زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

نقش هولوگرافی درجوامع آموزشی

نقش هولوگرافی درجوامع آموزشی 10 out of 10 based on 1 ratings. 702 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2556
تاریخ انتشار : دوشنبه, 2 مرداد 1396 11:39
تعداد بازدید کننده : 702
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نقش هولوگرافی درجوامع آموزشی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرافی در آموزه های پزشکی و در طراحی آواتارهای پزشکی نقشی موثر اشته است زیرا دانشجویان با درک و تصور اشیا توسط هولوگرافی یادگیدی موثری خواهند داشت

معرفی هولوگرافی درمباحث آموزش

دنیس گاربور فیزیکدان مجارستان جایزه پولیترز خود را برای معرفی اصل هولوگرافی در سال 1947  بدست آورد.اما تا زمانی که اختراع لیزر در سال 1960 انجام نگرفت دانشمندان،پزشکان،تکنولیوژیست ها و عموم مردم شروع به جدی گرفتن توانایی  هولوگرافی کردند سوال ها بر این مبنا بود که چه زمانی تصاویر سه بعدی و سیستم های سه بعدی بر سرگرمی آمریکایی ها تاثیر خواهد گذاشت .و هنر پاسخ اول را میدهد قبل از اینکه  تحصیل کرده ها و طراحان آموزشی  و دانش آموزان سعی کنند بفهمند که چقدر فناوری هولوگرام سه بعدی روی شیوه های تدریس و محیط های یادگیری تاثیر دارد.

 نویسنده از ویژگی یک بازی تخته سنتی به عنوان یک بازتاب دهنده برای نشان دادن تجربیات مرسوم و تکامل یافته سه بعدی و فناوری برای آموزش استفاده میکند.با استفاده از عناصر و بهره برداری از وسایل اسباب بازی کودکان آمریکایی و همچنین یک بازتاب دهنده هولوگرامی از مغز انسان است،طراحی این پوستر  اثرات آموزشی 3D تصاویر بازی ها و سیستم ها را در بر دارد که بر دانش یادگیری تاثیر میگذارد.

هولوگرافی

 هولوگرافی و تحصیل

همانند عوامل تدریس، هولوگرام ها میتوانند جایگزینی برای اشیاء واقعی باشند(انسان ها، اندام ها و شخصیت های متحرک) و همچنین عوامل(تعلیم و تربیت، اواتارها، بازتابدهنده) در انواع مختلف محیط یادگیری با استفاده از بسیاری از سیستم ها(مستقیم.ناپایدار.واقعیت افزوده)و وسایل الکترونیکی(موبایل ها،کامپیوترها، قرص، تلویزیون) باشند.برای اینکه متوجه اهمیت استفاده از هولوگرافی در مدرسه، تنظیمات بالینی و عمومی شویم نویسنده مزایای استفاده از تصاویر سه بعدی را به عنوان ابزار آموزشی مشخص میکند.

چه تحقیقی  اثرات هولوگرافی را به عنوان ابزار های آموزشی استفاده میکند؟آیا هولوگرافی جنبش و تاثیرات تحرک کودکان را متفاوت از بزرگسالان میبیند؟کدام آموزش های ارزیابی و سه بعدی ممکن است از طرز یادگیری خاصی پشتیبانی کند؟

پوستر ISDH هولوگرام،  به عنوان نماینده تدریس طراحی شده است تا بینندگان را مورد تشویق قرار دهد تا به این و دیگر سوالات در مورد تاثیر تصاویر سه بعدی بازی ها و سیستم ها در فناوری علم پاسخ دهند.تصاویر سه بعدی ،فناوری هولوگرام سه بعدی ، عکس ها و تصویرها به صورت چشمگیری در زمینه آموزش و پرورش تاثیر میگذارد. همچنین بر طراحی فعالیت های آموزشی در محیط ها و در تمام رشته ها و زمینه های محتوا،  به ویژه در حوزه علم مورد تاثیر قرار گرفته میشود.
هولوگرام

 

 نقش هولوگرام در سهولت آموزش

فناوری هولوگرام میتواند سیستم های آموزشی تعاملی متفاوت و متنوعی از تنطیمات یادگیری سنتی در زمینه های مفهومی و زمان و فضا به نمایش بگذارد.هولوگرام فقط یک تکنیک است که میتواند کیفیت کامل و مناسبی از یک جسم سه بعدی را ثبت کند و به ناظر این اجازه را میدهد که به راحتی آن را به عنوان یک تصویر ببیند.

