تولید هولوگرام ایمن در چاپ هاگو

برچسب هولوگرام و اصالت کالا

چاپ هاگو که در سال 1980 تأسیس شد، خود را به عنوان یکی از پیشتازان در تولید هولوگرام امنیتی در انگلستان معرفی کرد و یکی از قابل احترام ­ترین متخصصین در چاپ هولوگرام ایمن در سراسر دنیا به شمار می­ رود. به عنوان یکی از معدود اعضای انگلیسی در IHMA (انجمن تولیدکنندگان بین ­المللی هولوگرام ) ما سازوکارهای امنیتی سختگیرانه­ و کنترل کیفیت مورد نیاز را برای طراحی، تولید و ذخیره ­ی هولوگرام­ های ایمن سفارشی شما دنبال می­ کنیم.


چاپ تصدیق هولوگرام

در چاپ هاگو، ما خدمات چاپ تصدیق حرفه ­ای ارائه می­ دهیم. تیم تخصصی ما در چاپ تصدیق هولوگرام توانایی تولید طراحی­ های مدرن و منحصر به فردی دارد که برای سازمان و مشخصات شما تطبیق داده می­ شود.
ما یک سرویس دفترخانه‌ ی (bureau) قابل اعتماد راه ­اندازی می­ کنیم که هاگو را مستند می­ کند و در نتیجه یک سطح منحصر به فرد از سرویس به مشتریان را ارائه می ­دهد.

هولوگرام ایمن

فناوری های چاپ هولوگرام ایمن

ما همچنین یک استودیوی طراحی با آخرین فن­اوری روز در سردفتر هاگو در انگلستان را در اختیار داریم که شامل پنج طراح بسیار آموزش‌دیده می­ شود که روی آن کار می­ کنند در طول پنج سال گذشته از وقتی که هاگو این امکانات را داشته است ما قادر بوده ­ایم که مرزها را در چاپ ایمن و طراحی هولوگرام به سمت سطوح جدید و بالاتر جابه ­جا کرده ­ایم.

ما طیف گسترده­ای از روش­ های پیشرفته در چاپ ایمن را در اختیار داریم تا تضمین کنیم که از اسناد در مقابل تقلب و جعل محافظت می­ شود هاگو در حال حاضر محصولات چاپ ایمن را در بیش از 30 کشور در سراسر دنیا عرضه می­ کند و خوشحال می ­شود اگر بتواند با شما در مورد فرصت­ های جدید با جزئیات بیشتر گفت و گو کند.

برچسب امنیتی

طراحی هولوگرام ایمن

چاپ هاگو یک پیشتاز در صنعت ساخت طرح­ های هولوگرام ایمن و تنظیم­ شده است. یک طیف از محصولات فویل هولوگرافیک برای حفاظت از کالاها و کسب و کار شما تدارک دیده شده است. ما تکنولوژی قابل اعتماد و ایمن را با تجربه­ ی خود در بازار با هم آمیخته­ ایم تا راهکارهای هولوگرام ایمن را در اختیار طیف گسترده­ ای از صنایع قرار دهیم.

راهکارهای هولوگرام چاپ هاگو به وسیله­ ی پیکره­ های آکادمیک و آموزش دیده، دپارتمان­ های دولتی مختلف، بانک­ ها و کمپانی­ های هالیدی استفاده می ­شود. APACS هولوگرام ­های ایمن برای کارت­ های شناسایی امنیتی، تصدیق، گواهینامه، بانک­ ها و کارت­ های بانکی، چک ­های واسناد ایمن تهیه می کنند.

طراحی برچسب هولوگرام

TROY MICR چاپ­گر

ما یک خریدار(reseller) تثبیت شده برای محصولات چاپ­گر (MICR) هستیم. نرم­ افزار Hague print premiercheque+ برای تلفیق ساده­ ی با چاپ­گرهای TROY ساخته شده است و شهرت زیادی به عنوان یکی از پیشروها در بین کمپانی­ های صنعت چاپ چک و هولوگرام به دست آورده است. محصولات چاپ­گر TROY MICR می­ تواند بر اساس موارد مورد نیاز و خاص مشتری، تنظیم شود، که بر اساس کاربرد آن این تنظیم صورت می­ گیرد و دربردارنده­ی راهکارهای چاپ ایمن و قابل اعتماد است.

TROY MICR این موارد را فراهم می­ کند

The 3005(قادر به چاپ 35ppm)
The 4250(قادر به چاپ 45ppm)
The 4350(قادر به چاپ 55ppm)

پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را نیز بخوانید:

به اشتراک بگذارید :

آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.