کاربرد برچسب نقره کوب

برچسب های نقره کوب

برچسب نقره کوب یکی از ایده های چشم نواز و پیشرفته برای چاپ و تبلیغات بوده و امروزه بسیاری از صاحبان کار برای تبلیغ برند و محصول خود این روش را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. این روش از پرکاربردترین ایده هایی است که برای چاپ نوشته ها، آثار و تصاویر از آن استفاده می کنند. چاپ نقره کوب به دو روش دستی و ماشینی اجرا می شود که روش ماشینی برای تیراژهای بسیار استفاده می شود در حالی که از روش دستی برای چاپ لوح ها و تقدیرنامه ها استفاده می کنند.


برچسب نقره کوب چیست؟

از زمان های بسیار قدیم تا به امروز مردم جوامع مختلف به دنبال راه کارهایی برای به ثبت رساندن نوشته ها و تصاویر خود می باشند. با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هرساله روش ها و ایده های نوین ارائه می شود که امروزه برچسب نقره کوب و برچسب طلاکوب از جمله ایده هایی است که مدنظر بسیاری از افراد قرار گرفته است.  لازم به توضیح است که این برچسب های نها جلوه زیبایی داشته و ویژگی های هولوگرام را ندارد.

این روش توسط زرگری به نام گوتنبرگ که دستگاهی برای  ضرب برچسب های طلاکوب و نقره کوب را اختراع کرد در دنیا شناخته شد و در حال حاضر این روش چاپ و ضرب  آثار و نوشته ها و تصاویر بسیار محبوب بوده و مورد انتخاب افراد واقع می شود. برچسب نقره کوب و طلاکوب را می توان به عنوان یکی از زیباترین چاپ ها معرفی کرد که با توجه به سلیقه و پسند افراد پس از چاپ به عنوان قابی برای جای دادن آثار و نوشته مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش چاپ با توجه به کاربرد و کارایی که دارد در حال حاضر توجه بسیاری از صاحبان کار و سرمایه گذاران را به سوی خود جلب کرده است تا  برای تبلیغ برند خود و اثرگذاری بصری از این روش چاپ استفاده کنند.

برچسب های نقره کوب
کاربردهای برچسب های نقره کوب در صنعت چاپ

فرآیند چاپ نقره کوب

در این بخش می خواهیم شما را با فرآیند چاپ یا ضرب نقره کوب آشنا سازیم که به دو روش مختلف انجام داده می شود در روش اول که عموما به روش دستی شناخته می شود برای چاپ تعداد سفارش پایین مورد استفاده قرار می گیرد و در روش دوم که روش ماشینی است برای تیراژهای بالا در نظر گرفته می شود

چاپ برچسب نقره کوب به روش دستی

روش دستی را می توان برای تولید چاپ جلد کاتالوگ و کتاب، پایان نامه، لوح و غیره که در تعداد کمی مورد نیاز است بسیار مناسب بوده و کارایی بهتری دارد.

چاپ نقره کوب به روش ماشینی

این روش برای چاپ های انبوه و در تعداد بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد هم چنین با پیشرفت فناوری و تکنولوژی ماشین چاپ دیجیتال نیز تولید شده است که با بهره مندی از آن دیگر می توانید هر متن و طرحی را با توجه به سایز و فونت دلخواه خود به چاپ برسانید که این دستگاه بعد از فرایند چاپ  با کیفیت قابل قبول در کمترین زمان برچسب نقره کوب مدنظر شما راضرب می کند. کارایی این دستگاه  با دستگاه چاپ هولوگرام  متفاوت است.

کاربرد چاپ نقره کوب

همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم برچسب نقره کوب دارای کاربرد بسیار زیادی بوده و امروزه در بسیاری از موسسات چاپی و تبلیغاتی از این روش  جهت زیبایی بصری استفاده می کنند. در کاربرد برچسب نقره کوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در صورتی که قصد ارسال دعوت نامه رسمی به اداره و یا موسسه ای را دارید می توانید با افزودن چاپ نقره کوب و یا طلاکوب برند ولوگوتان به مهرمورد استفاده ، دعوت نامه خود را شکیل تر و جذاب تر کنید. با استفاده از نقره کوب و یا طلاکوب می توانید برای عناصر کلیدی و چاپ آرم هایی چون عنوان های مهم و اسلامی مدنظر و خاص اقدام نمایید.

برای دعوت مهمانان در جشن ها مانند مراسم عروسی و تولد از چاپ نقره کوب استفاده کرده و تزیین و طراحی خود را زیباتر کنید.چاپ نقره کوب برای طراحی بنرهای مخصوص عزاداری در روزهای خاص از سال نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


ویژگی های چاپ نقره کوب با کیفیت

چاپ نقره کوب و طلاکوب از شناخته شده ترین ابزارهای تبلیغاتی بوده و جهت تبلیغات بر روی محصولات و بسته بندی ها مورد استفاده واقع می شود که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند از آن بر روی بنرها، اشکال مربعی، دایره ای و بیضی شکل استفاده کنند.

توجه داشته باشید که کیفیت چاپ نقره کوب و طلاکوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که کیفیت چاپ آن سبب جذب مشتریان و رضایت آنها خواهد شد از این رو شرکت های ارائه دهنده خدمات در این زمینه بایستی از به روز ترین امکانات و تجهیزات برای چاپ نقره کوب استفاده کرده و بهترین کیفیت را در فعالیت خود پیاده کنند. از جمله ویژگی های چاپ نقره کوب با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ماندگاری بالا
  • چاپ در سایز و ابعاد های سفارشی
  • مقرون به صرفه
  • تاثیر بصری در رضایت مشتریان
ویژگی های چاپ نقره کوب با کیفیت

سفارش برچسب نقره کوب

مشتریان و کاربرانی که قصد تبلیغ محصول و برند خود را دارند می توانند با انتخاب چاپ نقره کوب از آن برای تبلیغات استفاده کنند. با توجه به این که چاپ نقره کوب جایگاه ویژه ای در میان افراد جامعه دارد از این طریق به بهترین شکل ممکن می توان با ثبت نوشته ها و آثار خود با چاپ نقره کوب یادگاری بسیار زیبا و تاثیرگذاری را به افراد خواهید داد.

شما می توانید برای سفارش چاپ نقره کوب به صورت اینترنتی از وب سایت مربوطه اقدام نموده و در کوتاه ترین مدت زمان سفارش خود را دریافت کنید هم چنین قبل از هر گام می توانید پروژه های انجام شده را مورد مشاهده قرار دهید و در صورت مورد پسند بودن در جهت ثبت سفارش اقدام کنید.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


هزینه برچسب نقره کوب

هزینه و قیمت چاپ برچسب نقره کوب از جمله مسائلی است که برای بسیاری از افراد جای سوال بوده و قبل از سفارش به دنبال دریافت پاسخ خود هستند در این خصوص می توان گفت این روش چاپ یکی از مقرون به صرفه ترین و معقول ترین راه های چاپ بوده و شما می توانید با انتخاب چاپ برچسب نقره کوب در کنار بهره مندی از لوکس ترین ایده چاپ هزینه های مناسب و ارزانی را تقبل کنید.


به اشتراک بگذارید :