ی تقریباً نامحدود صنعت هولوگرافی ادامه می­ دهد.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


اقدامات انجمن بین المللی هولوگرام

ما به اقدامات بیشتر و سریع­تری نیاز داریم تا ببینیم که آیا موج رو به افزایش از کالاهای قاچاق چینی که به بازار سرازیر می­شوند چک و بررسی و متوقف می شوند. نیاز بیشتری هست که این مسائل را حل کنیم و این کار می­تواند شامل افزایش طراحی برچسب های هولوگرام تلفیقی در چین به عنوان بخشی از استراتژی محافظت از برند باشد.

IHMA در حال طرح ریزی برای همکاری با سازمان­ های چینی از قبیل سازمان بازرگانی چین برای مقابله با قاچاق (CTAAC) است تا مشکلات را برطرف کند. چنین حرکت­ هایی از آن برندهای کوچک که مقصد صادرات هستند را در مقابل تهدید جرائم قاچاق و جرائم سازمان­یافته محافظت می­ کند.

اقدامات انجمن بین المللی هولوگرام

چین نمی­تواند به تنهایی قاچاق را شکست دهد و همکاری با امثال انجمن بین المللی هولوگرام IHMA و چیزهایی که ما در مورد کمک به چین در برطرف ساختن مسئله‌ی قاچاق ارائه می­ دهیم، می­تواند یک قدم اولیه برای شروع باشد.ارتباط جهانی و همکاری نزدیک با ذهن باز و وسیع می­تواند در پیشبرد این اهداف سودمند باشد و به ما کمک کند تا با همکاری یکدیگر این مسئله را با هم حل کنیم.

این امر شامل گزینه­ های اعتبارسنجی به خوبی طراحی شده و کاربردی، که مورد تائید ISO 12931 هم هست، می­ شود. تا آزمون ­کنندگان را قادر سازد تا اعتبار یک محصول مشروع و معتبر را تائید کنند. حتی آن محصولاتی که در خود متعلقات جعلی و فیک را جای داده­ اند، هم می­توانند از آیتم ­های معتبر تشخیص داده شوند، البته اگر در خود آپشن اعتبارسنجی دقیقی جای داده باشد.

IHMA از 100 کمپانی پیشتاز در کل دنیا تشکیل شده است. اعضای آن شامل تولیدکنندگان و تبدیل­ کنندگان طراحی برچسب های هولوگرام برای امنیت بانکی، ضد قاچاق، حفاظت از برند، بسته ­بندی، گرافیک و دیگر کاربردهای تجاری در کل دنیا می ­شود.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.