زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

هولوگرام کارت PVC

هولوگرام کارت PVC 10 out of 10 based on 1 ratings. 2867 user reviews.
1 | 0
چاپ
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 بهمن 1393 10:48
تعداد بازدید کننده : 2867
لمینیت شفاف هولوگرام کارت پی وی سی

نقش هولوگرام در کارت PVC

استفاده ازهولوگرام شفاف بر روی کارت های پی وی سی، علاوه افزودن ویژگی های امنیتی هولوگرامدر سراسر کارت، به طوری که تمام اطلاعات کارتخوانا است؛ جلوه بصری زیبایی به کارت می بخشد. و از اطلاعات چاپ شده روی کارت محافظت می کند و امکان هر گونه خدشه و دستکاری کارت را غیر عملی می سازد. لمینیت این نوع هولوگرام توسط دستگاه لمینیتور انجام می شود.

ویژگی های امنیتی کارت شناسایی pvc

ویژگی های امنیتی بسیاری بر روی کارت های شناسایی pvcوجود دارند.ویژگی های امنیتی بایستی به هنگام چاپ متن برروی کارت های شناسایی که امنیت کافی ندارند لحاظ گردند این قابلیت در چاپ کارت های شناسایی pvc بسیار بیشتر از انواع دیگر امکان پذیر میباشد . برخی از این ویژگی های امنیتی کارت شناسایی pvc را میتوان در سطح کاربر اجرا کرد وبرخی دیگر قبل از خرید کارت شناسایی بدان اضافه میشوند .دراینجا به برسی انواع و اقسام ویژگی های شناسه کارت میپردازیم . 
 

هولوگرام کارت pvc


بارکد هولوگرامی

یکی ازرایج ترین افزونه هایی است که میتوان به کارت های شناسایی pvc افزود , این افزونه به صورت کد شده به آسانی قابل ساخت میباشد . زیرا اطلاعات موجود در بارکد میتواند برروی کارت شناسایی pvcدر طی فرایند چاپ کارت معمولی رمز گذاری گردد .

چاپ عکس بر روی کارت

اگر در حال حاظر کارت های شما فاقد عکس کاربرهستند ,در نظر داشته باشید که آنها را عکس دارکنید . عکس ها از اساسی ترین ویژگی های امنیتی هستند که میتوان به کارت شناسایی pvcاضافه کرد زیرا که آنان راهی آسان برای تایید هویت شخصی فراهم میکنند . به دلیل کاربرد اسکنرهای نوری و دستگاه های کپی ,عکس ها احتمال تقلب را کاهش میدهند وکسی نمیتواند به هنگام شناسایی فریب بخورد . به همین سبب آنها اولین خط امنیت به شمار میروند .
 

نوار مغناطیسی 

آن همچنین به عنوان کارت مغناطیسی نیز شناخته میشود . نوع PVC که حاوی مقداری مواد مغناطیسی تعبیه شده در پشت کارت میباشد . اطلاعات موجود در این خطوط مغناطیسی که قابل ارتقاء هستند در کارت مغناطیسی قرار دارند که این اطلاعات از طریق یک دستگاه کارت خوان که در آن کارت کشیده میشود خوانده میشود .
کارت هوشمند Proximity / RFID : این دستگاه از انتقال و دریافت امواج رادیویی (تکنولوژی مدار یکپارچه ) برای انتقال اطلاعات استفاده میکند . این داده ها از راه دور ایمن میشوند . زمانی که ویژگی های امنیت این نوع کارت شناسایی pvcرا در نظر میگیرید به یاد داشته باشید که این نوع کارت های مجاورتی منحصر به فرد میباشند , زیرا آنان از طریق کارت خوان مغناطیسی خوانده نمیشوند . بنابراین آنان ,به خوبی استفاده در برنامه های کاربری حضوری ,راه حل خوبی برای دسترسی به کنترل درب های امنیتی هستند . هنگام استفاده از این نوع کارت pvc ,دستگاه خواننده کارت یک میدان را ارسال میکند که سبب میشود که سیم پیچ آنتن را که در کارت Proximity قرار دارد فعال کرده و خازن را خاموش کند . اطلاعات کارت از طریق کوئل آنتن به کارت خوان منتقل میشود و اگر اطلاعات دقیق به دست آمده باشد میتوانید از آن برای گذر عبوری وخرید استفاده کنید .
 

پوشش فلورانس 

این نوع از کارت به شما این امکان را میدهد تا کارت های شناسه ی بسیار امن و با دوام را در یک چرخه چاپ بدون هزینه ی اضافی مرتبط با ورقه ورقه شدن و یا لاک الکل پوشش دهید . برخی از ویژگی های امنیتی این نوع عبارت است از : کاهش خطر تقلب , دوام بسیار, انعطاف پذیری بی نظیر , هزینه ی کمتر و کارایی بهتر .
هولوگرام : معمولا امروزه از هولوگرام برای ویژگی های امنیتی بصری و احزار هویت در انواع کارت های شناسایی pvc استفاده میکنند که برای دارندگانشان بسیار ارزشمند هستند . هولوگرام های انتقال دهنده ی رنگین کمان به عنوان الگوهای تسکین دهنده ی سطح در فیلم پلاستیکی شکل گرفته است و شامل یک پوشش آلومینیومی بازتابنده است که نور را برای بازسازی یک تصویر هولوگرام فراهم میکند . از نطر مزایا , هولوگرامبه دلیل اثرات بصری خود عملا غیر ممکن است . آنان نمیتوانند با اسکن کامپیوتری و با کپی رنگی یا تجهیزات چاپ استاندارد جایگزین شوند , تجهیزاتی که در برابر سرقت و کلاه برداری از امنیت خاصی برخوردارند .

چاپ میکرو 

چاپ میکرو از سخت ترین کارها درروند  هولوگرام میباشد . آن معمولا در گذرنامه ها و ارز نامه ها استفاده میشود .از ویژگی این نوع کارت شناسه امنیتی pvcبرای کارت هایی با امنیت بالا استفاده میشود . طبق آزمایشات بصری ,چاپ میکرو به صورت خط نشان هایی دیده میشوند که هنگامی که توسط ذره بین مورد برسی قرار میگیرند , درواقع به صورت تکرار متن نمایان میشوند که معتبر و کاملا حقیقی هستند . برخلاف سایر ویژگی های امنیتی اضافی , چاپ میکرو نیاز به تولید تجهیزات صنعتی دارد که این گزینه را نسبت به کارت های پیش چاپ شده محدود میکند .


هولوگرام کارت pvc
 

حکاکی لیزری 

حکاکی لیزری یک روش بسیار ایمن برای شخصی سازی کارت تک رنگ است که ویژگی های آنرا به خود بدنه کارت pvc منتقل میکند . این نوع قابلیت ,شخصی سازی و اعتماد به نفس را افزایش داده و جعل و دستکاری در آن تقریبا غیر ممکن است .هرگونه دستکاری برای تعییر اطلاعات حکاکی شده تنها منجر به آسیب بیشتر کارت میشود .

“ هولوگرام کارت PVC ”

مطالب مرتبط

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.