مزیت استفاده از هولوگرام و سیستم بارکد

هولوگرام و سیستم بارکد

مزایای هولوگرام یعنی وقتی کمپانی ها به دنبال راهی برای کاهش مخارج و صرفه جویی در زمان هستند خیلی ها نگاه ویژه ای به ارزش استفاده از سیستم بارکد در زمان لیست کردن اموال دارند. بارکد ها خود را به عنوان ابزاری ارزشمند برای هر تجارت اثبات کرده­ اند که همیشه به دنبال کاهش مخارج کلی و بهبود کارایی کارمندان است.

بارکد ها همچنین یک راه قابل اطمینان و ارزان برای ردیابی اموال شما هست. این روش آزمایش شده و درست مزیت های زیر را به هر کمپانی که نیاز به یک سیستم لیست اموال دارد، ارائه می دهد.

کاهش خطای انسانی

با یک سیستم بارکد هولوگرام برای لیست اموال، شما می­ توانید تقریبا به طور کامل خطای انسانی که سیستم شما را مختل می کند را حذف کنید. وقتی کارمندان به شکل دستی دیتا را وارد می کنند، وقوع خطا خیلی بیشتر است از وقتی که یک اسکنر بارکد برای ردیابی اموال استفاده می ­شود.

وارد کردن دیتا با دست همچنین زمان زیادی می برد و یک اسکنر بارکد هولوگرام یک روش قابل اعتماد و سریع برای کارمندان برای تکمیل وظایف خود بدون خطاست.

مزایای هولوگرام  - کاهش خطای انسانی

زمان تمرین کمتر با استفاده از سیستم بارکد

استفاده از سیستم بارکد هولوگرام تقریبا ساده است، حتی برای کسانی که با تکنولوژی بیگانه هستند. اغلب افراد می توانند در یک دقیقه استاد استفاده از اسکنر شوند و توانایی خواندن بارکد ها از اسکنر را گسترش دهند.

با یک اسکنر، شما از وظیفه­ ضروری درس دادن کارمندان در بخش وارد کردن قیمت یا سیستم لیست اموال، خلاص می شوید. کارمندان شما باید در تمرین کمتری شرکت کنند که این باعث صرفه جویی پول و زمان برای کمپانی می شود.

هزینه­ کم در سیستم بارکد

حتی پیچیده ترین سیستم بارکد هولوگرام برای بسیاری کمپانی ها با نیاز لیست اموال، تقریبا قابل خرید است. طراحی و چاپ بارکد آسان است و نیاز به سرمایه­ زیادی از کمپانی ندارد. بدون توجه به اینکه شما کجا می­ خواهید از بارکد استفاده کنید، آنها فقط چند پنی برای چاپ هر کد هزینه خواهند داشت.

کد ها همچنین می ­توانند دقیقا همان جوری که شما دوست دارید طراحی (customize) شوند تا برای تبلیغات آینده و ست شدن با کالا بهتر شوند.

تطبیق پذیری در سیستم بارکد

استفاده از بارکد هولوگرام برای هر مجموعه دیتایی که برای کمپانی ضروری است و آسان است. آنها می­ توانند برای قیمت گذاری یا اطلاعات مجموعه­ اموال استفاده شوند. کد ها می­ توانند به هر محصولی متصل شوند و بنابراین می­توانند برای شناسایی هر محصول یا محموله ای که از محل تجارت شما ورود یا خروج می­ کند، استفاده شود.

کنترل بهتر از لیست اموال

از دیگر مزایای سیستم بارکد هولوگرام یک راه دقیق و باور نکردنی برای ردیابی اموال است. با بارکد، شما قادر به تشخیص این هستید که محصول و تجهیزات شما دقیقا کجاست و مخارج کلی را به وسیله­ کم کردن سطوح لیست اموال، کاهش می­ دهد.

با ردیابی بهتر محصولات، شما پولتان را ذخیره می­ کنید. چون مجبور نیستید لیست اموال اضافی که نیاز نیست، خریداری کنید. کدها همچنین می توانند ایده ه­ای به شما دهند که کدام محصول شما پر فروش است و کدام نیاز به تمرکز بیشتری برای جلب توجه مشتری دارد.

مزایای هولوگرام  - کنترل بهتر از لیست اموال

دیتای دقیق تر با سیستم بارکد

بارکد های هولوگرام همچنین دقت بیشتری در قیمت گذاری و لیست اموال برای شما به ارمغان می ­آورد. هر کد می­تواند هم برای لیست اموال و هم قیمت گذاری استفاده شود و تضمین دهد که هر دیتا برای هر دو دسته به سرعت و به صورت کار آمد، در دسترس است.

بارکد ها می­ توانند به هر شکلی طراحی(customize) شوند تا به شما در ردیابی اطلاعاتی که برای محصول نیاز دارید کمک کند. با یک سیستم بارکد هولوگرام، شما ایده­ بهتری از اینکه محصول شما دقیقا کجاست و حتی اینکه چرا آنجا هستند، بدست می­ آورید.

دیتا به سرعت در دسترس است

وقتی دیتا به صورت دستی وارد شود، شما ممکن است تا زمانی که اطلاعات وارد و به گزارش تبدیل شود، معطل بمانید، قبل از اینکه شما تصمیمی با توجه به محصول بگیرید. با یک سیستم بارکد هولوگرام، دیتا درست بعد از اسکن کردن، در دسترس است.

