اصالت کالا با هولوگرام تضمین می شود

هولوگرام

هولوگرام، تضمین اصالت کالا

هر زمان که یک محصول به معروفیت و محبوبیت نزد خریداران دست می یابد و فروش آن بالا می رود افراد سودجو و متقلب به این فکر می افتند که محصولاتی با کیفیت پایین را با نام و مشخصات ظاهری شبیه به محصول اصلی وارد بازار نمایند که این امر باعث ایجاد لطمه به بازار، اعتبار و نام آن محصول می گردد.
یکی از مطمئن ترین راه حل هایی که در سال های اخیر برای مقابله با این گونه سوء استفاده ها و کپی برداری ها ارائه شده استفاده از برچسب های امنیتی و هولوگرام است.

تضمین اصالت کالا

برخی از محصولاتی

برخی از محصولاتی که در معرض تقلب و کپی برداری می باشد و استفاده از هولوگرام برای آن ها مفید می باشد عبارتند از قطعات و لوازم یدکی اتومبیل و ماشین آلات صنعتی، قطعات و لوازم یدکی الکترونیک، اسناد و اوراق بهادار، چک، برچسب یا کارت گارانتی، گذرنامه، کارت شناسایی، کارت های اعتباری، پوشاک و محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع گواهینامه های عضویت و نمایندگی و …
مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل برای جلوگیری از جعل، تقلب و سرقت در تمامی کشورهای پیشرفته استفاده از برچسب امنیتی هولوگرام است زیرا این برچسب را بعد از تولید نمی توان دقیقاً مانند نمونه اصلی کپی کرد.

مشخصات برچسب های امنیتی هولوگرام

  • قابلیت تولید در اندازه و طرح های گوناگون
  •  حساسیت بالا و مخدوش شدن، درصورت دستکاری برچسب امنیتی هولوگرام
  •  غیرقابل انتقال از روی کالایی به کالای دیگر حتی با استفاده از روش هایی همچون حرارت، بخار و …
  •  ظاهری بسیار زیبا و شکیل
  •  مقاومت در برابر حرارت برای کالاهایی که در معرض حرارت می باشند
  •  قابلیت استفاده و نصب بر روی انواع کالاها
  •  غیرقابل کپی برداری همانند نمونه اصل توسط سایر تولید کنندگان
تضمین اصالت کالا

انواع هولوگرام

هولوگرام در شکل ها و طرح های مختلف تولید می گردد که کاربرد آن برای محدوده وسیعی از محصولات، اسناد و مدارک امکان پذیر می نماید.

این محصول به آسانی بر روی کالا ها نصب می شود و جلوه خاص رنگین و نمای سه بعدی آن به راحتی توسط بیننده قابل تشخیص است . با بهره گیری از ویژگی های خاص هولوگرام از قبیل نمایانی بعد سوم تصویر و جلوه خاص آن در نور می توان درجه اعتبار کالا ها و صحت اسناد را تصدیق نمود.

با توجه به ضرر و زیانی که از تقلب متوجه تولیدکنندگان می شود استفاده از هولوگرام کاملاً اقتصادی خواهد بود بطور کلی هزینه ای که صرف تولید هولوگرام می شود بسیار کمتر از ضرر ناشی از گسترش کالای غیر اصل و بی کیفیت می باشد.

شرکت بعدنگار ایرانیان به عنوان تولیدکننده هولوگرام در ایران آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مشاغل و تولیدکنندگان می باشد.

امتیاز :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
به اشتراک بگذارید :دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.