زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

کاربرد هولوگرام های سه بعدی

کاربرد هولوگرام های سه بعدی 10 out of 10 based on 1 ratings. 519 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2608
تاریخ انتشار : سه شنبه, 30 آبان 1396 10:47
تعداد بازدید کننده : 519
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاربرد هولوگرام های سه بعدی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام های سه بعدی روش ابداعانه ی جدید محصولات به صورت سه بعدی به مشتریان است .برخلاف شکل های سنتی نمایش همانند فیلم های تولیدی مشتریان اشکال واقع گراتری از محصولات را به دست می آورند

کاربرد انواع هولوگرام


با توجه به پیشرفت روزانه هولوگرام در تمامی صنایع از هولوگرام ها استفاده می شود. امروزه با انواع هولوگرام آماده می توان نیاز صنعت های مختلف را رفع کرده و امنیت را در هر محصولی بالا برد. هولوگرام های سه بعدی کار برد فراوانی دارند. در ادامه به چند کاربرد اصلی هولوگرام های سه بعدی می پردازیم.

هولوگرام سه بعدینمایش ابداعانه محصولات توسط هولوگرام ها

هولوگرام های سه بعدی روش ابداعانه  ی جدید محصولات به صورت سه بعدی به مشتریان است .برخلاف شکل های سنتی نمایش همانند فیلم های تولیدی مشتریان اشکال واقع گراتری از محصولات را به دست می آورند .هولوگرام ها تنها برای نمایش  واقعی محصولات کارایی ندارند بلکه برای تشخیص جلوه های بصری همانند آتش ،باران ،مه و دود به کار گرفته می شود .حتی هنگامی که  محورهای رایج به صورت هولوگرام های سه بعدینمایش داده می شوند ،چشمگیرتر هستند .

هولوگرام هانمایش منحصر به فرد محصولات توسط هولوگرام ها

هولوگرام های سه بعدی امکان نمایش محصولات به صورت منحصر به فرد فراهم می آورد.برای مثال هولوگرام ها برای تطابق با محصولات محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرند .برای نمایش جواهرات ارزشمند همچون ساعت و ذغال سنگ از پیش زمینه های باران طلایی استفاده می شود .این امر سبب می گردد باران و یا برف در تمامی فصول ببارد و یا اینکه آفتاب بر سطح آن بتابد و یا اینکه ماشین آلات صنعتی در مقابل چشم بینندگان ساخته و پرداخته می شود .  تکنولوژی هولوگراممنحصر به فرد است .در این نمونه بینندگان مستقیما به سوی محصولات  کشانده و جذب می شوند .

کاربرد هولوگرام سه بعدیانتقال اطلاعات توسط هولوگرام ها

هولوگرام های سه بعدی روش مطلوب نمایش مفاهیم پیچیده به صورت گویا است .در این فرآیند هولوگرام هادر ابعادی که به طرح های اولیه ،نقاشی،عکس ها و اسلاید های پاورپوینت نمی رسد ،ساخته می شوند .از این طریق امکان انتقال اطلاعات به صورت آسان وگویا را فراهم می شود .در پایان این نمونه مزیتی برای مشتریان به شمار نمی آید بلکه یک عرصه ی رقابتی فاقد ارزش را به وجود می آورد .
برچسب هولوگرام سه بعدی


جلب توجه مشتریان توسط هولوگرام ها


در دوره و زمانی که به آسانی با چیزهای جدید روبه رو می شویم جلب توجه مشتریان با معرفی تکنولوژی جدیدد چندان ارزشمند نیست .هولوگرام سه بعدی به طرز شگفت انگیزی تاثیر گذار است و تنها به محصولی که در ذهن مشتری حک گردیده است ،محدود نمی گردد بلکه به شرکت سازنده ی آن نیز مرتبط است.علاوه بر این استفاده از هولوگرام به معنای ابداع محصول با آخرین متدهای روز است .با هولوگرام های سه بعدی می توان فاکتورهای غیر قابل باور کردنی مطابق آخرین مد روز را بهره برداری کرد که در بلند مدت مشتریان را شگفت زده خواهد کرد .

 


“ کاربرد هولوگرام های سه بعدی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.