دیتا از اسکنر بارکد مستقیما به شبکه می­رود و به آسانی می­ تواند به دست کسانی که اختیار مربوطه را دارند برسد. وقتی اطلاعاتی که شما به آن ها نیاز دارید سریعتر بدست شما برسد، کار آمدی شما هم افزایش می ­یابد.

تصمیمات بر اساس اطلاعات بیشتر

چون یک سیستم بارکد هولوگرام دیتای قابل اعتمادتری را سریعتر فراهم می­ کند، پروسه­ تصمیم گیری در کل کمپانی را بهبود می بخشد. تصمیمات می­ تواند بر اساس دیتایی که از کد ها می­اید، گرفته شود.

شما وقت خود را روی ایده ­ها یا تصمیماتی تلف نمی کنید و وقتی که شما دیتای قابل اعتمادی دارید که ذخیره ه­ای برای گزینه ­های شما از سیستم شماست، هزینه­ ها را کاهش می ­دهد.


روش سنتی

چون کمپانی ها به طور جداگانه به دنبال راه هایی برای کم کردن مخارج کلی و مدیریت زمان بصورت کار آمدتر هستند، بسیاری به گزینه­ آشکار استفاده از سیستم بارکد هولوگرام برای ایجاد یک کمپانی که عملکرد بهتری دارد و خدمات بهتری به مشتریان ارائه می­ دهد، نگاه ویژه ­ای دارند.

بارکد ها به شما اجازه می دهد که در هر تصمیم­ گیری سازمان یافته­ تر و مطلع تر باشد، با توجه به لیست اموالی که شما در تجارت خود فروخته ­اید. لیست اموال مساوی است با پول و مدیریت آن به صورت کار آمدتر در نهایت باعث کسب پول بیشتر می­شود.

حفظ امنیت بن های خرید با چاپ هولوگرام

سوء استفاده از بن های خرید یکی از بزرگترین تهدید ها در صنایع خرده فروشی است که امروزه با به مخاطره انداختن حاشیه سود صاحبان مشاغل، تا حدی سبب بروز دردسر هایی برای این صنایع شده است.

چاپ هولوگرام (برچسب اطمینان) خرید یکی از موثر ترین روش های حصول اطمینان در جهت محافظت بن های خرید و متعاقب آن کسب و کار و سرمایه شماست.

چگونه هولوگرام به حفاظت از محصولات کمک می کند؟

از مزایای هولوگرام هولوگرام های امنیتی برچسب هایی هستند که به منظور محافظت از محصول و یا مواردی چون بن خرید در کنار هولوگرام چاپ می شوند. کپی کردن این هولوگرام ها بسیار دشوار است چرا که از یک “هولوگرام اصلی” ساخته شده اند و برای انجام آن تجهیزات تخصصی و پیشرفته مورد نیاز است.

این خود، عاملی بازدارنده برای کلاهبرداران است که به خوبی میدانند بدون دسترسی به هولوگرام اصلی نمی توانند محصولاتی با ظاهر اصلی و واقعی تولید کنند.

مزایای هولوگرام  - تصمیمات بر اساس اطلاعات بیشتر

برچسب های هولوگرام در بن های خرید

وجود برچسب های هولوگرام در بن های خرید می تواند از تکثیر و کپی متقلبانه کلاهبرداران جلوگیری نماید و توزیع و پخش این بن ها همراه با هولوگرام برای شما احساس امنیت به ارمغان می آورد. چنانچه این بن های خرید در معرض دید عموم قرار دارند، اعمال دقت و توجه بیشتر به امنیت داخل فروشگاه اهمیت بسزایی دارد.

اطمینان حاصل کنید که این بن ها همیشه پشت پیشخوان و یا در یک قفسه قفل شده ایمن نگهداری شوند. چنانچه در معرض دید باشند، شما به تنهایی شرایط را برای کلاهبرداران مهیا کرده اید تا این بن های خرید را ببینند، به راحتی آنها را تکثیر کنند و یا به بیان دیگر شما اطلاعات را برای تکثیر در اختیار کلاهبرداران قرار داده اید.

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:


جلوگیری از سوء استفاده از بن های خرید

مزایای هولوگرام در بن های خرید را تنها در فروشگاه ها و یا وب سایت های رسمی و مطمئن عرضه نمایید: چنانچه مشتریان مطلع باشند که بن های خرید تنها در مکان هایی مشخص موجود هستند، بنابراین، برای خرید از فروشنده های غیر مجاز رغبتی نخواهند داشت.

همواره اطمینان دهید که بن های خرید شما ثابت و یکسان هستند :

طراحی بن های خرید با ویژگی برچسب های هولوگرام یکسان به شما کمک خواهد کرد که در صورت وجود عدم تغییر، کاهش احتمال بن های خرید تقلبی دور از انتظار نخواهد بود.

پیشنهاد ثبت خرید :

از مشتریان خود درخواست کنید که تمام بن های خرید خود را در وب سایت شما ثبت نمایند، با این کار شما می توانید پیش تر، از بروز هرگونه سوء استفاده از بن های خرید جلوگیری نمایید.

با ایجاد این تدابیر می توانید از مزایای هولوگرام بن های خرید خود را محافظت و احساس امنیت نسبت به تکثیر غیر مجاز آنها نمایید. چاپ برچسب هولوگرام یک اقدام بسیار موثر و ضد کلاهبرداری و تقلب است که میتواند نه تنها برای بن های خرید بلکه بسیاری دیگر از محصولات، مورد استفاده قرار گیرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون مزیت و چگونگی کمک این هولوگرام ها به کسب و کار شما و دیگر مزایای آنها، با ما در یک مشاوره رایگان در تماس باشید.

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.