زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

انواع برچسب هولوگرام

انواع برچسب هولوگرام 10 out of 10 based on 8 ratings. 26995 user reviews.
8 | 0
چاپ
تاریخ انتشار : یکشنبه, 27 مرداد 1392 16:43
تعداد بازدید کننده : 26995
شرکت بعدنگار ایرانیان با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام ، اقدام به تولید انواع برچسب هولوگرام می نماید این برچسب ها جهت رفع نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن تنوع در سلایق و نیازهای آنان با تلفیق هوشمندانه و هنرمندانه از فویل ، چسب ، کاغذ و ماشین آلات پیشرفته تولید می شود.

انواع برچسب های هولوگرام 

در راستای شناخت بیشتر انواع هولوگرام در این نوشتار سعی داریم با انواع مختف آن ها در سطح مقدماتی آشنا شده و ویژگی ها و نقطه های تمایز آن ها را مشخص کنیم . از این رو با توجه به دانسته های پیشین خود تلاش خواهیم کرد تا در توضیحاتی مختصر بیشترین اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار دهیم. 
لازم به یادآوری است که کاربرد های هولوگرام به استفاده های صنعتی و به ویژه امنیتی محسوب نشده و هولوگرام میتواند در حوزه زیبایی نیز کاربرد های فراوانی داشته باشد . از شما برای همراهی با بعد نگار ایرانیان دعوت می کنیم. 
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد قیمت هولوگرام میتوانید از خدمات مشاوره شرکت بعد نگار ایرانیان بیشترین بهره مندی را داشته باشید و درخواست های خود را با این شرکت در میان بگذارید. این شرکت با رویکرد تجاری سازی هولوگرم و استفاده عام صنایع و خدمات از هولوگرام سعی در تولید اقتصادی این محصولات به صورت کاملا استاندارد و اقتصادی در ایران داشته است. برای آگاهی از آخرین وضعیت قیمت هولوگرام با ما در ارتباط باشید. 

هولوگرام ضد سرقت Tamper Evident Hologram
serghat

ویژگی هولوگرام ضد سرقت غیر قابل انتقال بودن آن است و از آنجائی که تلاش برای برداشتن آن از روی سطح چسبانده شده تقریبا" غیر ممکن بوده و باعث تخریب آن میگردد ، یکی از رایج ترین و پرکاربردترین انواع هولوگرام می باشد .ایران هولوگرام قادر است به تناسب نیاز شما مشتریان عزیز تولید برچسب هولوگرام ضد سرقت را در سطوح مختلف امنیتی و با ویژگیهای متفاوت بصورت رول و یا برگ ارائه نماید.

 

برچسب هولوگرام عادی Non Tamper Evident
addi این برچسب از انواع هولوگرام های سرد بوده بنابراین به عنوان یک محصول متداول و پرکاربرد می باشد که پس از برداشتن از روی سطح تخریب نمی شود ولی در تمامی سطوح امنیتی قابل ارائه میباشد . این نوع هولوگرام برای محصولاتی توصیه می شود که تخریب شوندگی برچسب هولوگرام برای آنان اهمیت ویژه ای ندارد . ویژگی بارز این نوع برچسب سهولت کاربرد و قیمت مناسب آن در تیراژهای انبوه می باشد .

برچسب های هولوگرام رنگی
rangi معمولا" رنگ فویل مورد استفاده در هولوگرام ها نقره ای است . این رنگ شباهت زیادی به رنگ کاغذ سفید در فرآیند چاپ دارد بنابراین درخشش طرح هولوگرام در فویل متالیزه نقره ای در مقایسه با رنگهای دیگر بالاتر می باشد ، اما در صورتیکه به هر دلیل نیازمند استفاده از فویلهای رنگی مثل طلائی ، مسی ، آبی ، قرمز ، بنفش، سبز و ... میباشید ، ما امکان تولید انواع هولوگرام ها با استفاده از زیر لایه های ( فویلهای متالیزه ) رنگی را داریم .
برچسب هولوگرام شفاف
shafaf در صورتیکه نیازمند پوشش اطلاعات توسط هولوگرام باشید به گونه ای که اطلاعات مندرج در زیر هولوگرام نیز قابل رویت باشد ، استفاده از برچسب هولوگرام شفاف پیشنهاد میگردد .این برچسب ضمن دارابودن تمامی ویژگیهای امنیتی میتواند بصورت شفاف یا نیمه شفاف استفاده شود . ضمنا" نوع چاپ گرم (Hot stamp ) آن به گونه ای است که به هیچ عنوان کندن آن از روی سطح الصاق شده مقدور نمی باشد .پوشش امضاء ، مهر، اطلاعات پرسنلی ، اعداد، حروف و یا هرگونه اطلاعات مهم مندرج در اسنادی مثل چک ، اعتبار نامه ها ، اسناد دولتی ، کارتهای پرسنلی ، پایان نامه های تحصیلی و غیره از موارد کاربرد برچسبهای هولوگرام شفاف میباشد .

