زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

هولوگرام های سه بعدی

هولوگرام های سه بعدی 10 out of 10 based on 1 ratings. 2852 user reviews.
0 | 0
کد دانشنامه : #2481
تاریخ انتشار : شنبه, 23 بهمن 1395 16:26
تعداد بازدید کننده : 2852
چاپارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرام های سه بعدی
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام های سه بعدی به یک ضرورت تبدیل شده اند و در بسیاری از موارد کاربرد فراوانی دارند. این هولوگرام ها یکی از انواع هولوگرام می باشند.

تولیدکنندگان برچسب های هولوگرام سه بعدی

اختراعات و تکنولوژی ها زندگی ما را بسیار ساده تر کرده اند. به طور مشابه، مفهوم تکنولوژی هولوگرافیک نیز زندگی بسیاری از افراد را سهل تر نموده است. بهترین استفاده از این فناوری، تولید هولوگرام های سه بعدی توسط تولیدکنندگان برچسب های هولوگرام سه بعدی است. که به دلایل امنیتی مختلفی به کار میروند. از بلیط رویداد گرفته تا شناسنامه و بسته بندی محصولات.

هولوگرام، نوشته ای سه بعدی از تصویر اصلی است که بر روی محصول چاپ شده و با فناوری های پیشرفته تولید شده است. دنیای هولوگرام ریشه در یونان دارد. هولو و گرام به ترتیب به معنای دیدگاه کلی نوشته شده هستند.
هلوگرام

طبق یک گزارش، کالاهای تقلبی حدودا 300 بیلیون دلار از حق کسب و کار حجم معاملات را میربایند. و اینجاست که استفاده از این هولوگرام ها ضرورت پیدا میکند. ایده ی اصلی استفاده از این فناوری، داشتن مارک اصلی کالاها است. و باید به اندازه کافی ساده باشد که حتی یک فرد غیر متخصص هم به سادگی آن را تشخیص دهد و در عین حال باید به اندازه کافی پیچیده نیز باشد که کپی برداری از آن دشوار گردد. پروسه تولید این هولوگرام ها شامل روند فیزیکی، شیمیایی و مهمتر از همه هنری است.

پروسه ی تولید هولوگرام های سه بعدی بسیار پیچیده، خصوصی و ایمن شده  است به گونه ای که امکان کپی کردن آنها غیر ممکن گردد.

استفاده از این هولوگرام های سه بعدی نه تنها به دلایل امنیتی و محرمانه محبوبیت دارد بلکه راهی برای دیده شدن یک برند خاص در بازار نیز می باشد. با استفاده از این فناوری هولوگرام، شرکت ها میتوانند تصویر برند و محصول خود در بازار را افزایش دهند. آنها به مشتریان خود اجازه میدهند هولوگرام منحصر بفرد محصولات  خود را بشناسند . به گونه ای که مشتریان وفادار، در بین برندهای رقیب قادر به شناسایی یک برند خاص باشند.

به علاوه این هولوگرام های سه بعدی برای جذاب تر کردن بسته بندی محصول، ایجاد امنیت و بررسی های بهداشتی و پزشکی لازم کالا نیز به کار میروند.

فناوری هولوگرافی عموما بر سه نوع است:

 1. فناوری اشعه لیزر: تصاویر سه بعدی پرتو لیزر با استفاده از اکسیژن و نیتروژن است که در یک ماده شربت مانند سوزان به حالت گازی در هوا پراکنده میشوند تا یک تصویر سه بعدی را ایجاد نمایند. این روش اصولا در هوا و با یک انفجار کوچک انجام میگیرد.
 2. فناوری تعاملی: در دیوار بخار گاز، تصاویر به همراه مشخصه های تعاملی فرافکن میشوند.
 3. نمایش خطوط کامل 360 درجه: این فناوری نیز برای ایجاد هولوگرام های سه بعدی است که در آن تصاویر روی اینه ای که با سرعت بالا میچرخد، فرافکن میشوند.

 

راههایی که از فناوری هولوگرافی بهره میبرند:

 • فیلم های هولوگرافی: اینها برای بسته بندی انعطاف پذیر و همچنین استفاده در صنعت بسته بندی ایده آل هستند. فیلم های هولوگرافیک گسترده معمولا برای ساخت کاغذ کادو، بسته بندی ورقه ورقه، چاپ و .... به کار میروند.
 • نوار هولوگرام : نوار امنیتی هولوگرام محافظی عالی برای پاکت نامه، کارتون ها و جعبه ها و .. است. این نوار ها به صورت جلی نمایان هستند. و برای انواع مختلف امنیت از تجاری و دولتی گرفته تا نظامی و .... کاربرد دارند.
 • کاغذهای هولوگرام: عمدتا دو نوع کاغذ هولوگرام وجود دارد. اولی هولوگرام آلومینیومی با مقوای کاغذی است و دومی یک لایه پوششی هولوگرام است . این نوع هولوگرام عمدتا در بسته بندی سیگار، دارو، مشروب و ... کاربرد دارد.

اگر به دنبال برچسب هولوگرام منحصر بفردی برای شرکت یا محصولات خود هستید، با ما تماس بگیرید.


“ هولوگرام های سه بعدی ”

 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
 • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
  • Reload بازآوری
  بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.