زبان ها
....
مشاهده کاتالوگ
.
بارکد
.
دانلود کاتالوگ
.
مشاوره آنلاین
.
فرآیند سفارش
.
ارزیابی رایگان سفارش
.

.

.

.

.

.

.

دایرکتوری مشاغل
.
عضویت در خبرنامه
خبرنامه
ماژول :
 

طرح عمومی/اختصاصی

طرح عمومی/اختصاصی 10 out of 10 based on 1 ratings. 2670 user reviews.
0 | 1
چاپ
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 بهمن 1393 10:30
تعداد بازدید کننده : 2670
هولوگرام ها از لحاظ امنیتی به دو دسته هولوگرام هایی با طرح عمومی و طرح اختصاصی تقسیم می شوند که دارای سطوح امنیتی متفاوتی می باشند

هولوگرام های امنیتی به چند دسته تقسیم می شوند؟

هولوگرام هادارای امنیت در سطوح مختلف می باشند . اگر بخواهیم هولوگرام ها را از لحاظ امنیتی دسته بندی کنیم هولوگرام هایی که در این سطح از امنیت ارائه می شوند را می توان به دو دسته معرفی و عرضه کرد:
  • هولوگرام  طرح عمومی
  • هولوگرام طرح اختصاصی

هولوگرام با طرح عمومی

این نوع هولوگرام ها، دارای نوشته هایی پیش فرض هستند که در برخی موارد با طرح ها و گیلوش های منحصر به فرد،  نیز تلفیق شده اند. این نوشته ها عموما GENUINE ، ORIGINAL، OK و ... غیره هستند که با توجه به کاربرد مشتری، انتخاب و تولید می شوند.

از آنجایی که این نوع هولوگرام ها دارای طراحی آماده وپیش فرض هستند و ابعاد عرضه آن ها مشخص می باشد، بدیهی است که زمان و هزینه تولید، کاملا متفاوت و کم تر از طرح های اختصاصی می باشد. می توان روی این برچسب ها، پس از تولید، اطلاعاتی از قبیل شماره سریال یا لوگو چاپ کرد که البته این اطلاعات خاصیت امنیتی و ماهیت هولوگرامی ندارد.

در هولوگرام های عمومی، به هیچ وجه امنیتی مانند طرح های اختصاصی وجود ندارد و به نوعی جنبه دکوراتیو و یا در مواردی فرمالیته و نمایشی دارد. با این حال نیاز بخشی از بازار مصرف را تامین می کند. مخصوصا اگر با زیر لایه های تخریب شونده سفارش داده شود، می تواند نیاز به امنیت و اطمینان از پلمپ را کاملا براورده کند.

هولوگرام با طرح اختصاصی


این نوع هولوگرام ها طبق نیاز تولید کننده و مشتری طراحی و تولید می شود و به طور خاص متعلق به همان شرکت می باشد. در این مقطع می توان هولوگرامرا برچسب اطمینان نیز نامید چرا که ویژگی های امنیتی متعلق به ماهیت هولوگرام و حداقل هایی چون گیلوش و میکروتکست (ریزمتن) را دارد.

البته هولوگرام های طرح اختصاصی در سطوح مختلف (تجاری، امنیتی و فوق امنیتی) ارائه می شود که با توجه به کاربرد سفارش دهنده، طراحی و تولید می شود. و حتی قابلیت رهگیری پیدا می کند. این نوع هولوگرام ها همانند سایر انواع هولوگرام، می تواند روی فویل های رنگی و زیر لایه های متفاوت تولید و عرضه شوند.


“ طرح عمومی/اختصاصی ”

مطالب مرتبط
 طرح-عمومی-اختصاصی - پلمپ تخریب شونده (Tamper Evident) پلمپ تخریب شونده (Tamper Evident)
امنیت ,امنیتی ,کلیدی امنیتی ,برچسب های امنیتی ,چاپ امنیتی هلوگرام ,امنیت هولوگرام ,جنبه امنیتی ,فویلهای با خصوصیات امنیتی ,طراحی امنیتی ,آیتم امنیتی ,فویل امنیتی ,امنیت کالا ,امنیت پنهان ,امنیت آشکار ,المان های امنیتی ,چاپ انواع هولوگرام ,هولوگرام اختصاصی ,هولوگرام عمومی ,هولوگرام رنگی ,کاربرد هولوگرام ,حالات هولوگرام ,انواع هولوگرام ,هولوگرامی ,ایجاد هولوگرام ,هولوگرام 3D ,فناوری هولوگرام ,بدون هولوگرام ممنوع ,هولوگرام

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
تماس با ما

تلفن واحد فروش: 8-26405905-021

ارسال فکس به شماره: 8-26405905-021

تلفن دفتر مرکزی: 4-22924203-021

ایمیل واحد فروش: sale@iran-hologram.com

ایمیل شرکتinfo@iran-hologram.com

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

درخواست مشاوره
    • Reload بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) می باشد.