برچسب هولوگرام چاپ گرم
chapgarm ویژگی بارز برچسب چاپ گرم در این است که پس از چسبیدن روی سطح مورد نظر دیگر قابل برداشتن مجدد نیست ، به همین دلیل جهت الصاق برچسب هولوگرام چاپ گرم می بایست از دستگاههای ویژه ای استفاده نمود. ذکر این نکته ضروری است که امکان درج المانهای مختلف امنیتی و استفاده از فویلهای رنگی و شفاف در این نوع برچسب مقدور بوده که تلفیق موارد فوق می تواند این برچسب را در سطوح بالای امنیتی معرفی نماید . ما قادر به ارائه برچسب هولوگرام چاپ گرم ( Hot stamp) بصورت رول تا عرض 8 میلی متر و حتی الصاق آن بر روی زیر لایه های مختلف می باشیم .
برچسب هولوگرام اسکرچ
scratch این نوع برچسب هولوگرام ضمن برخورداری از تمامی قابلیتهای یک هولوگرام میتواند شامل ویژگی پوشش موقت اطلاعات باشد .
موارد استفاده آن در کارتهای تلفن ، اینترنت ، کارتهای اعتباری و ... می باشد ، بدین ترتیب به سادگی با خراشیدن روکش فیلم می توان به اطلاعات مندرج در زیر برچسب هولوگرام اسکرچ دست پیدا کرد .هولوگرام های تلفیقی

9 این نوع برچسب ها ، تلفیقی از یک نوار باریک هولوگرام با مواد مختلفی مثل کاغذ ، انواع پلیمر، آلومینیوم و ... میباشد و ویژگی آن داشتن خواص چاپ و هولوگرام بصورت ترکیبی است که نمونه های معمول آن شامل Holo paper ، Holo cap ، Holo shrink label می باشد .بعنوان نمونه Holo paper عبارت است از برچسبهای کاغذی چاپ شده ای که شامل یک نوار باریک هولوگرام می باشد . از آنجائی که این محصول بصورت تلفیقی بوده می تواند از تنوع بسیار بالاو امنیت مطلوبی برخوردار باشد . یکی از بزرگترین مصرف کنندگان این نوع محصول صنایع داروئی و دخانیات می باشند .

نوار هولوگرام جهت بسته بندی کالا (پلمپ بسته بندی)

navar این نوع هولوگرام به صورت نوار در عرض های مختلف جهت پلمپ بسته بندی کالا به کار می رود. در این حالت نوار هولوگرام به هنگام جداسازی از روی سطح  لیبل بسته بندی تخریب گردیده و پلمپ ابطال می گردد.


طرحهای عمومی
omomi ویژگی استفاده از هولوگرام با طرحهای عمومی ( General patern ) قیمت مناسب آن می باشد . این نوع هولوگرام میتواند در رنگهای مختلف و اشکال متفاوت و با استفاده از عناصر تولیدی دیگر مثل شماره سریال و غیره تولید گردد. این نوع برچسب جهت سفارشات محدود و در مواردی که سطح امنیتی بالاو امنیت مطلوبی مورد نیاز نمی باشد کاربرد دارد .
UV هولوگرام
uv فیلم مربوط به هولوگرام های UV، در این نوع هولوگرام رمز و تصویر نامرئی در برچسب با استفاده از نور UV قابل رویت است.هولوگرام کارت پی وی سی

pvc شرکت بعد نگار ایرانیان (ایران هولوگرام)، به منظور پاسخگوئی به نیاز مشتریان بازار داخلی اقدام به تولید هولوگرام مخصوص کارت PVC نموده است. این نوع هولوگرام با ایجاد پوششی بسیار نازک امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن نموده و امکان برداشتن این لایه جهت دسترسی به کارت به دلیل ساختاری خاص امکان پذیر نیست. از قابلیت های این نوع کارت ها می توان به جلوگیری از دست بردن در متن کارت و بالا رفتن امنیت در کارت اشاره کرد. لازم به ذکر است تولید این نوع هولوگرام با هر تیراژی امکان پذیر می باشد.

کاربردها:

  • کارت پرسنلی حراست ها
  • کارت های عابر بانک
  • کارت های اعتباری
  • کارت های هدیه
  • استفاده جهت مصارف فوق امنیتی

قیمت هولوگرام

هولوگرام سه بعدی

چاپ هولوگرام


“ انواع برچسب هولوگرام ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.