کاربرد برچسب های امنیتی در جلوگیری از تولید محصولات تقلبی

کاربرد برچسب های امنیتی

کاربرد برچسب های امنیتی با توجه به محصولات تقلبی در بازار هرگز به چیزی بیش از نرخ های ثبت شده امروزه مرتبط نیست. طبق گفته رئیس عملیات در چاپگرهای برچسب لوری کمپل، وزارت امنیت داخلی، مبلغ یک و هفت میلیارد دلار از کالاهای تقلبی را در مرز ایالات متحده در سال دوهزار و سیزده به دست آورد. ارزش جهانی کالاهای تقلبی در حال حاضر حدود یک و هفتاد و هفت تریلیون دلار تخمین زده می شود.

آنچه در ادامه مطلب “کاربرد برچسب های امنیتی” می خوانید:


کاربرد برچسب های امنیتی و هولوگرام ضد جعل

کالاهای تقلبی نیز می توانند خطرات جدی ایجاد کنند. کیف های دستی و عینک آفتابی، بسته بندی های ناقصی که می تواند بیماری های حاصل از مواد غذایی را افزایش دهد، در حالی که محصولات زیبایی تقلبی نیز می توانند خطرات بهداشتی نیز ایجاد کند. مطالعه سال دو هزار و چهارده توسط ائتلاف بین المللی ضد تقلب آی.ای.سی.سی ارزش کالاهای تقلبی چینی را یک و بیست و دو میلیارد دلار در تخمین زده بود. هولوگرام های ضد جعل راهکار اساسی برای جلوگیری از تولید چنین محصولاتی است.

کاربرد هولوگرام ضد جعل

قابلیت ردیابی و کاربرد برچسب های امنیتی

بیل کامینگز، اس.وی.پی ارتباطات شرکتی در تین فیلم توضیح می دهد که برخی از این محصولات چینی شامل فرمول دنده های آسیب دیده بود که در چند سال گذشته منجر به مرگ کودکان شده، علاوه بر این، بازار دارویی نیز رو به رشد است. در سال دوهزار و ده، گزارش سازمان ملل در کالاهای تقلبی را نگرانی بابت مواد مخدر جعلی را عنوان می کند.

تروور ریچاردسون، مدیر توسعه بازار آمریکای شمالی، میگوید: محصولات جعلی هیچ مرزی ندارند. به نظر می رسد بدون توجه به اینکه چه محصول تولید می شود، فرصتی برای جعل و افزایش غیر قانونی پولی وجود دارد. تولید کنندگان توسعه محصولات منحصر به فرد میلیون ها نفر را با تضمین کیفیت دقیق بکار می گیرند. داشتن چیزی که جعلیست به طور معمول به معنای محصول نامناسب است.

قابلیت ردیابی و کاربرد برچسب های امنیتی

در واقع بهتر است بپرسید: خطر بالقوه خرید محصولات خوب بجای محصولات جعلی چیست؟ داروها، لوازم الکترونیکی، مواد غذایی و محصولات نوشیدنی، لوازم آرایشی و کرم پوست، قطعات خودرو و هرچیز غیر استاندارد می تواند به معنای بیماری باشد و حتی منجر به مرگ مصرف کنندگان گمراه شود. امنیت فراتر از جعل محصول است. انحراف محصول می تواند به عنوان یک محصول نامرئی آسیب زننده باشد، که نیاز به قابلیت ردیابی را افزایش داده است. برچسب های امنیتی راهی برای مقابله با این بیماری همه گیر هستند.

بیشتر بخوانید

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


برچسب امنیتی حاوی شواهد محرمانه

آلیسون شوئیتما، مدیر تولید و توسعه کسب و کار آیری دنیسون، یک برچسب امنیتی را مشخص می کند که حاوی شواهد محرمانه و راه حل های ضد جعل و تقلب است. او توضیح می دهد: شواهد تظاهرات نشان دهنده یک نشانه بسیار ساده است که نشان می دهد بسته یا محصول شما با آن دستکاری شده است.

این می تواند یک فیلم قابل تخریب باشد. که زمانی که شما سعی می کنید آن را از بسته به یک فیلم خالی بیاندازید شکسته شده است. راه حل های ضد جعل به طور کلی بیشتر سفارش داده شده و برای کپی کردن دشوار هستند. از یک علامت با یک نام شرکت گرفته تا یک تبدیل یک لوگو به هولوگرام می تواند مورد سفارش باشد.

برچسب امنیتی حاوی شواهد محرمانه
به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.