زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

کاربرد های برچسب امنیتی

کاربرد های برچسب امنیتی 10 out of 10 based on 1 ratings. 569 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2632
تاریخ انتشار : یکشنبه, 13 اسفند 1396 18:05
تعداد بازدید کننده : 569
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاربرد های برچسب امنیتی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برچسب های امنیتی با توجه به محصولات تقلبی در بازار هرگز به چیزی بیش از نرخ های ثبت شده امروزه مرتبط نیست. طبق گفته رئیس عملیات در چاپگرهای برچسب لوری کمپل، وزارت امنیت داخلی، مبلغ یک و هفت میلیارد دلار ازکالاهای تقلبی را در مرز ایالات متحده در سال دوهزار و سیزده به دست آورد. ارزش جهانی کالاهای تقلبی در حال حاضر حدود یک و هفتاد و هفت تریلیون دلار تخمین زده می شود.

کاربرد برچسب های امنیتی در جلوگیری از تولید محصولات تقلبی

برچسب های امنیتیبا توجه به محصولات تقلبی در بازار هرگز به چیزی بیش از نرخ های ثبت شده امروزه مرتبط نیست. طبق گفته رئیس عملیات در چاپگرهای برچسب لوری کمپل، وزارت امنیت داخلی، مبلغ یک و هفت میلیارد دلار ازکالاهای تقلبی را در مرز ایالات متحده در سال دوهزار و سیزده به دست آورد. ارزش جهانی کالاهای تقلبی در حال حاضر حدود یک و هفتاد و هفت تریلیون دلار تخمین زده می شود.

برچسب هولوگرام امنیتی

کاربرد هولوگرام ضد جعل

کالاهای تقلبی نیز می توانند خطرات جدی ایجاد کنند. کیف های دستی و عینک آفتابی، بسته بندی های ناقصی که می تواند بیماری های حاصل از مواد غذایی را افزایش دهد،در حالی که محصولات زیبایی تقلبی نیز می توانند خطرات بهداشتی نیز ایجاد کند. مطالعه سال دو هزار و چهارده توسط ائتلاف بین المللی ضد تقلب آی.ای.سی.سی ارزش کالاهای تقلبی چینی را یک و بیست و دو میلیارد دلار در تخمین زده بود.هولوگرام های ضد جعل  راهکار اساسی برای جلوگیری از تولید چنین محصولاتی است.

قابلیت رد یابی برچسب های امنیتی

بیل کامینگز، اس.وی.پی ارتباطات شرکتی در تین فیلم توضیح می دهد که برخی از این محصولات چینی شامل فرمول دنده های آسیب دیده بود که در چند سال گذشته منجر به مرگ کودکان شده.علاوه بر این، بازار دارویی نیز رو به رشد است. در سال دوهزار و ده ، گزارش سازمان ملل در کالاهای تقلبی را نگرانی بابت مواد مخدر جعلی را عنوان می کند.
تروور ریچاردسون، مدیر توسعه بازار آمریکای شمالی، میگوید:محصولات جعلی هیچ مرزی ندارند.به نظر می رسد بدون توجه به اینکه چه محصول تولید می شود، فرصتی برای جعل و افزایش غیر قانونی پولی وجود دارد. تولید کنندگان توسعه محصولات منحصر به فردمیلیون ها نفر را با تضمین کیفیت دقیق بکار میگیرند. داشتن چیزی که جعلیست به طور معمول به معنای محصول نامناسب است. در واقع بهتر است بپرسید:خطر بالقوه خرید محصولات خوب بجای محصولات جعلی چیست؟داروها، لوازم الکترونیکی، مواد غذایی و محصولات نوشیدنی، لوازم آرایشی و کرم پوست، قطعات خودرو و هرچیز غیر استاندارد می تواند به معنای بیماری باشد و حتی منجر به مرگ مصرف کنندگان گمراه شود.امنیت فراتر از جعل محصول است. انحراف محصول می تواند به عنوان یک محصول نامرئی آسیب زننده باشد، که نیاز به قابلیت ردیابی را افزایش داده است.برچسب های امنیتیراهی برای مقابله با این بیماری همه گیر هستند.
کاربرد برچسب امنیتی

برچسب امنیتی حاوی شواهد محرمانه

آلیسون شوئیتما، مدیر تولید و توسعه کسب و کار آیری دنیسون، یک برچسب امنیتی را مشخص می کند که حاوی شواهد محرمانه و راه حل های ضد جعل و تقلب است. او توضیح می دهد:شواهد تظاهرات نشان دهنده یک نشانه بسیار ساده است که نشان میدهد بسته یا محصول شما با آن دستکاری شده است. این می تواند یک فیلم قابل تخریب باشد که زمانی که شما سعی می کنید آن را از بسته به یک فیلم خالی بیاندازید شکسته شده است. راه حل های ضد جعل به طور کلی بیشتر سفارش داده شده و برای کپی کردن دشوار میباشند. از یک علامت با یک نام شرکت گرفته تا یک تبدیل یک لوگو به هولوگرام  میتواند مورد سفارش باشد.


“ کاربرد های برچسب امنیتی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.