زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 
تبلیغات

هولوگرافی با استفاده از کیت پردازشگر

هولوگرافی با استفاده از کیت پردازشگر 10 out of 10 based on 1 ratings. 341 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2519
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1396 14:53
تعداد بازدید کننده : 341
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرافی با استفاده از کیت پردازشگر
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برای هولوگرافی روش های مختلفی وجود دارد و می توان با تجهیزات مختلف هولوگرافی را انجام داد.

تکمیل هولوگرامها با کیت JD-2

کیت تکمیل کننده و پردازش کننده هولوگرافی JD-2، همه موارد شیمیایی مورد نیاز برای ساخت هولوگرام را با استفاده از صفحات هولوگرافیک PFG-01 Slavich و نیز VPR ,VPR-M و همچنین ورقه های فیلم فراهم میکند (برای شیرابه های PFG-03 و BB از JD-4 استفاده کنید). به سادگی مواد شیمیایی خشک را در کیت JD-2 با آب ترکیب کنید تا اجزای تکمیل کننده و محلول سفیدکننده (bleach) را ایجاد کنید. این مقاله به صورت گام به گام توضیح میدهد که چگونه این کار را انجام دهید و چگونه از کیت پردازشگر هولوگرافی JD-2 برای ساخت هولوگرام روی صفحات استفاده کنید. اگر شما از صفحات فیلم هولوگرافیکاستفاده میکنید، بعد از تابش و قبل از پردازش، صفحات فیلم را از نگهدارنده فیلم خارج کنید.

موارد مهم برای استفاده از کیت پردازشگر هولوگرافی

نکته مهم: دستورالعملهای پیش رو در استفاده از کیت پردازشگر هولوگرافی JD-2 از روی دستورالعملهای موجود در هر پکیج از کیت JD-2 استخراج و اصلاح شده است. دستورالعملهای آورده شده در این مقاله فقط برای راحتی شما هستند. برای درک ایمن و کامل شما از JD-2، شما باید به دستورالعملها و نکات ایمنی شیمیایی که در هر پکیج JD-2 آمده است، اتکا کنید.
هولوگرام

مانند بسیاری از تمیزکننده های خانگی رایج، JD-2 شامل مواد شیمیایی میشود و باید با دقت با آن رفتار شود. بهتر است در هنگام تمرین از محافظ چشم، ماسک ضد غبار، پیشبند و دستکش لاستیکی در هنگام ترکیب کردن مواد شیمیایی هولوگرام استفاده شود. هرچند محلول های شیمیایی قابلیت بخارشدگی پایینی دارند، کار کردن در یک محیط تهویه شده توصیه میشود.

محلولهای پایه ای ساخت هولوگرام

برای آماده سازی محلول هولوگرافی مواد فوتوشیمیایی در کیت JD-2 برای آماده کردن حدود 1000ml از هر کدام از سه محلول استفاده میشود. شما نیاز خواهید داشت تا آب دییونیزه شده یا تقطیر شده را اضافه کنید که میتواند از فروشگاه محل تهیه شود. بهتر این است که از آب مقطری استفاده شود که حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی نیست، هرچند آب مقطر نوشیدنی که حاوی مقادیر کوچک و جزئی از مواد شیمیایی دیگر است هم میتواند استفاده شود. آب شیر عموماً حاوی فلوراید و دیگر ناخالصیهاست که میتواند کیفیت هولوگرام را کاهش دهد. برای ایمنی و کارآمدی، معلمان یا یک فرد بزرگسال باید محلولهای هولوگرافی را از قبل ترکیب کنند.
صفحات هولوگرافیک

از سه ظرف شیشهای یک لیتری (یا بزرگتر) یا بطری تمیز با سرپوش ضد تراوش استفاده کنید. به ترتیب نام آنها را بخش A، بخش B و سفیدکننده هولوگرام (bleach) بگذارید.

هر کدام از این سه بطری را با 1000ml آب گرم مقطر پر کنید.

سپس، هر کدام از پکیجهای شیمیایی را با هر ترتیبی به درون بطریهای A و B و سفیدکننده (به ترتیب) حک کنید. هرچند این کار معمولاً ضروری نیست، ولی شما میتوانید به مقدار کمی آب را گرم کنید تا به  حل شدن سریعتر مواد هولوگرافی کمک شود. به طور اختیاری، شما همچنین میتوانید هر محلول را در یک ظرف (beaker) تمیز قرار دهید و سپس محلول را به درون بطری بریزید و از آن برای هولوگرافی استفاده کنید. 


“ هولوگرافی با استفاده از کیت پردازشگر ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار 8میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) پلاک 5 طبقه سوم واحد8

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.