برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ

برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ

برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ یا برچسب های چسبان با جلوه ی ویژه ی flip-flop (پشتک وارو) ساخته شدند. شیوه ی فلیپ فلاپ از این حقیقت بهره می برد که طرح های هولوگرافی در لایه های اختصاصی از زاویه ی دید مشخصی قابل مشاهده هستند.

آنچه در ادامه مقاله “برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ” می خوانید:


طراحی برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ

در یک نمونه ی ایده آل با نگاه کردن به هولوگرام تنها لایه اصلی هولوگرام دیده می شود در حالی که با تغییر زاویه ی دید و یا چرخاندن هولوگرام سایر لایه ها نیز مشاهده می شوند در عین حال لایه های قبلی ناپدید می شوند. طراحی استاندارد چند لایه ای هولوگرام ارتباطی با مشاهده ی هولوگرام از زاوایای متعدد ارتباطی ندارد بلکه به مشاهده ی آن از زاویه ی دید متفاوت و یا رنگ متفاوت ناشب از تداخل نور مرتبط است. پیش طراحی فلیپ فلاپ از رویت لایه های منحصر به فرد در زاویه های خاص بهره می گیرد و هدف از آن ساخت لایه های منحصر به فرد با متن های گرافیکی متفاوت و یا انیمشن سازی است.

تولید هولوگرام ایمن

پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

برچسب های چسبان بر روی نوارهای چسب دار پنجاه میکرونی که عملکردی بهتر از هیدروژل های به کار برده شده دارند، تولید می شوند. شاخص مهرها با ضخامت پانزده میلی متر در یک حلقه است. چسب های هولوگرافی با جلوه های flip-flop در تمامی فروشگاه ها موجود است و مشتریان می توانند در هزمان زمانی و در میزان دلخواه آن را تهیه کنند.

برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ

طراحی برچسب های چسبان با فلیپ فلاپ

برچسب های چسبان از هولوگرام فلیپ فلاپ با طراحی دو لایه ای استفاده می کنند. تکنولوژی هولوگرام ماتریس نقطه ای که تفاوت زاویه ی میان لایه ی منحصر به فرد را افزایش می دهد در حین ساخت هولوگرام های دو لایه ای به کار گرفته می شوند. در مورد هولوگرام های دو لایه ای این زاویه در بیشترین حد خود قرار دارند و با تعداد لایه های تعریف شده کاهش می یابد.

اطلاعات ثبت شده در لایه ی دوم پس از چرخش برچسب رویت می شود. به دلیل پراکنش یافتن نور و این واقعیت که افراد با دو چشم به هولوگرام در دو زاویه نگاه می کنند، لایه ی مخفی به آسانی قابل رویت است. به هر حال این مسئله اختلال بر انگیز به نظر نمی رسد و اثر رنگین کمانی به وجود نمی آید و با گرافیک لایه ی دوم تداخلی ندارد. با سوق دادن هولوگرام با لایه ای که در آن کلمه ی secured با نماد کره ی زمین که با لایه ای دیگر که در آن کلمه ی seal بانماد قفل بر روی آن هم خوانی پیدا کند، انیمشن دلخواه تشکیل می گردد.

برچسب هولوگرام فلیپ فلاپ
به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.