اعتبار برچسب هولوگرام و انواع برچسب

اعتبار برچسب هولوگرام

در مورد اعتبار برچسب هولوگرام گارانتی بیانیه ای نوشته شده است که به طور مستقیم با خرید و فروش کالا در ارتباط است. هر خریدار، به اعتبار برچسب هولوگرام هر محصول که با اتیکت گارانتی مشخص می شود توجه خواهد کرد تا دریابد که آیا محصول توسط سازنده گارانتی شده است. خرید و فروش محصولات نمی توانند بدون گارانتی باشند و به همین دلیل نیاز به برچسب هولوگرام گارانتی بوجود می آید. اگر شما هر محصولی را بدون هولوگرام برچسب گارانتی خریداری کردید، به این معنی است که آن گارانتی جعل شده است یا تولید کننده محصول هیچ گارانتی را ارائه نداده است.

مصرف کننده آگاه همیشه به هولوگرام برچسب گارانتی بر روی محصول توجه خواهد کرد. در صورت نقص، او محصول را نخواهد خرید. در زمان های اخیر موارد بسیاری وجود دارد؛ که نمایندگی یک محصول خاص سعی داشته است برچسب هولوگرام گارانتی را دستکاری کند و آن را با برچسب همانند جایگزین کند.

اعتبار برچسب هولوگرام

تولید کنندگان برچسب هولوگرام گارانتی

امروزه چندین تولید کننده اتیکت گارانتی و اعتبار برچسب هولوگرام وجود دارد که دسته ای منحصر به فرد از اتیکت های برچسب های هولوگرام گارانتی را ارائه داده اند که از تکنیک های اتیکت های هولوگرافی استفاده می کنند. برچسب های لیزر هولوگرافی توسط سازندگان برچسب های گارانتی هولوگرافی طراحی شده اند. به شکلی که خراب کردن بسته بندی و هولوگرام، جعل را در وضعیتی سر در گم قرار می دهد بطوری که نمیتوان بسته بندی اصلی را دوباره طراحی کند. خدمات ما را چک کنید تا بتوانید از اتیکت های روی محصولتان محافظت نمایید.

نظر مشتریان در مورد انواع چسب ها

بیشتر مشتریان ما در مورد نوع چسب هایی که می توان در برچسب ها مورد استفاده قرار داد سوال می کنند. هرگز پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد. همانطور که می دانید طیف وسیعی از چسب ها وجود دارد که می توان از میان آن ها یکی را به دلخواه انتخاب کرد. تمامی این موارد به کاربرد نهایی برچسب بستگی دارد. دو نوع چسب برای برچسب ها وجود دارد. یکی از آنها دائمی و دیگری قابل حذف است. هر کدام از این موارد را می توان با انواع متعددی از مواد ایجاد کرد.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

انواع برچسب هولوگرام

هر ماده ای که شما انتخاب می کنید به سطحی که برچسب مورد استفاده قرار می گیرد، شرایط قابل تحمل برای برچسب و طول عمر آن بستگی دارد. شاید بتوان گفت یکی از محبوب ترین نوع ماده ای که برای ساخت چسب در برچسب ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای محصولاتی با طول عمر طولانی مناسب است؛ آکریلیک و آکریلیک آبی است. آکریلیک آبی تنها برای محیط های خشک مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد در چهار نوع برچسب زیر استفاده می شوند:

انواع چسب ها - اعتبار برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرام یا اتیکت – چسب های دائمی:

چسب های دائمی رایج ترین و کم هزینه ترین مواردی است که از آن استفاده می شود. این چسب ها را می توان با استفاده از حلال برداشت. واضح است که این گونه موارد قابل برداشتن نیستند. برداشتن برچسب های دائمی معمولا منجر به خراب شدن آن می شود. چسب های دائمی برای سطوح غیر قطبی، فیلم ها، corrugated board استفاده می شود. این نوع چسب ها را نمی توان برای سطوح منحنی مانند استفاده کرد.

برچسب هولوگرام یا اتیکت – نیمه دائمی :

برچسب های نیمه دائمی همانند برچسب های قابل حذف رفتار عمل می کنند. شما می توانید آن را در هر جایی که نیاز دارید قرار دهید و آن را انتقال دهید. با این حال بعد از چند روز برچسب های نیمه دائمی ترکیب تشکیل دهنده خود را تغییر می دهند. در این شرایط برچسب سفت می شود و خود را به طور دائمی به شیء مورد نظر می چسباند. در نهایت معادل یک برچسب دائمی خواهد بود و بر روی موقعیت کاملا قفل می شود. به همین خاطر است که برچسب های نیمه دائمی را برچسب های repositionable می نامند.

برچسب هولوگرام یا اتیکت کندنی/ قابل برداشت:

برچسب هولوگرام هایی که از چسب های قابل برداشت و کندنی استفاده می کنند به راحتی از روی ماده نمی افتدند. با اینحال این برچسب ها و هولوگرام را می توان از روی سطح ماده برداشت. بعد از برداشتن، این نوع برچسب ها خراب نمی شوند و چسب به همراه برچسب باقی می ماند. این در حالیست که هیچ چسبی بر روی سطح ماده نخواهد بود. چنین برچسب هایی را می توان دوباره بر روی سطح دیگری مورد استفاده قرار داد.

برچسب هولوگرام یا اتیکت کندنی/ قابل برداشت

برچسب هولوگرام یا اتیکت منجمد کننده:

چسب های منجمد کننده می توانند دمای بسیار سرد را بدون کنده شدن یا خراش برداشتن تحمل کنند. بنابراین از این نوع چسب ها می توان بر روی برچسب هایی استفاده کرد که بر روی سطح موادی چسبانده می شود که باید دمای بسیار پایینی را تحمل نمایند. در برخی از موارد دما به زیر صفر نیز می رسد. با اینحال زمانی که دما افزایش پیدا می کند، می توان برچسب را به سادگی جدا کرد.

قبل از انتخاب نوع چسب باید فاکتورهای متعددی مد نظر قرار گیرد. این فاکتورها در برگیرنده اندازه برچسب، بافت ماده ای که برچسب بر روی آن قرار می گیرد و سطح سیار بودن برچسب است. برخی از برچسب ها ممکن است زمانی برداشته شوند. این در حالیست که برچسب هایی همچون برچسب حمل و نقل باید کاملا دست نخورده باقی بمانند.

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


چگونه PRISYM ID می تواند به اعتبار برچسب هولوگرام کمک کند؟

ما تامین کننده حرفه ای برای برچسب های با کیفیت هستیم و قیمت های مقرون به صرفه ای داریم. چه به دنبال برچسب های ساده بگردید یا بخواهید از برچسب های حرارتی استفاده کنید؛ شرکت ما می تواند محصولات مناسبی را بر اساس نیازهای موجود ارائه کند. تیم متخصصی که در شرکت وجود دارد می تواند طیف وسیعی از محصولات را در اختیار شما قرار دهد.

دانش ما در حوزه تولید و مدیریت برچسب ها، مشتریان را مطمئن می سازد که محصول خریداری شده با نیازهای آنان هماهنگ و سازگار است. صنایعی که ما از آن ها با اعتبار برچسب هولوگرام پشتیبانی می کنیم در برگیرنده علوم طبیعی، بهداشت و درمان، غذا و نوشیدنی، مقامات محلی، خودرو و برق است.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.