چاپ لیبل و برچسب ژله‌ای

لیبل و برچسب ژله‌ای

برچسب‌های ژله‌ای در سایزهای مختلف با طرح‌های گوناگونی تولید می‌شود. این برچسب‌ها که کاربردهای بسیار زیادی دارند این روزها مورد توجه قرار گرفته‌اند. چاپ برچسب ژله‌ای توسط شرکت بعدنگار ایرانیان در کشور انجام می‌شود. از این برچسب ها می‌توان برای تبلیغات استفاده نمود. بسیاری از شرکت‌هایی که در کشور ما فعالیت‌های مختلفی دارند از این برچسب‌ها برای تبلیغات خدمات خود بهره‌مند شده‌اند.

برچسب ژله‌ای چیست؟

به برچسب‌هایی که پشت آنها یک لایه چسب‌دار وجود داشته باشد و روی آنها با یک لایه شفاف پوشانده شده باشد برچسب ژله‌ای می‌گویند. وجود لایه شفاف روی این برچسب ها باعث شفافیت بیشتر آن شده و تصویر برچسب را به صورت سه بعدی نمایش می‌دهد. این برچسب نمای بسیار جذابی داشته و برای تبلیغات گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

اگر بخواهید تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید می‌توانید از لیبل های ژله‌ای استفاده کنید تا بازده تبلیغات خود را افزایش دهید‌. ماندگاری و مقاومت بالای برچسب های ژله‌ای موجب شده که این برچسب‌ها به راحتی از بین نرفته و به شکل اولیه خود باقی بماند. برچسب ژله‌ای به دلیل کیفیت بالا که در تولید خود دارد در هر شرایط جوی مقاومت بالایی از خود نشان داده و طول عمر بالایی دارد.

برچسب ژله‌ای

چاپ لیبل ژله‌ای

شاید برای شما این سوال پیش آید که چاپ این لیبل ها توسط چه مجموعه‌هایی انجام می‌شود. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مجموعه‌های زیادی در کشور ما چاپ لیبل ژله‌ای را انجام می‌دهند. انتخاب یک مجموعه مناسب برای چاپ این برچسب‌ها اهمیت زیادی دارد. اگر از مواد اولیه با کیفیت و چسب‌های مرغوب برای تولید این برچسب استفاده شود کیفیت و دوام و طول عمر آنها به شدت افزایش پیدا می‌کند. اگر می‌خواهید مشتریان شما بیشتر شما را بشناسند و همیشه در چشم آنها باشید از این برچسب‌های بسیار با کیفیت استفاده کنید که در طول زمان به شکل اولیه خود باقی می‌مانند.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

موارد استفاده از برچسب ژله‌ای

از آنجایی که کاربردهای برچسب های ژله‌ای تنوع بسیار زیادی دارند از این برچسب‌ها برای صنایع مختلف استفاده می‌کند. خاصیت بسیار مطلوب برچسب ژله‌ای موجب شده که این برچسب‌ها مورد توجه بسیاری از مردم قرار گیرند. برای ایجاد علائم تجاری و محصولات سخت افزاری می‌توان از برچسب‌های ژله‌ای استفاده نمود. بخش‌های مختلفی که در وسایل نقلیه وجود دارند نیز از این برچسب‌ها برای نمایش بهتر خود استفاده می‌کنند. می‌توان از این برچسب برای تجهیزات کامپیوتر نیز استفاده کرد.

کیفیت لیبل ژله‌ای

کیفیت مواد اولیه در تولید این لیبل اهمیت بسیار زیادی دارد. گاهی اوقات برخی از تولیدکنندگان این برچسب به جای پلی اورتان از مواد دیگر استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود که لیبل‌های ژله‌ای پس از مدتی دچار زرد شدن و تغییر رنگ شوند. مجموعه ما با هدف رضایت مشتریان از بهترین مواد اولیه در تولید لیبل‌های ژله‌ای استفاده می‌کند. قیمت لیبل‌های ژله‌ای به کیفیت لیبل‌ها بستگی دارد.

اگر از مواد اولیه با کیفیت مانند پلی اورتان در تولید لیبل‌ها استفاده شود قیمت بیشتری دارند. استفاده از رزین اپوکسی منجر به کاهش قیمت برچسب‌های ژله‌ای خواهد شد. اگر شما بخواهید هزینه کمتری برای برچسب‌هایی با مواد اولیه رزین اپوکسی پرداخت نمایید موجب می‌شود که شما مدت کمی از برچسب‌ها استفاده کنید و کیفیت خود را از دست می‌دهند.

کیفیت لیبل ژله‌ای

سایز لیبل ژله‌ای

سایز لیبل ژله‌ای نیز از دیگر موارد موثر در قیمت این برچسب‌ها شناخته می‌شود. هرچه سایز لیبل ژله‌ای کوچک‌تر باشد هزینه کمتری خواهد داشت. البته این نکته را فراموش نکنید که گاهی اوقات جزئیات بسیار زیادی که در سایزهای کوچک اعمال می‌شود منجر به هزینه‌های بیشتری نیز خواهند شد. به طور کلی می‌توان گفت که هزینه لیبل ژله‌ای به راحتی تشخیص داده نخواهد شد.

وضوح و کیفیت تصویر

وضوح و کیفیت تصویر لیبل‌های ژله‌ای از دیگر موارد موثر در قیمت آنها هستند. اگر کیفیت چاپ لیبل ژله‌ای بالا باشد باید هزینه بیشتری برای چاپ آن پرداخت. مجموعه ما انواع لیبل ژله‌ای را با کیفیت بسیار بالا و مواد اولیه بسیار مرغوب چاپ می‌کند. شما می‌توانید انواع لیبل ژله‌ای را با وضوح و کیفیت تصویر بسیار بالا از طریق موسسه ما سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

خدمات بعد نگار ایرانیان

اگر نمی‌خواهید به صورت حضوری به موسسات چاپ مراجعه نمایید می‌توانید از خدمات غیرحضوری مجموعه ما برخوردار شوید. شما با مراجعه به سایت ما می‌توانید انواع لیبل‌های ژله‌ای که توسط مجموعه ما تولید شده‌اند را مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود یک طرح مناسب را سفارش دهید. با استفاده از خدمات غیر حضوری می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و مدت زمان کمی برای سفارش برچسب خود صرف کنید.

خدمات غیر حضوری به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید در هر مکانی که قرار دارید بدون محدودیت زمان سفارش خود را ثبت کرده و نیاز خود را برطرف سازید. همکاران ما شما را از مشاوره رایگان بهره‌مند کرده و با تماس با مجموعه ما می‌توانید اطلاعات کامل از چاپ برچسب‌های تبلیغاتی و لیبل‌های ژله‌ای مختلف به دست آورید.

وضوح و کیفیت تصویر برچسب ژله ای

سخن پایانی

با توجه به این مطلب متوجه شدید که یکی از گزینه‌های مناسب برای تبلیغات، چاپ لیبل‌های ژله‌ای است. برچسب های ژله‌ای که علاوه بر تبلیغات برای حوزه‌های مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای چاپ ابتدا باید این طرح را پیشنهاد داده و عوامل زیادی در قیمت لیبل ژله‌ای تاثیر دارد. این عوامل که در بالا بطور کامل شرح داده شد در هر مجموعه متفاوت در نظر گرفته می‌شود. مجموعه ما برای چاپ انواع لیبل ژله‌ای سعی در کاهش هزینه‌ها برای مشتری دارد. شما می‌توانید این برچسب‌ها را با هزینه‌های کمتر از طریق ما سفارش دهید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.