انواع لوازم هولوگرامی

لوازم هولوگرامی

لوازم هولوگرامی امروزه به یکی از پرطرفدار ترین ها در دنیا تبدیل شده اند. در واقع ظاهر جذاب این وسایل باعث شده است تا توجه افراد به خصوص جوانان و نوجوانان به این وسایل  هولوگرامی جلب شود و وسایل و رنگ هولوگرام به مد روز در دنیا تبدیل شود. به همین جهت نیز می توانید این رنگ را در وسایل مختلف و لباس ها نیز مشاهده کنید. در این متن به بررسی این وسایل و هولوگرام پرداخته می شود تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

انواع لوازم هولوگرامی

ممکن است بار ها با وسایلی که هولوگرامی می باشند برخورد کرده باشید. ممکن است که برچسب های هولوگرامی را که بر روی برخی از وسایل زده شده است دیده باشید برچسب هولوگرامی اولین چیزی ست که با شنیدن اسم هولوگرام به خاطر افراد می آید. در واقع اگر به رنگ این برچسب ها دقت کنید متوجه منظور رنگ هولوگرام خواهید شد.

در واقع هولوگرام مانند رنگین کمانی بوده که در مقابل نور تغییراتی در رنگ آن ایجاد می شود. رنگ این برچسب ها نیز در مقابل نور تغییر می کند. استفاده از هولوگرام و رنگ های هولوگرامی در وسایل مختلف بسیار مرسوم شده است و علت آن نیز جذابیت هولوگرام می باشد که نظر بیشتر افراد را به خود جلب می نماید.

داشتن ترکیبی از همه ی رنگ ها در هولوگرام باعث شده تا بتوان آن را با هر رنگ دیگری ست کرده و کیف و کفش و حتی لباس آن را با هر رنگی که تمایل دارید استفاده کنید. در بیشتر وسایل از هولوگرام می توان استفاده کرد و حتی در لاک ها نیز از رنگ هولوگرامی استفاده می کنند و در واقع رنگ هولوگرام محدود به یک وسیله نمی شود و می توان آن را برای هر وسیله و لباسی استفاده نمود. در ادامه به بررسی لوازم هولوگرامی و انواع آن خواهیم پرداخت.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


کفش هولوگرامی

یکی از لوازم هولوگرامی پرصرفذار کفش هولوگرامی می باشد. از هولوگرام در کفش ها نیز استفاده می شود. در برخی از کفش های هولوگرامی به طور کامل از هولوگرام استفاده شده است و تمام رنگ کفش در نور تغییر می کند و ظاهر جذابی دارد؛ اما در برخی دیگر از کفش ها تنها قسمتی پوشیده شده از هولوگرام می باشد.

در این نوع از کفش ها می توان هولوگرام را در کنار رنگ هایی مانند سفید، مشکی، صورتی و… استفاده نمود که این یک امر کاملا وابسته به سلیقه افراد می باشد. همچنین خود هولوگرام نیز به رنگ های مختلفی می تواند در کفش ها مورد استفاده قرار بگیرد که در مقابل نور کمی حالت هولوگرامی دارند که البته این هولوگرام ها در وسایل دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کفش های هولوگرامی یکی از پرفروش ترین لوازم هولوگرامی محسوب می شوند. این کفش ها در انواع مختلف کتانی، تابستانی و… در بازار موجود است که می توانید آنها را تهیه نمایید. آن چه که مهم است داشتن کیفیت مناسب کفش و هولوگرام آن می باشد. شما می توانید برای زیبایی بیشتر کفش هولوگرامی را با کیف هولوگرامی ست نمایید اما به طور کلی ست کردن کفش های هولوگرامی کار آسانی بوده زیرا در زیر نور هر رنگی را می توان در آن مشاهده کرد که این موضوع باعث می شود در کنار رنگ های دیگر نیز جلوه ی خوبی داشته باشد.

لوازم هولوگرامی

کیف هولوگرامی

یکی از کیف هایی که فروش بالایی داشته و ظاهر منحصر به فرد آن توجه جوانان را به خود جلب کرده کیف های هولوگرامی می باشد. کیف های هولوگرامی را می توانید به همراه کفش های آن بخرید تا یک استایل زیبا و به روز داشته باشید. کیف های هولوگرامی در انواع مختلف به صورت کوله پشتی های بزرگ و کوچک، کیف دستی و حتی کیف پول و جامدادی موجود می باشد که می توانید تمام ست آن را تهیه و خریداری نمایید. زیبایی این وسایل هولوگرامی به اندازه ای ست که هر شخصی با دیدن آن ها مجذوب شان می شود.

شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز تان کیف های هولوگرامی را در هر اندازه و مدلی تهیه و خریداری کنید. همچنین در برخی از این کیف ها مانند کفش ها می تواند تنها بخشی از کیف هولوگرامی باشد و در رنگ های متفاوت می توانید آن را تهیه نمایید.

کیف هولوگرامی

پارچه هولوگرامی

پارچه های هولوگرامی نیز امروزه یکی از وسایل هولوگرامی محسوب می شوند که  سفارش چاپ هولوگرام در ساخت وسایل که  از پارچه تهیه می شوند و همچنین لباس ها مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع بارانی یکی از لباس هایی ست که در دوخت آن می توان از پارچه های هولوگرامی استفاده نمود و به طور حتم جلوه ی فوق العاده ای خواهد داشت.

