برچسب هولوگرام سه بعدی

برچسب هولوگرام و اصالت کالا

اختراعات و تکنولوژی ها زندگی ما را بسیار ساده تر کرده اند. به طور مشابه، مفهوم تکنولوژی هولوگرافی نیز زندگی بسیاری از افراد را سهل تر نموده است. بهترین استفاده از این فناوری، تولید هولوگرام های سه بعدی توسط تولیدکنندگان برچسب های هولوگرام سه بعدی است. که به دلایل امنیتی مختلفی به کار می روند. از بلیط رویداد گرفته تا شناسنامه و بسته بندی محصولات.

هولوگرام، نوشته ای سه بعدی از تصویر اصلی است که بر روی محصول چاپ شده و با فناوری های پیشرفته تولید شده است. دنیای هولوگرام ریشه در یونان دارد. هولوگرام به ترتیب به معنای دیدگاه کلی نوشته شده هستند.

برچسب هولوگرام سه بعدی

امنیت برچسب هولوگرام سه بعدی

طبق یک گزارش، کالاهای تقلبی حدودا 300 بیلیون دلار از حق کسب و کار حجم معاملات را می ربایند. اینجاست که استفاده از این هولوگرام ها ضرورت پیدا می کند. ایده ی اصلی استفاده از این فناوری، داشتن مارک اصلی کالاها است. پروسه تولید برچسب هولوگرام سه بعدی شامل روند فیزیکی، شیمیایی و مهمتر از همه هنری است.

پروسه ی تولید هولوگرام های سه بعدی بسیار پیچیده، خصوصی و ایمن شده است به گونه ای که امکان کپی کردن آنها غیر ممکن گردد. باید به اندازه کافی ساده باشد که حتی یک فرد غیر متخصص هم به سادگی آن را تشخیص دهد و در عین حال باید به اندازه کافی پیچیده نیز باشد که کپی برداری از آن دشوار گردد.

اعتبار برچسب هولوگرام

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


کاربرد برچسب هولوگرام سه بعدی

استفاده از این برچسب هولوگرام های سه بعدی نه تنها به دلایل امنیتی و محرمانه محبوبیت دارد بلکه راهی برای دیده شدن یک برند خاص در بازار نیز است. با استفاده از این فناوری هولوگرام، شرکت ها می توانند تصویر برند و محصول خود در بازار را افزایش دهند. آنها به مشتریان خود اجازه می دهند هولوگرام منحصر بفرد محصولات خود را بشناسند. به گونه ای که مشتریان وفادار، در بین برندهای رقیب قادر به شناسایی یک برند خاص باشند. به علاوه این برچسب هولوگرام سه بعدی برای جذاب تر کردن بسته بندی محصول، ایجاد امنیت و بررسی های بهداشتی و پزشکی لازم کالا نیز به کار می روند.

برچسب هولوگرام غیر قابل جعل

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.