هولوگرام های انسان،سازمان ها و نمونه های دیگر میتوانند برای آموزش بزرگسالان و کودکان به روش های ساده و بهداشتی استفاده شوند همچنین میتوان از پروتکل ها برای آموزش دانشجویان پزشکی و پزشکان با آخرین تکنیک های جراحی و ابزار های نواورانه و محیط استفاده کرد.

برای یادگیرندگان در تمام سنین بازی های سه بعدی و سیستم ها که ارائه دهنده آموزه های تحریک آمیز هستند میتوانند اطلاعات علمی پیچیده  باشند که این موضوع نه تنها با معنی و آموزنده است بلکه جذاب هم هست.آواتارهای پزشکی با استفاده از هولوگرام سه بعدی که در توسعه رانندگی و نوآوری و دانش در مورد افزایش یادگیری بیماران، دکترها و دانش آموزان در مورد بدن انسان به اطلاعات پزشکی دسترسی پیدا میکنند و شرایط سلامتی را ثبت میکنند.
هولوگرام سه بعدی

نقش هولوگرام در طراحی آواتارهای پزشکی 

در طراحی آواتارهای پزشکی هولوگرام سه بعدی به عنوان عوامل موثر در آموزش مبتنی بر دانش شناخته شده اند. انجام دادن کاری به عنوان مربیان علوم  در محیط های یادگیری از برنامه های اواتار در داده های پزشکی و آموزشی استفاده میکنند تا هدایتی برای یادگیری علمی باشد.

تجربه دانش آموزان و ایجاد حالت های مختلف حسی و درک ها به عنوان مغز در تنظیمات هولوگرام سه بعدی یادگیری تعامل دارند.Holorad مجموعه های استاندارد و سفارشی،روشن و شفاف Voxgrams و تصاویر سه بعدی را تولید میکند که به معنی واقعی کلمه در فضا معلق است، برای تدریس خوب تست علم دانش آموزان و درک آن ها از آناتومی لازم است.

را برای جراحان،بیماران و مربیان، ارائه یک درک روشن از روابط بحرانی بین و در داخل ساختارهای تشریحی و آسیب شناختی (Holorad 2012) میدهد.دانشجویان گزارش میدهند که تدریس با نظر بصری "سه بعدی اشعه ایکس" voxgrams به میزان قابل توجهی افزایش میابد.

علاوه بر اطلاعات تصویر بیمار،Holorad سرگرمی محبوب و آموزشی 3D را توسعه داده و همچنین تجربه های آموزشی در مرکز Epcot  دیزنی و هولوگرام فضایی که بخشی از علم هستند را به خوبی برنامه های آموزشی در موزه های ملی، فرودگاه ها و مکان های عمومی دیگر گسترش داده است.

 دانشجویان،دانش آموزان،پزشکان و بیماران با طرح های مختلف  هولوگرام سه بعدی برنامه نویسی و وظیفه شناسی تجربه های ذهنی در برنامه های کاربردی در زمان واقعی  ارتباط برقرار میکنند آن ها مهارت های علمی خویش را توسعه میدهند و توانایی ساختن توانایی فکری آن ها برای یادگیری علم در مراحل هماهنگ فراهم میگردد. فراهم کردن سریع اطلاعات سه بعدی  هولوگرام ها به طور منحصر به فرد درک خود به خود از انسان را آسان میکند و روابطی است که به طور موثر نمیتوانند با عکس ها یا نمودارها آموخته شوند.

 

 


“ نقش هولوگرافی درجوامع آموزشی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.