هولوگرام کوانتومی از قیام مسیح

طراحی برچسب هولوگرام

دیم ایزابل پیکزل فیزیکدان مجارستانی در زمینه فیزیک ذرات و هنرمند برجسته بین المللی شناخته شده است. ظاهرا کشف کرده است که هولوگرام کوانتومی شواهد سخت و علمی مبنی بر اینکه عیسی مسیح از مردگان برخاسته است وجود دارد. هدف مطالعه او در این زمینه یک قطعه ساده از یک پارچه باستانی است که با عنوان کفن تورین شناخته می شود.


هولوگرام کوانتومی در تصویر مسیح

برای قرن ها طبق روایات انجیل، بسیاری از مسیحیان اعتقاد داشتند که پیکر مسیح در کفنی پوشیده شده بود و سپس آنرا در آرامگاهش در اورشلیم حدود دو هزار سال پیش قرار دادند. در سال 2004 دیم پیکزل از ناپدید شدن تصویر موجود بر روی کفن بسیار حیرت زده شد که این امردر علم فیزیک باورکردنی نیست حتی اگر آن لکه های خونی بر روی یک صخره قرار میگرفتند هم اینطور نمی شد.

مطالعات پیکزل به گونه ای کاملا قوی نشان می دهد که تصویر مسیح همانند یک هولوگرام کوانتومی ناپدید گشته و این روند تحت فرایند قیام مسیح پیشبینی می شود. پیکزل در این باره توضیح می دهد: تمامی پروسه قیامت همان چیزیست که در واقع از هیچ چیز ایجاد شده است. شما میتوانید دانش مربوط به کفن را بخوانید، مانند فقدان گرانش کامل، فقدان آنتروپی، بدون فروپاشی گرانشی، فقدان زمان فضا. آن بیان می کند که این واقعه با هیچ یک از علوم فیزیک مطابفت ندارد.

پیکزل مجسمه ای از یک مردی که در کفن قرار دارد با یک چهارم ابعاد کفن مسیح طراحی کرده است. وقتی از بغل به آن نگاه می کنیم به نظر میرسد که مرد در هوا به حالت تعلیق در آمده است که بیانگر این است که تصویر بر اساس دانش پذیرفته شده قبلی است.

پدیده ی این تصویر ما را به یک افق رویداد حقیقی نزدیک می کند. افقی که در آن همه قوانین فیزیک به شدت تغییر میکنند. پیکزل دائما ادعا می کند که تصویر در کسر اندکی از ثانیه ساخته شده است و شکل آن در اثر گرانش وجود ندارد.

هولوگرام کوانتومی

فیزیک حاکم در پشت تصویر هولوگرام کوانتومی

خانم پیکزل در رابطه با عملکرد فیزیکی پیچیده ای که در ورای این کفن صورت گرفته بدین صورت توضیح می دهد: وقتی که میزان زمان تا صفر مطلق پایین می آید (زمان متوقف می شود) در آرامگاه مسیح، دو افق رویداد (که یکی رویداد را از سمت بالا و دیگری رویداد را در قسمت پایین به هنگام توقف زمان متوقف می کند) از طریق جسم مسیح به یکدیگر بی نهایت نزدیک شده و یکدیگر را از بین می برند.

اگر این اظهارات تایید شود، انتظار می رود که کشف منجر به دیدگاه کامل و جدیدی “تکنیکی” به وجود آورد که در خصوص با ابتدای آفرینش جهان باشد. اکتشافات پیکزل و دیگر دانشمندانی که در زمینه این کفن جمع آوری شده است. در مستند تلوزیونی با نام fabric of time the درقالب دی وی دی با تهیه کنندگی آدام گریزلی ارائه شده است.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


هولوگرام آناتومیکی

همچنین در این فیلم، یک هولوگرام دقیق آناتومیکی سه بعدی از مردی است که به صلیب کشیده شده است. به غیر از کار مستقل از پیکزل، یک تیم علمی هلندی به رهبری دکتر پتروس سونز با استفاده از تکنولوژی لیزر برای ساخت تصاویر نگاتیوی دو بعدی بر روی کفن استفاده کرده است.

از میان چندین اکتشافاتی هولوگرافی میتوان به widow mite اشاره کرد( داستان های با مزمون برگ سبزی است در خانه درویش) که پشت و روی یک سکه را نشان می دهند و در 29 سال قبل از میلاد در سلطنت تیبریوس (که به دلیل ارزش کمی که داشتند در خارج از اسرائیل فروخته نمی شدند) قلم زدند.

نسخه های دی وی دی فیلم مستند the fabric of time دارای عینک های سه بعدی نیز هستند تا بتوان تصاویر سه بعدی را در آن به خوبی مشاهده کرد. این فیلم بر اساس بخش هایی از تعدادی کتب نیز بوده است همچون: کفن تورین توسط ایان ویلسون / خون وکفن توسط ایان ویلسون. این دی وی دی قطعا مورد بحث و جدل بسیاری می شود که ما در جریان آن زمینه قیام مسیح را جشن می گیریم.


هولوگرام قابل لمس

دانشمندان ژاپنی هولوگرام های قابل لمس ساختند. گروهی از محققان ژاپنی هولوگرام های قابل لمسی ساختند که این اشیا سه بعدی می توانند بدست انسان دستکاری شوند. با استفاده از تکنولوژی لیزر کواردیلیوم ثانیه ای، محققان نورهای پری شکل ساختند، سیستمی که میتواند حرکات فرکانس لیزری بالا را که یک میلیونوم از یک میلیاردم ثانیه طول می کشد را بسوزاند.

حرکاتی که به لامسه ی انسان واکنش نشان می دهد، در زمان مکث پیکسل های هولوگرام میتوانند در مابین هوا دستکاری شوند. هولوگرام های لمسی که در مرکز دانشگاه آتسونومیا اوچیای دانشگاه تسوکوبا معتقد است که این تکنولوژی برای اهدافی از قبیل سرگرمی، پزشکی و معماری استفاده می شود. او میگوید در مرحله ی فعلی تکنولوژی نوری به افراد اجازه ی واکنش فعال را نمی دهد اما هولوگرام های لمسی ظرفیت تغییر را دارند.

طراحی برچسب هولوگرام

هولوگرام های قابل لمس سه بعدی

اوچیای می گوید: در واقع شما نمیتوانید تصاویر یا ویدیوها را حس کنید، اما میتوانید یک ویدیو بسازید، نمیتوانید با لمسش به آن واکنش نشان دهید. بنابراین اگر ما بتوانیم تصویری سه بعدی بسازیم و اگر شما بتوانید آن را لمس کنید، سپس قادر به ساختن چیزی خواهید بود که فکر می کنید واقعا آنجاست.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


هولوگرام در زندگی روزمره

وی افزود، زندگی روزمره ی افراد تغییر خواهد کرد اگر ما از لیزرهای بزرگتری در فضاهای بزرگ تر استفاده کنیم. به طوری که افراد بتوانند به آن واکنش نشان داده و ببینند که چگونه این ها میتوانند در موقعیت های متفاوت استفاده شوند و درکجا ارتباط سه بعدی مانند ساختن سایت یا در رشته های پزشکی ضروری است.

مطابق با سرخط وب سایت عینی، دیگر پیشرفت ها ممکن است ساخت کیبورد کامپیوتری از پرتو نور را امکان پذیر کنند و گفت و گوی ویدیویی کاربران را برای تجربه ی حس واقعی ارتباط با افراد ممکن سازند.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.