برخی از افراد ترجیح می دهند که تنها یک لباس شان هولوگرامی باشد و یا تنها از یک وسایل هولوگرامی استفاده کنند اما برخی دیگر از کیف، کفش، لباس و… استفاده می کنند. چشم گیر بودن این پارچه ها باعث شده تا هر شخصی در هر سنی به خصوص جوانان بخواهد که آن ها را امتحان کند و یک وسیله ی هولوگرامی و یا لباس آن را داشته باشد.

پارچه هولوگرامی

کمربندهای هولوگرامی

کمربند یکی از سخت‌ترین اقلام برای ست کردن است و البته فراموش نکنید که از اکسسوری های تأثیرگذار بر استایل شماست! گزینه‌ های زیادی برای استفاده از کمربند در دسترس است اما مهم‌ ترین توصیه در مورد کمربند انتخاب درست آن با توجه به موقعیت، فرم هیکل، رنگ لباس و سایر آیتم‌ های استایلتان است.

خوشبختانه در سال های اخیر طراحان مد توجه بیشتری به کمربند زنانه داشته اند و مدل های جذاب و متنوعی از این اکسسوری را طراحی کرده اند و دیگر نیازی نیست از مدل های خسته کننده و تکراری قدیمی استفاده کنید. یکی از این مدل ها کمربندهای هولوگرامی است که در میان دختران جوان طرفداران بسیاری دارد اگر تصمیم گرفتید که از این مدل کمربند های پر زرق و برق استفاده کنید، باید حتما بقیه لباس هاتون رو ساده (بدون طرح و نقش و نگار) و در رنگ های خنثی انتخاب کنید.

کمربند هولوگرامی

ماسک هولوگرامی

با توجه به شرایط بیماری کرونا و لزوم استفاده از ماسک، آن را تبدیل به یکی از اکسسوری های ضروری در هر استایلی کرده است که به نوعی تکمیل کننده انتخاب شما در مورد تیپ و لباستان می باشد. هر زمان که از خانه خارج شویم از ماسک صورت استفاده می‌ کنیم و این موضوع از چشم دنیای مد و فشن دور نمانده است.

تقریبا اصلی ترین اکسسوری پاییز ۲۰۲۰ ماسک صورته که علاوه بر یک اکسسوری و ترند یک امر ضروریه اما به این معنی نیست که استایل شما با ماسک، دوست داشتنی و زیبا نیست. اگر خلاق باشید می تونید از همین ماسک هم برا خاص کردن استایلتون استفاده کنید.

در این میان ماسک های هولوگرامی با آن رنگ و طرح جذاب و ساده توانسته اند بخوبی به بازار مد و فشن راه پیدا کننده و مورد استقبال همگان قرار بگیرند. می توانید این ماسک ها را بخاطر طیف رنگی مختلفی که دارد با اکثر لباس و ها و استایل های خود ست کنید.

ماسک هولوگرامی

فروش وسایل هولوگرامی

همان طور که اشاره شد لوازم هولوگرامی به قدری بین جوانان محبوب شده اند که فروش انواع وسایل هولوگرامی مانند کیف، کفش، جامدادی، کیف پول، قاب موبایل و… در بازار صورت می گیرد و در صورتی که بخواهید هر یک از این وسایل را تهیه و خریداری نمایید می توانید به مراکز فروش معتبر و مرتبط مراجعه نمایید.

از آن جا که وسایل هولوگرامی در انواع مختلف موجود می باشند شما می توانید هر وسیله را در هر رنگ و هر طرح تهیه نمایید و این بدین معنا است که انتخاب های زیادی در این زمینه دارید. باید توجه داشته باشید که این محصولات و وسایل را باید از مرکز خریدی تهیه نمایید که محصولات آن کیفیت بالایی داشته باشد. به همین دلیل باید مرکزی را انتخاب کنید که رضایت مشتریان مهم ترین خواسته ی آن ها باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


 پیروی از مد روز لوازم هولوگرامی

همان طور که اشاره کردیم وسایل هولوگرامی امروزه بسیار در دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و به مد روز در دنیا تبدیل شده اند. در واقع رنگ هولوگرام به حدی در دنیا محبوب شده است که در لاک ناخن، قاب موبایل و… نیز مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما نکته ای که در این جا مطرح می باشد این است که با وجود این که رنگ هولوگرام مد روز می باشد اما زیبایی و جذابیت آن به حدی ست که حتی بعد از مدت ها می توانید از وسایل هولوگرامی استفاده کنید.

در واقع هر وسیله و لباسی که طبق مد روز باشد بعد از مدتی دیگر کارایی نداشته و افراد برای این که از مد روز عقب نیفتند دیگر از آنها استفاده نمی کنند؛ اما لباس، کیف و کفش های هولوگرامی به گونه ای هستند که بعد از مدت ها زیبایی و جذابیت خودشان را دارند. در واقع این تفاوت هولوگرام با دیگر رنگ ها می باشد.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.