زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

مراحل تولید و آموزش هولوگرام

مراحل تولید و آموزش هولوگرام 10 out of 10 based on 1 ratings. 1092 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2516
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 اردیبهشت 1396 11:19
تعداد بازدید کننده : 1092
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
مراحل تولید و آموزش هولوگرام
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تولید هولوگرام و آموزش آن باید مرحله به مرحله انجام شود

 کاربرد (JARB JD-4) در هولوگرافی

کشف کاربرد استفاده ی JARB برای پردازش سریع هولوگرام های ثبت شده روی صفحات Slavich PFG-03M و فیلم توسط Tung H.Jeong , Riley Aumillier, Raymond Ro , Jeff Blyth انجام شد، بنابراین این رژیم پردازشی JARB نامیده می شود. از نظر تجاری، گسترش دهنده شیمیایی مورد استفاده در حال حاضر JD-4 نامیده می شود.
هولوگرام

JARB برای ساخت هولوگرام در طول یک سخنرانی یا برای تمرینات آزمایشگاهی یا کارگاه هایی که در آن تعداد زیادی دانش آموز باید در مدت زمانی کوتاه هولوگرام بسازند، ایده آل است. مزیت JARB این است که به طور موثری حساسیت PFG-03M را تا ده برابر افزایش می دهد، از 0.15 تا 1.5 میلی ژول بر سانتی متر مربع. بنابراین زمان تابش برای هولوگرام ها به یک دهم کاهش می یابد، البته نسبت به زمانی که پروسه با راهکار گسترش دهنده GP-2 انجام می شد. برای یک لیزر دیود 5mW که پرتوی آن از 40 سانتی متری صفحه می تابد، زمان تابش مورد نیاز برای PFG-03M تقریبا 5 تا 7 ثانیه است.

زمان معمول برای گسترش 20 ثانیه است. در نهایت، زمان خشک شدن هولوگرام به شکل قابل توجهی به وسیله ی استفاده از هوای گرم (از یک سشوآر) کاهش می یابد، چون گسترش دهنده ی JARB شیرابه را سخت می کند. در نتیجه، زمان کلی پردازش با استفاده از JARB به سه دقیقه کاهش می یابد،از زمان گسترش تا زمان خشک شدن.

شیمی نور در هولوگرام

فرمول JARB الان از نظر تجاری به عنوان JD-4 در دسترس است، یک سری اساس کار (kit) که شامل همه ی شیمی نور مورد نیاز برای پردازش هولوگرام است. JD-4 که برای کار در محیط مدرسه به صورت فرمول در آمده است، هر چیز شیمیایی را در فرم نیرو داده شده ی (powered) خشک فراهم می کند که بعدا می تواند با آب ترکیب شود تا به آسانی راهکارهای شیمی نور مورد نیاز را ایجاد می کند.
آموزش هولوگرافی

ما توصیه می کنیم که مقاله ی ما را با عنوان "چگونه از JD-4 استفاده کنیم" را بخوانید تا درک کنید که چگونه راهکارهای گسترش دهنده و سفید کننده (bleach) را استفاده و ترکیب کنید. JD-4 از شما می خواهد تا سه راهکار ایجاد کنید: راهکار A و راهکار B و سوم  راهکار سفید کننده. وقتی شما برای پردازش هولوگرام خود آماده شدید باید راهکارهای A,B را برای ایجاد گسترش دهنده، ترکیب کنید.

راهکارهای تولید هولوگرام

وقتی که شما راهکارهای A و B و سفید کننده را برای تولید هولوگرام آماذه کردید، طبقها (trays) را روی میز آزمایشگاه یا شمارنده ی خود قرار دهید تا به ترتیب لیست زیر قرار بگیرد:

 1. گسترش دهنده(ترکیب A,B) - طبق کوچک.
 2. شستشو با آب(rinse)- طبق بزرگ.
 3. سفیدکننده-طبق کوچک.
 4. شستشو با آب(rinse) - طبق بزرگ.
 5. راهکار خیس کردن FormaFlo 600 (اختیاری) - طبق کوچک یا بزرگ.

بنابراین، چیزی که شما در بالا دیدید خط اجتماع (assembly line) شماست که از قرار دادن ترتیبی طبقها به دست می آید.این کار پردازش هولوگرام به شکل موثر را برای شما و دانش آموزان شما آسان می کند. آخرین مرحله با راهکار خیس کردن FormaFlo اختیاری است ولی توصیه می شود،چون کمک می کند که هولوگرام شما سریعا خشک شود و همچنین شفافتر و تمیزتر شود.


“ مراحل تولید و آموزش هولوگرام ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
  • Reload بازآوری
  بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.